Ostale teme vezane za e-cigarete > Ankete

Koju debljinu zice koristite?

(1/6) > >>

billy:
Cesto po drugim temama se polemise oko precnika zice koja se koristi, pa da vidimo kakvo je stanje? Koje precnike zice Vi koristite, sta Vam se najbolje pokazalo itd...

U mom slucaju na precnik zice gledam kao jednu promenjljivu vrednost... zavisno kakav grejac zelim i za kakav ati je "setup" . Trenutno najvise koristim Kanthal A1 0.3mm za pravljenje grejaca od oko 1.8oma na Kayfunu. Po potrebi koristim  skoro sve druge, zavisno da li je "single-dual" i da li je u pitanju bdc glava, kaja ili neki rda. Nisam nikad koristio preko 0.35mm... Tako da moj glas ide za sada na 0.2-0.3mm

Mozete glasati za vise navedenih opcija, koje takodje kasnije mozete menjati...

LiberPrint:
Ja koristim od 0.15 do 0.20. Gde god mogu da uglavim sto tanju zicu, ja je uglavim ;D  Pretezno koristim ego baterije, pa mi je sve deblje od 0.20 bespotrebno rasipanje struje.

Joe:
0,20 - 0,40  Širok čovjek, različiti ATI-ji velik i raspon žica u upotrebi. :)

fusion:
0.20 pa nanize odavno ne koristim iz prostog razloga sto je setup nepostojan tako da forsiram oko0.22, 0.25 pa navise u zavisnosti od setupa ali je to najcesca vrednost i to u nano coil varijanti

gibalan:

--- Citat: Nez  Januar 29, 2015, 19:35:24 ---0,20 - 0,40  Širok čovjek, različiti ATI-ji velik i raspon žica u upotrebi. :)

--- Kraj citata ---

Tapetar  :cool1:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju