Autor Tema: Cigaret pauza uz elektronsku  (Pročitano 870 puta)

Van mreže Para

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5
  • -Receive: 31
  • Ugled: +1267/-0
Cigaret pauza uz elektronsku
« poslato: Mart 31, 2017, 20:41:25 »
Parenje sam ostavio onog momenta kada sam shvatio da ja u stvari ne udišem vazduh nego paru. Prešao sam ponovo na duvan, i cigaret pauza je bilo svo moje pušenje. Desetak cigara dnevno, maksimum. Ali smrdi, nije mi više takav gušt. I evo vratih se ponovo na elektronske ali sa novom rutinom. Evo kako ja to radim.
Na jednom stolu na terasi stoji lula sa namontiranom Kajom, pored je uvek čaša sa filter kafom. Kada mi se puši (pari), sednem za sto pijuckam kafu i parim simulirajući da u stvari pušim. Naštimao ssam 20 pufova i kad dođe kraj, ustajem i nastavljam sa onim što sam započeo. Lulu ne nosim sa sobom. Apsolutno nigde lula ne ide sa stola za kojim povremeno sedim i parim. Eto tako sam se odvikao od stalnog parenja.
Ako imate sličan problem pokušajte sa nekim svojim ritualom. Siguren sam da će za par dana upaliti i pretvoriti se u novi užitak.

I da, nikada ne parim bez filter kafe, nikada, to je pravilo.
Mislim da je to dobro, ne mora biti filter kafa, može bilo šta, samo da dodatno spere usta i grlo od hemikalija. ;D

Van mreže Para

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5
  • -Receive: 31
  • Ugled: +1267/-0
Odg: Cigaret pauza uz elektronsku
« Odgovor #1 poslato: April 02, 2017, 17:39:40 »
Ima li neka dobra duša da mi kaže šta od ovih novih atomizera valja? Ali samo za lulu. Gledam ovo sve, ali sam totalno izgubljen. Da li neko kod nas trguje sa bazama i tako poneki info bi mi dobro došao.  ;D

Van mreže milutko1

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 694
  • -Receive: 1677
  • Ugled: +2830/-0
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #2 poslato: April 02, 2017, 18:21:22 »
kaja v3 mini,19mm,m2l
gem, 20mm,m2l
mozda subtank nano,20mm, ali je tesko naci rba glavu za njega a i nju treba reducirati za m2l koriscenje

Van mreže Điva

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1616
  • -Receive: 1558
  • Ugled: +1851/-0
  • Pol: Muškarac
« Odgovor #3 poslato: April 02, 2017, 18:25:11 »
Joyetech Ego One Mega V2, Tron S / T?
CLR od 1 Ohm je dosta dobar 'rba' za M2L