Autor Tema: Sto na um - to na drum  (Pročitano 147905 puta)

Van mreže Milanez

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1058
  • -Receive: 572
  • Ugled: +572/-0
  • elektronske cigarete
Odg: Sto na um - to na drum
« Odgovor #1110 poslato: Oktobar 17, 2021, 17:09:30 »
srecan rodjendan  :angel3: :steeringwheel: :00000003:
Jose-Manuel Thomas Arthur Chao

Van mreže Milanez

• Hero Member
  • Thank You
  • elektronske cigarete
« Odgovor #1111 poslato: Oktobar 18, 2021, 16:56:01 »

Van mreže Milanez

• Hero Member
  • Thank You
  • elektronske cigarete
« Odgovor #1112 poslato: Oktobar 19, 2021, 18:14:09 »
najvise me je pogodilo kad sam citao komentare za "sikter" na YT pa su morali da popiju boru . o aromama necu da vam ulazim u mozgove vise ...za sada  :smile1: :ike:

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 12150
  • -Receive: 11346
  • Ugled: +23098/-0
« Odgovor #1113 poslato: Oktobar 19, 2021, 18:33:56 »
Jbt pazi komentare :yikes:  Morao sam da prihvatim rizik da me youtube bombarduje slicnim sranjima kako bih shvatio da je Srbija definitivno zemlja morona. Jezivo!

Van mreže Điva

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 2890
  • -Receive: 2245
  • Ugled: +2538/-0
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #1114 poslato: Oktobar 19, 2021, 18:55:53 »
Ööö..
Šta znači sikter i kakve veze ima sa aromama?

Van mreže Milanez

• Hero Member
  • Thank You
  • elektronske cigarete
« Odgovor #1115 poslato: Oktobar 19, 2021, 19:11:23 »
liberprint je komentarisao i danasnje i jucerasnje (moje) postove .imas malo gore iznad

Van mreže Điva

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #1116 poslato: Oktobar 19, 2021, 20:10:55 »
Aha, hvala, vidim već da je odvojeno.

Ima značenje sikter, pogledao sam, nisam čuo još nikad, svašta :o

Van mreže Milanez

• Hero Member
  • Thank You
  • elektronske cigarete
« Odgovor #1117 poslato: Oktobar 21, 2021, 16:19:13 »
nekim ljudima treba reci - ne glupaj umesto -ne lupaj ,...ako se ima mu....snage  ;D :-[ :dance: :ike: :hooray: :smile1:

Van mreže Milanez

• Hero Member
  • Thank You
  • elektronske cigarete
« Odgovor #1118 poslato: Oktobar 29, 2021, 16:23:31 »
vidim po ko zna koji put reklamu za neku kladionicu kaze - aj se kladimo . zanimljiv pristup marketingu al sto bi se kladio u nesto u sta nisam siguran .nesto mi tu kontekst nije kako treba.kladim se samo kada verujem u tacnost neke svoje tvrdnje , a druga strana tvrdi nesto drugo  :ike:

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #1119 poslato: Oktobar 29, 2021, 18:19:58 »
Ja uopste ne razumem te ljude sto se klade u tim kladionicama. Pa da l' misle da je kladionica dobrotvorna ustanova? Znam dosta ljudi koji se klade, ali bas nikoga ko je nesto dobio a da ukupno nije izgubio bar 3 puta vise. U kladionicama zaradjuje iskljucivo vlasnik.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #1120 poslato: Oktobar 30, 2021, 23:18:07 »
Nesto razmisljam (cesto mi se to mota po glavi)... Ta EU bez Srbije nikako nije kompletna. Znamo (pretpostavljamo) ko je glava evrope, ostali su telo, ruke, noge... Ali evropska unijo, gde ti je guzica? Srbija je glavni kandidat za bulju Evropske unije! I to ona usrana, neoprana, smrdljiva... Mozda zato nece da nas prime? Cekaju da se makar malo dovedemo u red? Kad je toj EU dusa crna da joj bar dupe bude cisto? E pa ne moze! Bulja je bulja, mi nismo sposobni za bolje, a vi ako hocete da budete kompletni drugog kandidata za guzicu nemate.

