Elektronske cigarete > Uopšteno o elektronskim cigaretama

Spisak zelja!

(1/3) > >>

Mesečar:

Podstaknut diskusijom o kvalitetu raznih modova, pade mi na pamet da otvorim ovu temu. Ideja mi je da svaki clan stavi svoj idealni spisak zelja modova, pa ako nekada nabavi nesto od zeljene opreme, da kopira spisak, precrta nabavljeno i da komentar da li je zeljeni proizvod ispunio ocekivanja.

I bilo bi lepo da sad ne napravimo dzumbus i napisemo po 50 proizvoda, vec 4-5 atty moda i 4-5 mod baterije... max 5 modova po kategoriji.

Da pocnemo:

Atty:

1. Odysseus
2. UFS V2
3. Kayfun ES III
4. Ithaka
5. DID D20 (narucio sam Satin a greskom poslat Polished... pa sam ga prodao, te ga nisam posedovao ni 24h niti sam ga testirao... kada stigne novi pasce precrtavanje.

Baterijski mod:

1. GGTS
2. Karavela
3. Katana
4. Siam Mods Hex
5. PrecisePlus 18650

:happy:

vlaves2000:
trenutno mi ne pada na pamet sta mi je sve zelja da kupim, ali evo

Provari i Taifun i jos jednu bebu da mi zena rodi i to mi je za neku blisku buducnost a za dalje cu da vidim ali za ovo mislim da je lepa zelja

milutko1:
da naprave bateriju po dimenzijama 14500 kapacita 5000mah a od atomizera neki bez fibera ,pamuka ili mrezice

LiberPrint:

--- Citat: milutko1  Novembar 03, 2012, 22:23:39 ---da naprave bateriju po dimenzijama 14500 kapacita 5000mah

--- Kraj citata ---
Za mene moze ovo isto, ali posto je neizvodljivo za sad, onda za pocetak imam zelju da mi jenki napravi nastavak za satisfaction69 za 14650 baterije, po mogucnosti da bude od bakra ili mesinga.

Para:
Što mi je bila želja, za ovih više od godinu dana parenja, sam i kupio. I mogu reći da 80% od toga nije ispunilo moja očekivanja. Ajde da kažem da mi je ova King lula sada sipatična. Želim da kupim pipe-tip 510, ali nema nigdje.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju