Autor Tema: Inawera arome  (Pročitano 169649 puta)

Van mreže bobpp

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 6180
  • -Receive: 10564
  • Ugled: +11390/-0
  • Pol: Muškarac
  • elektronske cigarete
Odg: Inawera arome
« Odgovor #465 poslato: Maj 26, 2022, 20:57:59 »
  • Publish
  • Inawera Tobacco Black Cherry
    2%, oko 2 nedelje

Kao kad paris IW Royal Yacht Tobacco a u ustima bombona od visnje ,od one vrste u metalnoj kutiji iz Lidla (te sam probao nedavno pa se secam)  ;D
    Visnja je blago kiselkasta (veoma blago ali bolje nego otuzno slatka tj. "tupa" kao VZ) i dominantnija je mada ko je probao gore pomenuti RYT mogao bi i njega prepoznati u pozadini .Mozda bih mogao probati i sa 2,5% ali ne preko toga jer mislim da bi se sa jacim doziranjem samo intezivirala visnja dok bi duvan i dalje ostao tu gde jeste posto je sam po sebi slab.

Sve u svemu nije ni lose.Ne volim ciste vocke jer mi veoma brzo pocnu delovati isprazno ali ove kombinacije voce-duvan vec mogu bez problema da trosim.Probao sam par tih varijanti "Cherry Tobacco" do sada i ova mi deluje jos i najbolje.

Van mreže bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #466 poslato: Oktobar 14, 2023, 00:32:39 »
  • Publish
  • Inawera RY-4
    3%, oko 2 nedelje

Pri ovom doziranju prilicno slaba aroma ...slatkog od smokava  ;D .Siguran sam da sam je koristio i ranije ali nikad nisam mogao da povezem na sta me asocira.A ne bih ni sada da bas nedavno nisam jeo to slatko od smokava (sto se pravi sa kolutovima limuna) i to je ta (pod)nota,sasvim sam siguran.Ima tu u prvom delicu povlacenja i nesto veoma nalik TPA RY4 Double ali samo u delicu sekunde i odmah nestane pa se lako propusti.Neki duvan bas i ne osetim,jos manje ono ostalo sto obicnemo ocekujemo od nekog "RY4"...
    Nemam pojma sta da mislim.Nije mi odbojna aroma kao neke sto mi smetaju ali nije ni posebno privlacna.Mozda pokusam sa  drugacijim doziranjem i dam joj malo vise vremena...

Van mreže bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #467 poslato: Oktobar 31, 2023, 10:10:37 »
  • Publish
  • Iako najcesce arome doziram manje od preporuke ovde kod RY4 sam morao nagurati 5% da bi licilo na nesto.A to na sta sad lici je otprilike IW Shade+neka nota ne bas slatke karamele.Sve u svemu nit smrdi nit mirise - nije ruzna pa da ne moze da se koristi ali nije ni nesto posebno lepa.Najvise je nekako...neupecatljiva.

.
    Edit: ispao ovaj RY-4 prilicno dobar na 5%.I lici sad malo na "pravi" RY-4 - duvan,karamela,rekao bih i vanila ali lepo uklopljeno tako da nista ne dominira
    « Poslednja izmena: Novembar 04, 2023, 13:53:31 bobpp »

Van mreže bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #468 poslato: Novembar 04, 2023, 14:01:12 »
  • Publish
  • Inawera Usa Mix
    2%; oko 2 nedelje

I ovo ispalo prilicno dobro na 2%.Rekao bih da je bas kako su ovi iz Inhalike napisali - "sladak i blago "pepeljast", sa orašastim notama u pozadini".Duvan neki neodredjen (donekle lici na njihov Yaht),zaista malo (ali tek malo) pepeljast sa dodatkom 555Gold.Ukupno malo slatko ali ne preterano slatko.

PS: mnogo volim ove arome sto kostaju 400 din a doziraju  se 2%    ;D

Van mreže bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #469 poslato: Novembar 13, 2023, 21:42:25 »
  • Publish
  • Inawera Flue Cured Tobacco2%; oko 3 nedelje
    Neki blagi duvan sa podnotom kafe.Zapravo kafa se i ne oseti kao kafa u smislu kompletne arome...kafe  ;D vec je tu samo jedan njen deo koji sluzi da duvan ne bude dosadan.A bio bi da je sam jer je prilicno nedefinisan.
    Sta znam...nije lose,moze da se koristi mada stalno imam utisak da bi tu lepo legla jos jedna nota.Ali moze da se koristi.