Autor Tema: Prive Varadero by Kir Fanis  (Pročitano 33871 puta)

Van mreže meaculpa

• Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Ugled: +110/-1
  • Pol: Muškarac
Odg: Prive Varadero by Kir Fanis
« Odgovor #15 poslato: Decembar 19, 2012, 02:54:08 »
  • Publish
  • Neće ti diramo Niš. I stvarno se najlakše sporazumeš sa ljudi iz Niš, a i sa Grci kao što je Kir Fanis koji je učio mašinsku u Niš  :dance:

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 31
    • Ugled: +1267/-0
    « Odgovor #16 poslato: Decembar 22, 2012, 19:41:41 »
  • Publish
  • Kada stigne tank evo jedna dobra fora ekipe sa ECF-a. Na kartu se probuše dve rupice jedna iznad druge tako da je za VG tečnosti obezbijeđeno dobro natapanje.  Naime gornja rupa se nalazi na delu gdje vazduh izlazi u tank, tako da je poplava kod ređih tečnosti skoro neizbežna usled gubitka podpritiska. Verovatno ovo neće mnogo koristiti, ali eto. :th_coffeetime:

Van mreže meaculpa

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #17 poslato: Decembar 22, 2012, 21:59:07 »
  • Publish
  • Da procitao sam. Za gusce tecnosti bez mnogo vode, da dobar izbor, za redje tecnosti sa vise od 5% vode, moze doci do poplava. Ja cu busiti klasiku. Jednu dole, naravno za VG tecnosti probacu i sa dve, jednu iznad druge, pa sta bude. Hvala za info.

Van mreže meaculpa

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #18 poslato: Decembar 25, 2012, 15:34:28 »
  • Publish
  • Konacno sam dobio sve potrebne elemente i sastavio Varadera. BogeD 510 LR kart, busen sa dve rupe kao na slici iznad u postu. Posto sam stavio guscu tecnost skoro bez vode, opredelio sam se za dve rupe, jedna iznad druge. Aroma, TH, para, ma de nabrajam vise. Mislim da cu se duze vremena zadrzati na ovome. Ali posto nisam jos uvek dobio e-Vica i Vamo, nisam napravio neke fotke. Samo sam ulikao na zalazecem zimskom suncu jednom gde se vidi ona gornja rupa. Sve pasuje perfektno, curenja nigde ni u naznacima, para suva i izrazena, bas kako mi odgovara. Doduse to je na ego T2 modu. Najednom mi klirovi ne odgovaraju, a do juce sam bio fan istih. Jeste da je ovaj Kir Fanis skup, ali poslao mi je sve u duplikatu za rezervu. Ja konacno zadovoljan. E sad, oni koji poznaju kartove, znaju kako je pariti na njima, pa nema ni vece razlike od onoga sto sam ja doziveo. Prednost je, nema zagorelosti, tank pun 3ml +1 u kartu. Puna kapa. Jedino mi je tecnost 12mg/ml i udara me vise nego ista u klirovima, pa cu morati da je mixam na polovinu jacine. Evo bar jedna preliminarna fotka, doduse malo kriva, ali sve sto zavrnem na ovaj mod stoji krivo :banghead:

« Poslednja izmena: Decembar 25, 2012, 16:59:14 Betrayer »

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #19 poslato: Decembar 25, 2012, 16:22:03 »
  • Publish
  • Svaka čast. Bravo i na izboru karta. Fotku ne mogu da otvorim. :(

Van mreže bibi74

• Full Member
    • Thank You
    • -Receive: 1
    • Ugled: +75/-0
    « Odgovor #20 poslato: Decembar 25, 2012, 16:44:51 »
  • Publish
  • Konacno sam dobio sve potrebne elemente i sastavio Varadera. BogeD 510 LR kart, busen sa dve rupe kao na slici iznad u postu. Posto sam stavio guscu tecnost skoro bez vode, opredelio sam se za dve rupe, jedna iznad druge. Aroma, TH, para, ma de nabrajam vise. Mislim da cu se duze vremena zadrzati na ovome. Ali posto nisam jos uvek dobio e-Vica i Vamo, nisam napravio neke fotke. Samo sam ulikao na zalazecem zimskom suncu jednom gde se vidi ona gornja rupa. Sve pasuje perfektno, curenja nigde ni u naznacima, para suva i izrazena, bas kako mi odgovara. Doduse to je na ego T2 modu. Najednom mi klirovi ne odgovaraju, a do juce sam bio fan istih. Jeste da je ovaj Kir Fanis skup, ali poslao mi je sve u duplikatu za rezervu. Ja konacno zadovoljan. E sad, oni koji poznaju kartove, znaju kako je pariti na njima, pa nema ni vece razlike od onoga sto sam ja doziveo. Prednost je, nema zagorelosti, tank pun 3ml +1 u kartu. Puna kapa. Jedino mi je tecnost 12mg/ml i udara me vise nego ista u klirovima, pa cu morati da je mixam na polovinu jacine. Evo bar jedna preliminarna fotka, doduse malo kriva, ali sve sto zavrnem na ovaj mod stoji krivo :banghead:
    Edit: Nece fotka da izadje iako je 425kb

Velika prednost svakog karto tanka je pored ,evidentno, povecanja zapremine je to sto je svaki parenje konzistentno i svaki "cug" je ekvivalentan dozivljaju parenje kartomizera kad je pun,obzirom da bez tanka kako presusuje kart gubi na aromi malo

Van mreže meaculpa

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #21 poslato: Decembar 25, 2012, 16:53:37 »
  • Publish

• Evo i slike
    EDIT: Jos jedna stvar oko Varadera. Bilo koji kart ubacite, ne pasuje. Kanger uzan i kratak, Echo uzan kao i Kanger. Boge, taman kako treba. Samo poredjenja radi, mislio sam da mogu izaci jeftinije, ali neda se Varadero. 'Oce Boge, pa to ti je. Cisto kao info za buduce korisnike da odmah znaju sta da kupe.  :hooray:

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #22 poslato: Decembar 25, 2012, 17:19:39 »
  • Publish
  • Baš moćno izgleda. Ma Boge je zakon.

Van mreže meaculpa

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #23 poslato: Decembar 25, 2012, 17:28:41 »
  • Publish
  • To je neko moje vidjenje stvari sa velicinama kartova. Iako navode da je Kanger 9.2mm, a Boge 9.3, kao da taj jedan deseti u lezistu mu daje cvrstinu. A za osecaj arome, iako Kanger zadovoljava parametre prosecnog vapera, Boge otkida. Neznam razliku ovih D sa starijim modelom, jer nisam imao prilike da probam. Zato Ovi noviji tip D LR su ubice u tanku. Bibi74 nije vise usamljen sa Svetom. I ja upadoh u grupu ljubitelja kartova  :pimp:

Van mreže PoisoN

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • Ugled: +16/-0
    « Odgovor #24 poslato: Decembar 25, 2012, 17:30:12 »
  • Publish
  • Dobro ti ovo zimsko zalazece sunce u tanku :sunny:
    - Cestitke sa moje strane -
    Vapor running through my veins

Van mreže meaculpa

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #25 poslato: Decembar 25, 2012, 17:35:04 »
  • Publish
  • Hvala  :yes:
    Napravicu jos koju fotku, ali prvo da mi stignu bat. modovi. Ovako kao da sam nabacio na gedoru :crazy:

Van mreže PoisoN

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • Ugled: +16/-0
    « Odgovor #26 poslato: Decembar 25, 2012, 18:39:21 »
  • Publish
  • Ovako kao da sam nabacio na gedoru :crazy:

Nasrafio ja Vivi na eGoT Mod, a drugar mi kaze - Sta je bre ovo..?! Ovo kao oni laseri izgleda.. :alien:

ps. Bice, bice.. bitno da su Modovi u putu, a Tank kod kuce :smile1:
    Vapor running through my veins

Van mreže bibi74

• Full Member
    • Thank You
    • -Receive: 1
    • Ugled: +75/-0
    « Odgovor #27 poslato: Decembar 25, 2012, 18:49:56 »
  • Publish

• Evo i slike
    EDIT: Jos jedna stvar oko Varadera. Bilo koji kart ubacite, ne pasuje. Kanger uzan i kratak, Echo uzan kao i Kanger. Boge, taman kako treba. Samo poredjenja radi, mislio sam da mogu izaci jeftinije, ali neda se Varadero. 'Oce Boge, pa to ti je. Cisto kao info za buduce korisnike da odmah znaju sta da kupe.  :hooray:

Jbg,kod mene su kangeri malo duzi od Boge

Van mreže meaculpa

• Sr. Member
    • Thank You
    « Odgovor #28 poslato: Decembar 25, 2012, 20:08:24 »
  • Publish
  • Nemam pojma kako, ali kod mene Kanger za par mm kraci. Imam one od 1.8oma 1ml.
    @PiosoN Hhahahaah, bas tako izgleda. Blagi uzas. Nije za napolje da ga iznosis, odmah hapse zbog remecenja javnog reda i mira  :bandana:

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 12198
    • -Receive: 11408
    • Ugled: +23160/-0
    « Odgovor #29 poslato: Decembar 25, 2012, 22:07:27 »
  • Publish
  • Normalan narod napolju koristi ovakve sprave:

;D ;D ;D ;D ;D