Autor Tema: Vaporesso Estoc Tank  (Pročitano 1533 puta)

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 9134
  • -Receive: 11460
  • Ugled: +13895/-0
  • Pol: Muškarac
Vaporesso Estoc Tank
« poslato: Februar 11, 2017, 00:15:46 »
  • Publish

• ECO Universal Coil Inside
       Revolutionary easy coil replacement system
       Easy top fill and bottom airflow adjustment
       Safe, quick and beautiful
       Revolutionary easy coil replacement system
       Easy top fill and bottom airflow adjustment
       Safe, quick and beautiful
       Leak Resistant system
       Protective Cover Included
       2 in 1 Tank: 4ML/2ML with Glass Adaptor Provided
       Delrin drip-tip provided

http://www.vaporesso.com/vape-atomizers-vape-tanks-estoc-vape-tank
    Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže opushteno

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 191
    • -Receive: 204
    • Ugled: +490/-3
    Odg: Vaporesso Estoc Tank
    « Odgovor #1 poslato: Februar 11, 2017, 14:36:31 »
  • Publish
  • Ko nije probao keramicke grijace, evo mu prilke i ovaj tank je odlican. Grijaci traju po 15 dana, i dry burn prolazi jednom lagano, tako da im je vijek bas dugacak, mada nema nikakve potrebe jer  novih 10 na FT kostaju 11 dolara, smijesna cijena. Momentalno se ide iz arome u aromu, to je keramika, nema pamuka, brzo se przi  ;D  Izuzetna aroma, nema pamuka koji to moze izvuc. Ima poneko kome ne odgovara tako cista i jasna aroma, neko voli one prigusene note, ne znam. Preporucujem za sve ljubitelje vockastih, kremastih aroma. I bas sam pristrasan kad se radi o ovim grijacima, jer osim vrhunske arome, i jeftinog parenja jer 10 grijaca omugucava pola godine minimum parenja, omogucava i dosta slobodnog vremena  ;D  nema motanja vise, samo parenje :th_coffeetime: ;D  Posto imam i cerabisa kojeg ne preporucujem jer trazi veliku snagu, i ako daje vrhunsku aromu. Dobra stvar kod ove firme vaporeso je sto su svi njihovi grijaci prilagodjeni koji god njihov ati imate. Po izboru nude grijace  od  25 -35w do .... SS, K1  kako voli i svi su odlicnog kvaliteta. Ja ih imam masu i na sve vrste parim od 35 -40w.