Autor Tema: Pipe Telescopic  (Pročitano 4736 puta)

Van mreže Para

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5
  • -Receive: 31
  • Ugled: +1267/-0
Pipe Telescopic
« poslato: Decembar 07, 2013, 13:44:20 »
  • Publish
  • Negde sam vidio ovo, muslim da je Liber negde postavio. U svakom slučaju prva T komercijalna lula u koju možemo staviti kick. Materijal i dizajn su malo hm... ali može kick. Cena je ok, šta vi mislite?

https://www.fasttech.com/products/0/10006959/1559003-pipe-style-telescopic-mechanical-mod-kit

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    Odg: Pipe Telescopic
    « Odgovor #1 poslato: Decembar 07, 2013, 14:13:51 »
  • Publish
  • Ja bih na ovo stavio malu Kaju, međutim ne vidim da se skida donja kapa i ako se skida tu je vupa mnogo šira pa bi se za kick moralo nešto budžiti.  :Scratch-Head:

Van mreže Bestragija

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 3
    • -Receive: 1
    • Ugled: +348/-0
    • Pol: Muškarac
    • Gibalan: "Nisam poročan tip...ali..."
    « Odgovor #2 poslato: Decembar 07, 2013, 16:24:50 »
  • Publish
  • Što bi se širilo, teleskop k'o teleskop...Ili grešim...Ovaj "holšraf" na pokretnom delu mi je grozan....inače, za kliriće nije loše. Haj tek je kao...

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #3 poslato: Decembar 07, 2013, 18:11:29 »
  • Publish
  • Kick može stati u unutrašnju cev ali ne može u onu širu i to je problem.

Van mreže billy

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 482
    • -Receive: 522
    • Ugled: +2917/-0
    « Odgovor #4 poslato: Jun 28, 2014, 10:52:44 »
  • Publish
  • Imao sam priliku da se malo poigram sa ovim pipe teleskop modelom i moram priznati da mi se mnogo vishe svideo nego recimo  `smok` i njima slicni e-pipe modovi.
    Posto sam istovremeno u rukama imao i ovaj pipe teleskop mod i smokov e-pipe, kod ove teleskop varijante prvo shto mi  se svidelo je shto ima kocnicu za razliku od smokovog moda. Gledano sa dizajnerske strane mnogo je prakticniji i u svakoj varijanti mi lepse izgleda, jos kad se doda neki dugacki pipe drip onda tek dobije na izgledu. Ima i ego navoj, pored 510, tako da svi klirovi mogu da se koriste. Ovaj klir koji dolazi uz mod i nije neshto pa moze da se odlozi u stranu i treba staviti drugi...  :smile1:

Hromirani mesing i aluminijum ne uliva poverenje na duze staze,shto ne bi bio slucaj da je koriscen ss, ali zarad izgleda i funkcionalnosti valja se ponekad zrtvovati.  Sem izbora materijala, manji problem moze biti kad se koristi u varijanti sa baterijama 18350. Tuba je malo dublja pa se moraju dodati 2 magnetica na Efest imr 18350 bateriju  ili neshto slicno, shto reshava problem. Pomislio sam da sa baterijama 18650 ce izgubiti na izgledu, ali sam se prevario. I sa baterijama veceg kapaciteta  lepo izgleda i lepo lezi u ruci, pogotovu kada se kombinuju razni lulashki drip-tipovi.

Ovo su neka moja zapazanja na prvi pogled, nisam stigao da se pozabavim oko merenja pada napona i kombinovanja sa kikom, ali ako ugrabim vremena i to cu istestirati, pa prenosim utiske...

Van mreže billy

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 482
    • -Receive: 522
    • Ugled: +2917/-0
    « Odgovor #5 poslato: Septembar 24, 2014, 15:06:25 »
  • Publish
  • Izashla je nova verzija "Pipe V2 Style Telescopic Mechanical Mod" . Koliko sam primetio nema nekih bitnih razlika u odnosu na prethodni model sem ovih proreza. Cena za ovaj mod je 25$ na FT-u. Shteta shto na ovoj V2 verziji nije ubacen `SS` za razliku od hromiranog mesinga...

specifikacija:

• Stationary 510 center pin (chromed brass)
    • Telescopic tube
    • White Derlin insulator
    • Top magnetic firing switch, the locking ring is NOT reverse-threaded
    • 510&eGo threading connector
    • Houses single 18350/18500/18650 battery (batteries sold separately)
    • Comes with a mini clearomizer (chromed brass + aluminum + PC)

Vise detalja na:

http://www.fasttech.com/products/1411/10006959/1872010-pipe-v2-style-telescopic-mechanical-mod-w