Autor Tema: Ixilia e-tecnosti - Promo period..  (Pročitano 4882 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11252
  • -Receive: 10726
  • Ugled: +22478/-0
Odg: Ixilia e-tecnosti - Promo period..
« Odgovor #15 poslato: Decembar 11, 2016, 22:54:11 »
  • Publish
  • Pre par godina sam bio nabavio neke uzorke valeo tecnosti, i medju njima su bile i neke sa nekom zamenom za nikotin. Sad ne mogu da se setim kako se to zove, ali ima negde na forumu pisali smo Gib i ja, jer sam posle njemu poslao na probu. To je neka hemija koja navodno namiruje potrebu za nikotinom, a nije stetna. U praksi, to je bilo nesto uzasno i svakome ko je probao bukvalno nepodnosljivo. Pri udahu, bukvalno osetis neko pecenje u grlu, a pluca odbiju da to prihvate i moras da izdahnes. Posle nekih par kakvih-takvih povlacenja krece iritacija pluca i hronicni suvi kasalj pracen konstantnim golicanjem u plucima. Ako ste tako nesto osetili, onda moze da bude da je to umesto nikotina, ili neka takva kombinacija :017:  Kazu da to nije nista stetno, samo je eto tako, neprijatno.

Van mreže Joe

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 8998
    • -Receive: 3082
    • Ugled: +7326/-0
    • Pol: Muškarac
    • Nema nazad. Samo naprijed u sva 4 smijera.
    Odg: Ixilia e-tecnosti - Promo period..
    « Odgovor #16 poslato: Decembar 12, 2016, 17:01:05 »
  • Publish
  • Da kažem par riječi vezano za Ixilia i slične. Ako žele novac konzumenata onda se moraju prilagođavati tržištu, a ne očekivati da se tržište prilagođava njima. U svoj aroganciji su zaboravili neke osnovne postulate ekonomije. Mada oni za svoje novce mogu proizvoditi šta žele i kako žele. Moje vidjeti neće. A čitajući izjašnjavanje drugih vapera neće se državana kasa od PDV-a prodatih tečnosti ovajditi.  :smart: