Autor Tema: KTS Gothic tecnosti  (Pročitano 1341 puta)

Van mreže vlaves2000

• Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1335
  • -Receive: 2139
  • Ugled: +3390/-0
  • Pol: Muškarac
KTS Gothic tecnosti
« poslato: Jul 24, 2017, 23:48:00 »
  • Publish
  • Ako ste imali prilike da koristite Gothic tečnosti, vaša iskustva i utiske podelite sa članovima ovog foruma.

Van mreže Morgana

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 2994
    • -Receive: 7248
    • Ugled: +9126/-0
    • elektronske cigarete
    Odg: KTS Gothic tecnosti
    « Odgovor #1 poslato: Jul 25, 2017, 00:15:58 »
  • Publish
  • ...

#########################################

- Fina tečnost... dominantan ukus borovnice ... mada se u pozadini oseća i kupina... nije cisto vocna ... vise kao bombone od borovnice-kupine... prijatna... dopala mi se
    ...

- Fina... ukus breskve... kazu da je u pozadini negde i kokos ali meni je to nekako zanemarljivo malo... jednostavno breskva... dopala mi se
    ...

- Tečnost je u opisu jagoda-krem ... ni j od jagode nisam osetila ... krem da... fin gust krem ... lep ukus ali mu fali ta jagoda
    ...

- dominantan ukus banane... ali ne vocke... vec vise kao npr. banana iz bananice al bez cokolade  ;D ... u pozadini se oseca nesto kao zaprzeni secer... te to nekako kvari ukus... dodje mu kao zagorela banana ... hihihi... i totalno preslatko... nije mi se dopala
    #################################################

Sve tecnosti blage... mogle bi se pariti ceo dan... ali bi definitivno mogle biti malo intenzivnijeg ukusa  ;D

Van mreže vlaves2000

• Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1335
    • -Receive: 2139
    • Ugled: +3390/-0
    « Odgovor #2 poslato: Jul 25, 2017, 00:33:47 »
  • Publish

• Ja sam na poklon dobio tečnost Death, prijatno sam se iznenadio ovim voćnim miksom ali stvarno sam se odusevio. Ova tecnost nije preterano slatksta, pritom je veoma osvezavajuca, moze se celodnevno koristiti,  a pri tom da mogu da kazem zar je vec vreme za spavanje, i jedva cekajuci novi dan da bi nastavio da je koristim. Ima tu svega kupine i borovnice koje dominiraju po najvise, ali ima tu i ostalog bobicastog voca koje daju jedan zaista kompleksan i prelep vocni miks, na kraju sam resio da uzmem i aromu ali.... O tome u temi arome ;D

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 10840
    • -Receive: 10439
    • Ugled: +22191/-0
    « Odgovor #3 poslato: Jul 25, 2017, 11:10:11 »
  • Publish
  • Dobio si na poklon smrt? Bas simpaticno :017:  Motivi na nalepnicama su odvratni, ali kad pomislis da su unutra vocni ukusi, onda bude i malo smesno. Smrt sa ukusom voca :D

Van mreže Joe

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 8998
    • -Receive: 3082
    • Ugled: +7326/-0
    • Nema nazad. Samo naprijed u sva 4 smijera.
    « Odgovor #4 poslato: Jul 25, 2017, 12:52:47 »
  • Publish
  • Kad je na poklon i smrt je slatka. :hooray: