Autor Tema: Omiljene FA arome :)  (Pročitano 66768 puta)

Van mreže Stiletto

  • Sr. Member
  • ****
  • Thank You
  • -Given: 349
  • -Receive: 249
  • Poruke: 333
  • Ugled: +249/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Omiljene FA arome :)
« Odgovor #60 poslato: Maj 25, 2019, 15:35:36 »
  • Publish
  • FA Forest Boom, ja sam ocekivao kiselkastu aromu, negde sam procitao da je iz tog fazona, nazalost aroma je slatkasta, podseca na neke tuti fruti zvake ili vestacke sokove od maline npr, delimicno je osvezavajuca, meni licno nista od te price "jasni ukusi", iskreno razocaran nadao sam se da je slicna One shot fixing good aromi al dzaba..

    Van mreže Stiletto

    • Sr. Member
    • ****
    • Thank You
    • -Given: 349
    • -Receive: 249
    • Poruke: 333
    • Ugled: +249/-0
    • Pol: Muškarac
    Odg: Omiljene FA arome :)
    « Odgovor #61 poslato: Jun 12, 2019, 05:55:37 »
  • Publish
  • FA Seven Leaves na prvu loptu odusevljenje, podseca me malo na Maxx jer je takodje cvetna nota i odmah sam odusevljen "dodao" u redovne tecnosti. Vapovao sam mozda 1h, legao da spavam. Danas aromu ne osecam, uopste. Tako da je automacki sledilo razocarenje... Istina je da imam neke probleme sa receptorima i da mi tecnosti neverovatnom brzinom gube ukus, ali tako brzo i toliko intezivno da se aroma ni ne oseca ne. Steta, ali eto ako neko voli blage duvanske arome sa blagom cvetnom notom moja preporuka.
    « Poslednja izmena: Jun 12, 2019, 07:58:00 ivanneko »

    Van mreže Stiletto

    • Sr. Member
    • ****
    • Thank You
    • -Given: 349
    • -Receive: 249
    • Poruke: 333
    • Ugled: +249/-0
    • Pol: Muškarac
    Odg: Omiljene FA arome :)
    « Odgovor #62 poslato: Avgust 02, 2019, 16:34:59 »
  • Publish
  • FA SOHO meni lepa duvanska aroma, ima istu pod notu kao RY4 il Shade ali bez glavne note od istih (samim tim meni lepsa i neutralnija) . Prvi put kad sam je sipao sam bio iz fazona jos jedan promasaj, uvece sam pozeleo opet da probam i parim je par dana i svidja mi se. Osecam i karamela smek iza, sve u svemu 7/10  :pimp: