Autor Tema: Suicide Bunny  (Pročitano 884 puta)

Van mreže Morgana

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 2994
  • -Receive: 7248
  • Ugled: +9126/-0
  • elektronske cigarete
Suicide Bunny
« poslato: Avgust 20, 2017, 21:33:16 »
  • Publish
  • Suicide Bunny

Van mreže Morgana

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 2994
    • -Receive: 7248
    • Ugled: +9126/-0
    • elektronske cigarete
    Odg: Suicide Bunny
    « Odgovor #1 poslato: Avgust 20, 2017, 22:17:00 »
  • Publish
  • ...

hmmm... ili je to pogresna fotka... ili pogresna tecnost... ustvari pogresna boja... u cemu je stos ???

Ovo je Mother's Milk...
    .........................................................................

a ovo je Mother`s Milk and Cookies  hihhhhhhhhhhhihihii....
    ......................................................................................

e sad je jasno u cemu je stos... samo meni nije jasno kako li sam zavrsila sa ovom drugom  ;D

elem - htela sam da probam gore pomenutu  koja je u opisi krem jagoda... a probala dole pomenutu... krem jagoda kolacic ( keks) ...  ;D

Mother`s Milk and Cookies - mirise na mleko... ili mozda milk sejk od vanile.... miris jagode se uopste ne oseti.... pretpostavljam da bi trebalo.... pa miris jagode je dominantan i uvek se oseti u mleku vanili kremu kolacu ma skoro svuda... ali ovde ne...

ukus - pa gde im je ta jagoda.... apsolutno ne osecam jagodu.... kremasto jeste... mlecno jeste ali jagode nigde... mozda upravo zato tecnost ima ovako suv... suvoparan zasicen ukus... ne znam koje su to kolacic turili.... ali su preterali sa njim... tecnost ima tu gustinu ali je suva... nekako prazna.... keks sa pozadinom keksa... i 3 kapi mleka sa keksom hihhi

totalno razocarenje... mislim kad vam kazu vrhunska tecnost ocekujete barem 2 razlicita ukusa nesto intenzivno lepo pa jos nesto lepo u pozadini pa makar nagadjali sta je i bar jedno mmm
    ovde to nije slucaj.... mozda je prvobitna originalna boljeg ukusa ... zaista ne znam... ustvari ne znam ni kako sam zavrsila s ovom... mojom ili njihovom greskom ali to sad i nije bitno...

pojam - vrhunska tecnost - asocira me na halo tecnosti ... a ovo je daleko ispod toga... i ne samo da je vecina tecnosti koje sam nedavno probala bolja od ove... vec je nadmasuje i vecina iz nasih domacih "kuhinja "....

Zeka je ovaj put zestoko omanuo...  :yes: