Autor Tema: The Ark  (Pročitano 866 puta)

Van mreže Morgana

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 2994
  • -Receive: 7248
  • Ugled: +9126/-0
  • elektronske cigarete
The Ark
« poslato: Avgust 17, 2017, 23:51:37 »
  • Publish
  • The Ark

Van mreže Morgana

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 2994
    • -Receive: 7248
    • Ugled: +9126/-0
    • elektronske cigarete
    Odg: The Ark
    « Odgovor #1 poslato: Avgust 18, 2017, 00:20:32 »
  • Publish
  • Dragonfly

Mirise prelepo... nesto kao wellness s limunom... zar je onda cudno sto sam ocekivala i takav ukus...  ;D

sama bocica je vec cudna... takve obicno sadrze sprej za muve, otrov za bube, prasak za buve... bubasvabe ... itd. sama asocijacija bljak  :sick:

u opisu kazu torta sa limunovim sokom fil od limuna pa jos nesto od limuna...

toliko limuncica a ja ni l od limuna nisam osetila... jest ima nesto kiselkasto u pozadini ali ne mogu to nesto definisati kao limun ... cak i step od limuna ima vise limuna u sebi od ovoga...

torta - hmmm ... jesu li oni nekad jeli torte uopste... nije ni keks... mozda neki patispan za tortu... onako suv prepecen ... presusen...

sve u svemu "suva" tecnost blagog nedefinisanog ukusa... i notom neceg sto se provlaci negde... mozda kroz onaj prasak za buve hihhhhhhhhhihi

apsolutno mi se ne svidja... dospela je na listu tecnosti koje ne bih mogla da parim ( a ima ih samo 4 )

a kad sam pokusala da je "popravim "  :sick: :sick: :sick: ... i uopste ne razumem komentar - ma uopste nije losa... meni se svidja

:sick: :sick: :sick: