Autor Tema: Joyetech Mega Twist+  (Pročitano 18068 puta)

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11964
  • -Receive: 11183
  • Ugled: +22935/-0
Joyetech Mega Twist+
« poslato: Jun 21, 2016, 14:49:26 »
  • Publish
  • Joyetech je resio da u potpunosti istrebi konkurenciju, bar kada su  modovi i baterije u pitanju. Realno, danas jedino njihovi proizvodi vrede onoliko koliko kostaju, pa i vise. Ova baterija je lepa nadogradnja za njihovu seiju baterija od 22mm. Ovo je VW baterija sa podesavanjem snage 5-30W. Podeoci su po 5W, a jos nije poznato da li izmedju necega ima :Scratch-Head:  Duzina je sasvim simpaticnih 99mm, sto je nesto vise od prethodnih modela, ali duzinu u potpunosti opravdava mogucnost podesavanja. Tu je i bypass mod, koji nicemu ne sluzi.

http://www.joyetech.com/product/ego-mega-twist-battery/

Van mreže alfini0507

• Full Member
    • Thank You
    • -Given: 124
    • -Receive: 192
    • Ugled: +225/-0
    • elektronske cigarete
    Odg: Joyetech Mega Twist+
    « Odgovor #1 poslato: Jun 21, 2016, 15:56:01 »
  • Publish
  • Sto bypass nicemu ne sluzi... Nek glumi malo me'aniku i dovoljno je

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #2 poslato: Jun 21, 2016, 16:01:49 »
  • Publish
  • Kome treba meanika, sto ce mu ovo? To bar sad ima na svakom otpadu

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 10453
    • -Receive: 12570
    • Ugled: +15005/-0
    • Pol: Muškarac
    « Odgovor #3 poslato: Jun 23, 2016, 16:47:59 »
  • Publish
  • Umesto da se lepo prilagodimo i pevamo hvalospeve svakom govnetu, mi samo nesto kritikujemo :D

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #4 poslato: Jun 28, 2016, 12:42:15 »
  • Publish
  • Umesto da se lepo prilagodimo i pevamo hvalospeve svakom govnetu, mi samo nesto kritikujemo :D

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #5 poslato: Avgust 31, 2016, 09:14:44 »
  • Publish

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #6 poslato: Septembar 25, 2016, 15:20:30 »
  • Publish
  • Pre nego sto napisem bilo sta, postavio bih pitanje: da li su nam cevke uopste potrebne pored ovakve ponude box modova? Ja mislim da jesu i potrebne i pozeljne.  Meni su pre svega lepe, bez neke potrebe za ulepsavanjem. Sasvim je dovoljno da to bude ravna cilindricna cevka dobrog finisa, pa da cela kombinacija lepo izgleda. Takodje, mislim da su neophodne ako zelimo da nam mod u kombinaciji sa dugackim atomizerom lepo izgleda. Istina je da su performanse jako bitne. Istina je i da smo zbog gladi za njima u potpunosti zaboravili na estetiku, pa cesto natakarimo atomizer na bilo sta, cesto po cenu da cela kombinacija bude jako ruzna. Malo je box modova na kojima Kayfun 4/5, Bachelor, Taifun, heron... mogu lepo da izgledaju. Prava lepota ovih atomizera dolazi do izrazaja samo u kombinaciji sa nekom cevkom. Problem je samo sto je jako tesko u razumne dimenzije spakovati i dobru celiju i dobru elektroniku sa kojom mozemo podesiti po zelji svoj ugodjaj.

Mislim da je ovde Joyetech u potpunosti uspeo da spakuje sve sto je potrebno za vrhunsko uzivanje u pari, naravno, pod uslovom da nam je dovoljno 30W. Izostao je ekran, ali on bi na lepih 100mm dodao jos bar dvadesetak, sto bi pokvarilo geometriju. Mislim da bi svaki milimetar bio visak, i da je ovo sasvim fino odmeren proizvod. Na pravio sam par fotografija sa prilicno dugackim Bachelorom, i verovatno bi on lepo izgledao i na duzem modu, ali to bi vec bila toljaga od kakvih smo pobegli u korist box modova. Skracivanje po cenu gubitka podesavanja bi nas vratilo u vreme mehanike, od cijeg vrhuskog kvaliteta izrade smo pobegli,
     i prebacili se na cesto ne tako kvalitetne box modove, samo zbog mogucnosti finog podesavanja.

Sto se podesavanja tice, nema se tu sta mnogo reci. Ovo je unapredjena nekadasnja Joyetech-ova Twist baterija, sa podesavanjem u vatima. Na kucistu su vidljivi izgravirani podeoci sa po 5W. Izmedju su crtice, i tu ima necega ;D  Medjutim, i izmedju crtica i brojeva ima necega. Bukvalno - podesavanje je onoliko precizno koliko precizno mozemo okrenuti tockic. Nema definisanih klikova, i svaki milimetar je promena snage. Bukvalno je moguce podesiti 8.4 ili 11.3W, ako to mozemo da procenimo na osnovu subjektivnog osecaja. Doduse, rekao bih da nije savrseno precizan. Ja sam mojih 7.5W nasao tamo gde bi po mojoj proceni trebalo da bude 8, a na crtici izmedju 5 i 10, gde bi trebalo da bude 7.5, rekao bih da je nesto oko 7. Svakako, za nekoliko dana aktivnog koriscenja mi bas nista nije smetalo. Smetala mi je jedino duzina kada treba da stavim pljugu u dzep, jer sam inace navikao na male box modove.

Sto se kvaliteta tice, i tu se nema sta reci. Sve je SS, cak i navlaka preko tastera, tako da se moze ocekivati dugotrajna upotreba bez vidljivih ostecenja. Samo ostaje da se nadamo da se nece ponoviti situacija kao kod ego one VT, gde je cest slucaj bio da taster posle nekog vremena izgubi klik. Nadam se da su i oni svesni tog problema, i da su ugradili kvalitetnije tastere.

Izgled... Sta reci? Klasicna, ravna, cilindricna cevka... Po meni najbolji moguci dizajn za jednu cevku. Lep pravougaoni taster, diskretne oznake... Nista sto bi se nekom narocito svidelo, niti sto bi neko opisao kao ruzno, ali u kombinaciji sa ostalim savrseno zaokruzena celina.

Meni se jako svidja ova baterija, i ako sam mozda malonapisao o njoj. Malo, jer se tu nema sta narocito reci. Koristim je cesto, ne nosim je napolje jer mi za to bas nije ugodna, ali mi je jako lep osecaj drzati je u ruci. Narocito sto od pocetka do kraja konstantno radi. Zaboravih da pomenem da baterija traje jako dugo. Meni preko 8ml.