Autor Tema: Top 3 mtl tanka po vama u 2020g.  (Pročitano 1118 puta)

Na mreži bobpp

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5860
  • -Receive: 9532
  • Ugled: +10358/-0
  • Pol: Muškarac
  • elektronske cigarete
Top 3 mtl tanka po vama u 2020g.
« poslato: Januar 01, 2021, 18:25:43 »
  • Publish
  • Ni ove godine nisam uspeo da probam tri atomizera vec samo dva - Imperia RTA i DRAM III RTA.Verovatno bi tu upao i ovaj novi Kayfun 2021 da se ranije pojavio ali izgleda da ce on ostati,kako mu i ime kaze, za 2021 godinu.

Sto se Imperie tice,meni se taj atomizer izuzetno svidja i primecujem da sve cesce posezem za njim a sad da me neko pita zbog cega ne bih znao da objasnim.Mozda je nesto do izgleda,mozda odnosa velicina/kapacitet...jer ne mogu reci da mislim da je to nesto najbolje do sada napravljeno niti da je bez mana a ,iskreno,ne bih se ni usudio svakom da ga preporucim.Radi on i vise nego dobro kad se jednom namesti ali to namestanje u praksi znaci i posebnu paznju prilikom postavljanja setapa i najcesce dodatno ustimavanje posle nekog vremena.

Za razliku od Imperie,DRAM 3 vec mogu da preporucim bilo kome.Sto se mene tice,to je ono kako atomizer treba da se ponasa - pocevsi od punjenja,podesavanja tecnosti ili vazduha pa do samog rada sve tece apsolutno glatko i bukvalno nikad nisam imao ni naznaku nekog problema (sem sto sam jednom razbio staklo ali to se ne racuna  ;D ).

1. DRAM III RTA

2. Imperia RTA

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11964
    • -Receive: 11183
    • Ugled: +22935/-0
    Odg: Top 3 mtl tanka po vama u 2020g.
    « Odgovor #1 poslato: Januar 01, 2021, 19:09:56 »
  • Publish
  • Pored toga sto u prosloj godini nisam probao ni jedan atomizer, mislim da bih se namucio da se setim 3 dobra za ceo moj staz od skoro 10 godina. Mislim da je cifra od 3 malo previse ambiciozna. U ovoj grani industrije sve je naopako i sve nekako ide u rikverc.

Na mreži bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #2 poslato: Januar 01, 2021, 19:38:36 »
  • Publish
  • Ne znam,ne gledam bas tako strogo na to... ;D

Ako mogu relativno lako da sklopim atomizer,napunim ga,koristim i on radi u smislu da ne zagoreva i sl,napunim ponovo i ne iscuri mi po prstima vec opet radi kao i prosli put...onda je on po meni dobar. To sto mozda ne radi bas kako sam ja zamislio je vec problem do mene sto sam kupio taj a ne neki drugi. Npr ne mislim da je greska sto konstruktor voli mtl sa 2,5mm vazduhom ili klaptone iako je meni neupotrebljivo ako to radi kako je zamisljeno ali jeste mi greska ako posle topfill-a pola tecnosti iscuri...

Na mreži kinkel

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1196
    • -Receive: 1261
    • Ugled: +1261/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #3 poslato: Januar 01, 2021, 20:09:55 »
  • Publish
  • Ono sto probah
    1. Beserker
    2. Pandora

Promasaji u 2020
    1. COG
    2. Tripod

Na mreži bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #4 poslato: Januar 01, 2021, 20:29:04 »
  • Publish
  • Kako moze Tripod da ne radi dobro? Ok COG,pokusali sa tim diskom pa omasili ali kod Tripoda je bas klasicna konstrukcija sa insertima,kontrola tecnosti isto kao kod gomile drugih,punjenje jos i bolje jer nema pritiska...

Na mreži kinkel

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1196
    • -Receive: 1261
    • Ugled: +1261/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #5 poslato: Januar 01, 2021, 20:53:30 »
  • Publish
  • Radi on ok, al valjda sam mnogo vise ocekivao pa sam se razocarao malo vise :)
    Prosek u najboljem slucaju.

Van mreže Drako

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 617
    • -Receive: 1311
    • Ugled: +1510/-0
    • Mea culpa
    « Odgovor #6 poslato: Januar 03, 2021, 14:43:39 »
  • Publish
  • U 2020 sam probao samo jedan atomizer, Glaz mini, i ratosiljao ga se brze nego sto sam ga nabavio.
    U ovoj godini planiram da mozda probam Kayfun 2021, i to samo ako naleti.
    Vec vise od godinu i po dana koristim samo  expromizer v4, zadovoljava sve moje potrebe (dobro, malko je mnogo veci nego sto mi se svidja) i nemam neku zelju da eksperimentisem.
    Dakle, moja lista izgleda ovako:
    1. ...
    2. ...
    3. ...
    Otišao sam da pronađem sebe. Ako dođem pre nego što se vratim, zadržite me.

Van mreže opushteno

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 221
    • -Receive: 226
    • Ugled: +512/-3
    « Odgovor #7 poslato: Januar 04, 2021, 01:39:20 »
  • Publish
  • Pa evo jedan manji osvrt na ovu 2020, nije mozda konkretno za ovu temu ali nece skoditi. Imao sam ranije sirenu, bersekera v1, dogija, kajfune i jos masu nekih.  Probao renova zero, nord 2 sa svim mogucim grijacima. Ovaj zero mi se svidio, dobri su grijaci ali mala baterija i falilo mi je snage u njega vazda. Da je makar mogao do 15w zadrzao bih ga. Uzeh onda Nord 2, totalno razocarenje sa svim njegovim grijacima. I RBA baza sranje zesce. Uopste mi nije jasno okle toliki lajkovi za mesh grijace. Da su makar dobri i trajni kao keramicki sa onakvom aromom, pa da cojek kupuje, nije mi jasna euforija za njima. Obican grijac i nista vise.  Ajde rekoh, kad vec nema srece sa svima ovima, da probam jos nesto. Kanio sam se izmedju pandore, intake mtl, dwarva i pionira. Uzeh pionira, recu kratko, bolji je od svih koje sam pomenuo. Odlican atomizer, sad ga mogu svakome preporucit. Iskusni se nece razocarat. Prvo cu rec, nije preskup, 33 eura u UK, dodju 3 tanka, 3 drip tipa, znaci jebe vam se oce li panut itd. Trajace vam dok vi ne dosadi, sigurno.   Baza lagana, lagan setup, lijep ka lutka, tih rad, i na kraj sto me odusevilo, aroma je super za sve vrste tecnosti, nema ono, e ovaj je dobar za duvan a ovaj za voce itd, ovaj cepa sve. Ovo je atomizer koji ne opterecuje, sve je pristojno a radi posao. Evo BET pomenu te sarafe, ja sam postavio 2 grijaca za dva mjeseca, nisam nesto primijetio da su ti sarafi nesto problematicni, ne znam.  Bet pominje i taj neki fals vazduh, ja ni to ne primjecujem, bet je u pravu vjerovatno on to testira, ali mene to ne smeta, mene igra sami osjecaj parenja, a on je dobar. Evo zivo me interesuje, ima li jos neko pionira da vidim sto on misli o njemu i kako je zadovoljan. Sve je pristojno, zato ovoliko i napisah.