Autor Tema: Kako se zasladiti?  (Pročitano 7863 puta)

Van mreže Bolle

  • Drug član
  • Hero Member
  • *****
  • Thank You
  • -Given: 10882
  • -Receive: 3343
  • Poruke: 1524
  • Ugled: +3856/-0
  • Pol: Muškarac
  • elektronske cigarete
Kako se zasladiti?
« poslato: Mart 21, 2016, 22:10:59 »
  • Publish
  • Zadnji put kada sam poručivao arome, nisu na stanju imali Capella Vanilla Custard V2, pa sam u zamenu uzeo FlavourArt Custard... I osim vremena koje je trebalo da sazri ova tečnost, a to je oko 2-3 nedelje, na žalost ove dve arome nemaju ništa zajedničko...  :310: I postoji kod FlavourArt-a taj neki kremast-pudingast šmek, ali najviše mi smeta što fali ta slatkoća, koju Capella poseduje i na koju sam navikao... E sad čitao sam malo na stranim forumima da može da se stavi Ethyl Maltol, ali da on i nije pravi zaslađivač, to jest podeljeni su utisci... Kakvi su vaši utisci i kako zaslađujete tečnosti ako imate potrebu za tim?

    Van mreže Joe

    • Global Moderator
    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 8998
    • -Receive: 3086
    • Poruke: 3575
    • Ugled: +7330/-0
    • Pol: Muškarac
    • Nema nazad. Samo naprijed u sva 4 smijera.
    Odg: Kako se zasladiti?
    « Odgovor #1 poslato: Mart 21, 2016, 22:15:09 »
  • Publish
  • Iskreno nisam imao potrebu da zaslađujem tečnosti. Osim ako se mješanje smućkanih tečnosti sa nekom vanilom ne računa kao zaslađivanje. Ali i u tom slučaju ja sam više bio u fazonu da nešto dodam na ukus vanile a ne da vanilom sladim bilo šta drugo.Inače ako me pitaš koja vanila je ubjedljivo najbolja. Nisam jedini koji će ti reći da je to TPA French Vanilla.

    Van mreže bobpp

    • Global Moderator
    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 6176
    • -Receive: 10554
    • Poruke: 4772
    • Ugled: +11380/-0
    • Pol: Muškarac
    • elektronske cigarete
    Odg: Kako se zasladiti?
    « Odgovor #2 poslato: Mart 21, 2016, 23:37:55 »
  • Publish
  • +1 za TPA French Vanilla.Odlicna je i meni a vanilu inace ne volim (sem u pudingu ) pa ti vidi  ;D .
    Ja sa tim dodavanjem ili mesanjem aroma nikad nisam imao srece,uvek dobijem cudne stvari.Volim i sam sladje tecnosti ali mi je bolje kad takva dodje "fabricki" nego kad sam eksperimentisem.Moguce da je samo u glavi ali mi uvek cini da se nije sjedinilo i da svaki sastojak pojedinacno osecam...A mozda je i do kuvara nesto  ;D

    Van mreže Shomy_ksh

    • Sr. Member
    • ****
    • Thank You
    • -Given: 70
    • -Receive: 284
    • Poruke: 347
    • Ugled: +594/-0
    • Pol: Muškarac
    • Mehanika is not dead!!!!
    Odg: Kako se zasladiti?
    « Odgovor #3 poslato: Mart 22, 2016, 02:16:46 »
  • Publish
  • Ja tpa french v deluxe dodajem u pojedine mikseve 3-5kapi na 10ml...dok kao samostalnu ranije dok sam je koristio sam pravio na 0.8% uz zrenje od 30ak dana. I da, jedina od svih vanila koja mi se svidela :D

    Sent from my P8l


    Van mreže opushteno

    • eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • *****
    • Thank You
    • -Given: 223
    • -Receive: 233
    • Poruke: 623
    • Ugled: +519/-3
    Odg: Kako se zasladiti?
    « Odgovor #4 poslato: Mart 22, 2016, 06:59:22 »
  • Publish
  • mene je vanila clasic od FA najbolja, sve vrste french vanila su prenapadne za moj ukus.