Autor Tema: Koji je najbolji atomizer za m2l?  (Pročitano 2286 puta)

Van mreže albandi

• Newbie
  • *
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 5
  • Ugled: +5/-0
  • elektronske cigarete
Koji je najbolji atomizer za m2l?
« poslato: Februar 23, 2017, 22:34:01 »
  • Publish
  • Pošto sam nov parioc nekih 6-7 meseci i od atomizera koristio sam samo Evod, aspire sa bdc glavom i trenutno koristim kayfun lite v2. Interesuje me mišljenje iskusnijih parioca koji su probali više različitih atomizera za m2l, po vama koji daje lepo izražene arome parim samo diy kremaste tečnosti.

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока

Van mreže gogic.bozidar

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • -Given: 14
    • -Receive: 21
    • Ugled: +21/-0
    • elektronske cigarete
    Odg: Koji je najbolji atomizer za m2l?
    « Odgovor #1 poslato: Februar 23, 2017, 22:56:26 »
  • Publish
  • Ruža je uvek preporuka za dobru aromu za M2L

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 10659
    • -Receive: 10205
    • Ugled: +21957/-0
    « Odgovor #2 poslato: Februar 23, 2017, 23:05:27 »
  • Publish
  • Po meni je, ako se sve uzme u obzir, bas taj tvoj Kayfun Lite/Lite plus (sve verzije racunajuci i izmisljeni i nepostojeci V2) najbolji M2L atomizer svih vremena. Ima atomizera koji su u necemu bolji. Ima atomizera na kojima je neka aroma lepsa, ali druge upropaste. Ima atomizera koji se lakse pune, ali imaju neku drugu falinku. Ima atomizera kod kojih se lakse postavlja setap, opet po cenu necega drugog.

Na Kaji su sve arome dobre. Neke ne bas fantasticne kao na nekim drugim, ali nikad ne smori prenaglasenom aromom, sto je kod nekih drugih cest slucaj. Postavljanje setapa je lako kad se navikne, a i onako se to ne radi svaki cas. Punjenje je takvo kakvo je, i po meni je to najveci nedostatak, ali postoje alternativna resenja za punjenje i sa gornje i sa donje strane. Na kraju krajeva, nije bez razloga najvise koriscen, najvise kloniran svih vremena, a i danas najzastupljeniji atomizer. I to je jos jedna velika prednost, jer su rezervni delovi lako dostupni, a uz pomoc raznih dodataka se moze prilagoiti i velicina i kapacitet.

Van mreže bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 4906
    • -Receive: 7087
    • Ugled: +7913/-0
    • Pol: Muškarac
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #3 poslato: Februar 23, 2017, 23:59:31 »
  • Publish
  • Sto Liber rece,ti vec imas ukupno najbolji atomizer za m2l.

E sad,Kayfun mozda nije bas "najmeksi" atomizer (mada se delimicno to moze korigovati setapom) pa ako koristis uglavnom kremove moguce da bi ti neki drugi vise odgovarao.

Jedan od tih "drugih" bi mogla biti i Rose V2(s) - trojka je vec suvise otvorena za m2l- ali treba uzeti u obzir da je ona prilicno "izbirljiva" po pitanju aroma.Dok neke zaista zablistaju kao ni na jednom drugom atomizeru ostale budu prilicno...pa ne bas dobre.Ruza jednostavno ume da izvuce neke podnote a od tecnosti i naseg ukusa zavisi sta je od toga pozeljno a sta ne.Bez obzira,za kremove i ako ti 20-tak $ nije problem verovatno bi je trebao uzeti u razmatranje.

Heron (opet stari a ne novi V2) je takodje prilicno "mek" atomizer pa bi mozda bio dobar za kremove ali ja na njemu nikad nisam dobio neku preterano izrazenu aromu (mada to meni odgovara).A i ne prodaje se vise pa je pitanje gde se moze nabaviti.

Slicno bi vazilo i za K.Loud - "kremasta" para,neka osrednja aroma a jos i minijaturna zapremina.Mada mu se mora priznati da je simpatican.

Od onog sto sam probao jos bi mozda (samo mozda) CloudOne mogao biti za nijansu pogodniji od Kayfuna za kremaste arome ali razlika je prilicno mala pa nema potrebe ulagati i u njega sem ako ti se bas posebno ne dopada.

Ovo je samo neko moje misljenje bazirano na onome sto sam imao priliku da probam.Verovatno da tu postoji jos nekoliko atomizera koji bi bili i idealniji za tvoje potrebe (mozda nesto tipa Taifuna ili drugih koji tecnost povlace sa bocne strane umesto sa donje kao Kayfun) ali nisam imao priliku da se susretnem sa njima pa ne mogu nista ni reci.

Van mreže albandi

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 5
    • Ugled: +5/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #4 poslato: Februar 23, 2017, 23:59:59 »
  • Publish
  • Znači da ništa ne menjam  kayfun i to je to! Hvala na ovako opširnom odgovoru!

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока