Autor Tema: Pomoć oko izbora  (Pročitano 5378 puta)

Van mreže Điva

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 989
  • -Receive: 1166
  • Ugled: +1459/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Pomoć oko izbora
« Odgovor #15 poslato: April 08, 2017, 21:05:54 »
  • Publish
  • Na taj stvarno ide atomizer od 2 ml, jer je 19 mm debljine.

Ove su 22 mm:
    http://eliquid.rs/joyetech-ego-one-v2-mega-2300

http://eliquid.rs/joyetech-ego-mega-twist-2300

Twist+ je najbolji izbor

Sony Xperia ZR

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 10281
    • -Receive: 9798
    • Ugled: +21550/-0
    « Odgovor #16 poslato: April 08, 2017, 21:16:40 »
  • Publish
  • M2L ti je normalno povlacenje, ono u usta pa u pluca kao cigare. D2L je vise slican nargili ili travi, vuce se direktno u pluca, mada ima ljudi koji na taj nacin puse cigare, samo sto ovde nema gotovo nikakvog otpora pri povlacenju. Narocito kod novijih atomizera. Logicno je da ti je sve maglovito, ali nije preterano opsirna materija i brzo ces savladati ako te zanima.

Dobar si komplet izabrao, i sa 2200mAh tesko da ces u toku dana ostati bez struje. Samo... Razumem da ti je najprivlacnija bila najpovoljnija glava, ali njena cena je takva zato sto je niko ne kupuje ;D  Radi se o glavi sa zicom koja se koristi na modovima sa kontrolom temperature, a svi koji dodju do kontrole temperature na veliko prave sami grejace. Tebi treba ova.

Odmah razmisli o samostalnom pravljenju tecnosti, jer je nerealno ocekivati potrosnju  kakvu reklamiraju pojedini prodavci, narocito sa kvalitetnom opremom. Sa aktuelnim cenama fabrickih tecnosti ne verujem da ce ti se narocito isplatili, ako potpuno prestanes da koristis cigare. Miksanje tecnosti nije nista teze nego skuvati puding po receptu sa kesice, samo je problem naci odgovarajuce ukuse. Svi se obicno za pocetak snadju od kolega sa foruma za tesetre, a posle nadju sta im odgovara. Eto ja bih ti rado poslao nekoliko popularnih ukusa po 10ak ml na poklon.

Za pocetak mozes i da ne kupujes nista. ovde imas kolegu koji poklanja baterije, a ja bih ti poslao par atomizera koji su slicni onom Evod-u o kom smo sinoc pricali, i treba ti samo da kupis punjac za bateriju. To ce te lepo sluziti, imaces i dovoljno tecnosti za mozda 15-30 dana, a do tad ces biti siguran da li ti i sta ti odgovara, i vremena da proucis materiju.

edit: dok sam ja pisao Djiva odgovorio kratko i jasno ;D  Samo, mislim da ce pocetniku posle cigare kombinacija od 22mm biti prilican sok, pa bih se ipak zadrzao na 19.

Van mreže Dio96

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • -Given: 50
    • -Receive: 25
    • Ugled: +25/-0
    « Odgovor #17 poslato: April 08, 2017, 21:22:48 »
  • Publish
  • Hvala puno na ponudi Liber, javiću se preko private-a.
    Planirao sam da par puta kupim tečnost koja je već gotova a kasnije da pravim svoje, gledao sam tutorijale i osnovna objašnjenja baza, razmera i aroma. Tako da, dok mi DIY tečnost 'zri', mogu za početak da parim kupovne.

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 7946
    • -Receive: 10565
    • Ugled: +13000/-0
    « Odgovor #18 poslato: April 08, 2017, 22:09:52 »
  • Publish
  • Još jedno offtopic pitanje - da li se tripujem, ili već posle dva dana korišćenja e-cigarete (jednokratne), analogne mi više nemaju taj šmek i užitak kao pre? :13:

Naravno da je moguće , primera radi ja od kad sam zapario nisam popušio cigaretu  :00000003:
    Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 10281
    • -Receive: 9798
    • Ugled: +21550/-0
    « Odgovor #19 poslato: April 08, 2017, 22:28:13 »
  • Publish
  • Da, slazem se, meni iz ove perspektive duvan nikad ne bi mogao da zameni elektroniku. Duvan mi nekad lepo zamirise, nekad me povuce, nekad i povucem neki dim, ali nikad vise od toga jer mi ne prija. Moja draga je skoro bila pocela da miksa duvan i elektroniku, trajalo to nekoliko meseci, ali se na kraju ipak odrekla duvana i vratila potpuno elektronici. I sama kaze da joj vise duvan nije to - to, da joj fali ukusa, da joj smrdi... Tako je obicno svih koji nadju odgovarajuci ukus/ukuse. Probem je kad se ne nadje odgovarajuca aroma, kad se po svaku cenu forsira jedna ista cak i kad se zgadi potpuno, kad se ne odrzva oprema... pa i ovo postane gadno.