Autor Tema: Da li je potrebno dodavati vodu u bazu?  (Pročitano 8474 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 12008
  • -Receive: 11221
  • Ugled: +22973/-0
Odg: Da li je potrebno dodavati vodu u bazu?
« Odgovor #90 poslato: April 29, 2021, 21:16:03 »
  • Publish
  • Ne mogu da shvatim taj fenomen, ali danas je popularno biti anti-nesto. Valjda u nedostatku ideja i kreativnosti, a u zelji da se bude popularan, ti onda buces protiv necega i istomisljenici ti aplaudiraju. Tako smo dobili anti-5g, antivakcinase... pa sto ne bi postojali i antivodasi.

Na mreži bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5896
    • -Receive: 9613
    • Ugled: +10439/-0
    • Pol: Muškarac
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #91 poslato: April 30, 2021, 00:56:16 »
  • Publish
  • Ma nije problem u razlicitom misljenju,cak naprotiv,potrebno je da se cuje i jedno i drugo da bi dosli do rezultata.Ali ono sto bih ja jos radije zeleo da cujem je obrazlozenje tog misljenja,pre svega da bih naucio nesto novo i mozda korigovao svoje sopstveno.
    Ali kod parenja se izgleda sve nekako svodi na "osecaj" a meni se to ne svidja.Pomrese silni ljudi od Zozovace jer nisu "osetili" metil-alkohol.Zimus neki klinci nastradali u vikendici jer nisu "osetili" ugljen monoksid.Radnici u nuklearnim postojenjima nose Gajgerove brojace od par kila ne zato sto im se uklapa uz radni kombinezon ili ne znaju sta ce sa rukama vec upravo zato sto ne mogu da "osete" stetno zracenje.Pa ni mi nismo "osetili" one hiljade i hiljade otrova u cigarama dok smo pusili vec je neko morao da ispita i da nam kaze.

Van mreže Milanez

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 907
    • -Receive: 482
    • Ugled: +482/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #92 poslato: April 30, 2021, 01:34:39 »
  • Publish
  • "nemoj da budes onaj sto nesto"oseca""

Jose-Manuel Thomas Arthur Chao