Danas setam za dzukcem po sumaricama, i posto volim da mu pruzim priliku da se dobro istrci, imamo nekoliko nmesta gde obicno nema guzve. Prvljavo svuda, ali ne mogu svaki dan da idem po 50km da bih dosao do ciste prirode (ako je to uopste u bulji moguce), ali ovo danas je bilo stravicno. Naletimo na neki .ebarnik. Na nekih 30 metara, po travi hiljade upotrebljenih kondoma, ulozaka, cak i krvavih tampona... Takodje limenki, flasa, gaca... Ma jezivo. Morao sam kuce da prenesem da ne zgazi u nesto. Hodao sam kao po minskom polju. Vidjao sam i ranije takvih mesta (a ko nije), ali ovo je stvarno bilo strasno. Razmisljam... Da sam neka vlast, trazio bi ih po DNK i svima bi im sproveo kanalizaciju direktno da se izliva u njihov stambeni prostor i prisilo da tu zive zauvek.

Skoro, posto je Madjarska jedina zemlja u koju mozemo da putujemo, supruga i ja resimo da malo (po ko zna koji put) obidjemo severnog komsiju. Segedin, Pecuj, Sehesfehervar, Budimpesta, Estergom, Siofok... 10-15-20km dnevno setnje po gradovima... Nismo videli sve ukupno smeca koliko vidimo u srbiji dok odemo do prodavnice. Ali u Pecuju sam se iznenadio. Prvi dan kad smo stigli, bila neka manifestacija u centru. Hiljade ljudi na ulici a nigde jednog papirica. Poranimo ujutru da napravimo neku fotku dok nema guzve, kad na glavnom trgu kamioni, gomila ljudi u uniformama gradske cistoce, ciste grad i ako sve cisto. Cisterne sa vodom i crevima, zalivaju cvece u zardinjerama, cupkaju travu izmedju plocnika... Citava vojska cisti grad koji je vec cist. A kod nas... Svi prljaju a niko ne cisti. Nase smece ima tradiciju, istoriju... Uz malo truda, kod nas se u prirodi moze naci i prva plasticna casa proizvedena u srbiji, prvi uvezeni durex , kesice od bombona koje smo voleli kad smo bili mali... Nemamo neke prirodne lepote, nemamo ni neke lepe gradove... Mozda bi strane turiste mogli da privucemo razgledanjem smeca? Danas je zahvaljujuci savremenoj tehnici lako putovati i ljudi na zapadu dosta putuju i svega su se nagledali. Ali ovo cudo sto mi imamo sigurno nigde nisu videli.

Van mreže Điva

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #1121 poslato: Oktobar 31, 2021, 02:17:11 »
U Mađarskoj je to odavno tako.
Nikad neću zaboraviti; prva godina na fakultetu, početak školske godine.
Na pauzi popušio cigaretu, bacim pa zgazim kao što smo svi radili ranije.
Kolege studenti me odmah napali kako ja mislim to, i vidim da svi pažljivo gase i bacaju u smeće. Bilo mi skroz čudno, ali sam odmah počeo bacati na isti način.

Drugo:
Kad je jedna moja devojka/žena iz Debrecena živela (od 2005, tri godine) kod mene, kad smo bili na Paliću ili bilo gde u prirodi, čim je videla negde pikavac ili plastično smeće, sakupila i bacila gde treba, pa smo stalno išli prati ruke.
Moleći je da ovo ne radi u gradu, jedva sam postigao nakon šest meseci :)

Van mreže Milanez

• Hero Member
  • Thank You
  • elektronske cigarete
« Odgovor #1122 poslato: Novembar 16, 2021, 10:32:10 »
prijatno sam se iznenadio pre izvesnog vremena -Minja Subota se zvao Milan  :ike:

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 10787
  • -Receive: 12824
  • Ugled: +15259/-0
« Odgovor #1123 poslato: Novembar 23, 2021, 22:20:21 »
Zbog ovog razmisljam da ugradim dashcam  :lol:
Umesto da se lepo prilagodimo i pevamo hvalospeve svakom govnetu, mi samo nesto kritikujemo :D