Autor Tema: Đakonije iz Katyyy-ne kuhinjice  (Pročitano 24012 puta)

Van mreže jasmina

• Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 947
  • -Receive: 579
  • Ugled: +580/-0
  • Pol: Žena
Odg: Đakonije iz Katyyy-ne kuhinjice
« Odgovor #60 poslato: Februar 08, 2016, 17:49:01 »
  • Publish

• I meni je drago da smo se upoznale. Uglavnom srecem vapere a vaperke se kriju.  ;D
    Jedino mi je zao sto sam ko sumanuta izletela iz kuce u subotu i nestigoh nesto da ti ponesem iz moje skromne kuhinje. Naravno moje tecnosti nemaju ni truknu duvanskih aroma ali kao slatkis posle rucka moze da posluzi. Nadam se da cemo se opet sresti pa da razmenimo po koji recept.  :victory:

Danas sam probala jos jedan mix i Katyne kuhinje.  :great:
    Winter tea party mix je jedan vrlo interesantam mix sa puno raznih kremova i nekog voca ali i malo cimeta. Ja cimet obozvam i kolacima i u tecnostima i ovde se samo oseti blaga nota u pozadini. Pomalo me ovaj mix podseca i na kolace ali nikako ne mogu da odredim koje voce je stavila. Cini mi se da ima i truncicu nekog finog duvana.  Definitivno jedna lepa tecnost. Preporuka i za ovu tecnost.  :dance:
    egoC, eCab moje prve cigarete.... i svašta nešto još....od 24.1.2012. :sunny:

Van mreže jasmina

• Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 947
    • -Receive: 579
    • Ugled: +580/-0
    • Pol: Žena
    « Odgovor #61 poslato: Februar 15, 2016, 15:11:58 »
  • Publish

• Ovih dana sam po malo degustirala jos jedna mix iz Katyne kuhinjice - Red Kiss. Kazem pomalo zato sto mi se toliko dopala da moram da je degustiram svaki dan posle rucka kao neki slatkis.

Tecnost me je bas bas odusevila. Ovo je tecnost bas po mojoj meri  - neduvanska, pomalo kiselkasta i sa nekim kremovima u pozadini tako da kiselost samo dodaje svezinu ovoj tecnosti. Ja nisam bas majstor da provalim koje vocke su u potanju ali bih rekla da ima malina ili visnja i nekoliko citrusa. Extra tecnost.

Ja bih ovu tecnost mogla i zimi i leti da parim. Bravo Katy. Sto vise isprobavam tvoje tecnosti sve mi e vise dopadaju. :bravo_2:

egoC, eCab moje prve cigarete.... i svašta nešto još....od 24.1.2012. :sunny:

Van mreže Katyyy

• eCiginfo prijatelj
    • Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 172
    • -Receive: 21
    • Ugled: +1074/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #62 poslato: Mart 05, 2016, 12:58:50 »
  • Publish
  • Jest malo sa zakasnjenjem al ipak da odgovorim. Pre svega hvala na komplimentima mojoj kuhinji  :thumbsup: :bow: :bow:
    A sto se mixeva tice, u Winter Tea Party mixu od voca dominira jabuka, kao sto ti rece sa kremovima i cimetom, nekako meni zimska kombinacija :13:
    Red Kiss je mix gde, sto se vockica tice dominira malina, nema citrusa. Oba mixa su skroz neduvanska!

Drago mi je da su ti se dopali, hvala jos jednom! :flowers: