Autor Tema: Nesto bolje od CC klira ?  (Pročitano 2914 puta)

Van mreže Zoka

• Newbie
  • *
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Ugled: +26/-0
  • Pol: Žena
Nesto bolje od CC klira ?
« poslato: Januar 29, 2013, 15:39:30 »
  • Publish
  • Ljudi posto vidim da se vi zaista razumete u sve i mnogi od vas drze stvari u malom prstu zelela bih da postavim jedno jako glupo pitanje.
    Naime trenutno kod sebe imam 4 komada CC klirova ali zanima me dali postoji neki klir koji je tu negde sa cenom ali da je bolji od pomenutog?
    Izvinite na glupom pitanju unapred!
    « Poslednja izmena: Jun 05, 2019, 16:07:14 ivanneko »

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 31
    • Ugled: +1267/-0
    Odg: Pomoc ako moze
    « Odgovor #1 poslato: Januar 29, 2013, 15:50:30 »
  • Publish
  • Ljudi posto vidim da se vi zaista razumete u sve i mnogi od vas drze stvari u malom prstu zelela bih da postavim jedno jako glupo pitanje.
    Naime trenutno kod sebe imam 4 komada CC klirova ali zanima me dali postoji neki klir koji je tu negde sa cenom ali da je bolji od pomenutog?
    Izvinite na glupom pitanju unapred!
    Pitanje nije glupo, naprotiv. Postoje samo glupi odgovori.  ;D
    Koji je bolji a koji lošiji u istom cenovnom razredu je obično individualna stvar.
    Moj slučaj je sličan kao i tvoj, CC mi ne leži ali iz iste klase V3 ili Vivi mini su mi odlični, a ako hoćeš malo veći onda je Vivi nova trenutno najbolji izbor.
    Ipak, da budem konkretan, V3 u omiljenoj boji.  :smile1:

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11241
    • -Receive: 10723
    • Ugled: +22475/-0
    « Odgovor #2 poslato: Januar 29, 2013, 16:19:37 »
  • Publish
  • i ako je CC klir i posle 7-8 meseci jedan od najpopularnijih, upisujem se u klub onih kojima ne lezi. E sad, pitanje je zasto tebi ne lezi? Probaj malo konkretnije da nam pojasnis sta ti kod CC-a smeta, kako bi mogli da ti damo konkretniji odgovor. Meni konkretno ne odgovara previse topla para, a takodje mi ne odgovaraju ni vivi nove ni V3, jer, mozda je to samo moj trip, nekako mi je na njima razredjena para. Ako je samo kvalitet izrade u pitanju, onda definitivno najbolja alternativa CC-u su vivi nove koje za malo vecu cenu su svetlosnu godinu ispred po kvalitetu.

Ako imas problem slican meni, odnosno ako su performanse prenaglasene a kvalitet izrade ti ne smeta, mozes da probas sa glavama veceg otpora. Ipak, meni licni mnogo vise odgovaraju cenovno priblizni T3 kao jeftinije resenje i MT3 koji je identican T3 samo je tank od aluminijuma i mnogo elegantnije deluje. Ovde mozes da procitas nesto vise o njima: http://www.e-ciginfo.net/index.php?topic=144.0

Takodje slicno resenje, ali o kom niko jos nista ne zna iz prve ruke ali znacemo za neki dan je i EVOD: http://www.e-ciginfo.net/index.php?topic=829.0 Zapravo ovo bi trebalo da je identicno resenje kao MT3 sa izmenljivim 510 tip-om, i mogucnoscu koriscenja razlicitih glava.

Van mreže vlaves2000

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1370
    • -Receive: 2209
    • Ugled: +3460/-0
    • Pol: Muškarac
    « Odgovor #3 poslato: Januar 29, 2013, 20:11:05 »
  • Publish
  • mozda bi ti bilo interesantno i ovo, nesto je jeftiniji od gore pomenutih, ali mali je ubica u pitanju je G5 http://www.e-ciginfo.net/index.php?topic=382.0, daje odlicne performanse osim ako ti ne smeta mala zapremina tanka, vivi mini je isto dobro resenje odlican dosta bolji od gore navedenih ali je i cenovno skoro duplo skuplji ipak je to vivi

Van mreže Zoka

• Newbie
    • *
    • Thank You
    « Odgovor #4 poslato: Januar 29, 2013, 22:23:04 »
  • Publish
  • E ovako, prvo zelim da vam se zahvalim, a drugo posto nisam bila jasna kada sam pisala post, nije da meni smeta nesto posebno toplija para sa cc klira jednostavno imala sam neko lose iskustvo sa njima do sada, mada ja to pripisujem vise neiskustvu u koriscenju. Ne znam da li je to samo moj trip u glavi ili ne, cini mi se da su stariji tipovi cc klirova sa onom silikonskom suknjicom malo bolji od ovih novijih... Uglavnom mislim da cu uzeti V3 mada sve sto si predlozili meni licno deluje ok.

Van mreže vlaves2000

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #5 poslato: Januar 29, 2013, 22:26:46 »
  • Publish
  • a reci nam koje probleme konkretno primecujes da bi ti mozda mogli pomoci :096:

Van mreže Zoka

• Newbie
    • *
    • Thank You
    « Odgovor #6 poslato: Januar 29, 2013, 22:31:32 »
  • Publish
  • Jako cesto mi se desava da tecnost procuri, recimo povucem 2-3 dima zapusi se, krene da grgoce, otvorim, izduvam, obrisem i opet isto. Na jednom mi je para postala skroz hladna ( ko zna cime sam ga ubila :D

Van mreže gogi05

• Full Member
    • Thank You
    • Ugled: +25/-0
    « Odgovor #7 poslato: Januar 29, 2013, 22:33:59 »
  • Publish
  • Prvi klir mi je bio CC i bio sam zadovoljan , posle njega sam kupio jedan pa onda jos dva BCC i bio prezadovoljan a onda sam naisao na mini vivu i za sada ih ne skidam sa baterija . Mnogo su dobre sem sto je mini (2,5ml) i sto cini mi se vise trosi ulja ali su ukusi na njoj do J..a !

Van mreže vlaves2000

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #8 poslato: Januar 29, 2013, 22:36:09 »
  • Publish
  • najbolje je da sipas do 2ml, ona dugacka gumica/silikon treba da legne skroz do fibera, kada operes kompletan klir, dobro osusis i produvas centralnu rupu uradis dry burn, par puta, oprezno sa fiberom, mozda se istrosio pa ti prima vise tecnosti, jesi li probala da m4enjas glavu, pre nego sto zavrsis da vuces pustis dugme, tako smanjujes mogucnost stvaranja kondenza u drip tipu koji se sliva na kontakt

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11241
    • -Receive: 10723
    • Ugled: +22475/-0
    « Odgovor #9 poslato: Januar 29, 2013, 23:35:00 »
  • Publish
  • Price da glave na CC-u traju po nekoliko meseci su urbane legende. Mogu one da potraju, ali kako? Realno je zameniti glavu na maksimalno 15-20 dana. Najcesci razlog curenja su istrosene glave, odnosno istanjen fitilj pa pored njega prolazi tecnost. Kad fiber pocne da propusta vise tecnosti nego sto grejac moze da ispar, javljaju se grgotanje i curenje. U principu ovo je slucaj i kod svih ostalih atoizera, ne samo kod CC-a. drugi razlog curenja moze da bude prazna baterija, narocito ako je klir pun. U tom slucaju povlacis tecnost a baterija nema dovoljno snage da je sagori, pa ona mora negde da procuri. Zapravo po pitanju ovih simptoma, CC je jedan od manje problematicnih rasprsivaca. Bolje je potraziti razlog zasto se ovo desava nego menjati klir, jer i sa drugim moze da se desi isto. Naravno ako CC zadovoljava tvoje potrebe

Van mreže mazda323

• Full Member
    • Thank You
    • Ugled: +12/-24
    « Odgovor #10 poslato: Februar 09, 2013, 11:28:20 »
  • Publish
  •       ako se joh nisi snashla ,ja parim trecinu vremena na njih i dobio sam na poklon ovaj ,,boto coil,, na njemu pishe BCC shto se tice klirova vrh , a i oni ne podnose tj fabricka cena im je dollar ,tako da za taj dolar nemozes pariti vecito,a reparaciju 1/2/3 podnose i polako gube svojstva ,zato treba imati uvek u rezervi ,kao i bateriju ,kao i tecnost za dn dva,au de sam ja otishao ,botom coil MT BCC 3 ml nikad bolji!