Autor Tema: T.Hasegawa tecnosti  (Pročitano 1397 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11241
  • -Receive: 10723
  • Ugled: +22475/-0
T.Hasegawa tecnosti
« poslato: Januar 17, 2013, 12:26:22 »
  • Publish
  • Ono sto je deci deda mraz, to je meni postar, a verujem i svima nama. Taj cika postar nam stalno donosi neke lepe stvri, i zato je rado vidjen gost na vratima, a moze i da se pozove i na kafu i rakiju.

I tako cika postar jutros donese paketic sa T.Hasegawa tecnostima sa etigara-electronica.ro i ovom prilikom bih pohvalio kucu rumunskih deda mrazeva cije sanke izgleda ne vuku irvasi, vec neke mnogo brze zivotinjke, neki gepardi ili tako nesto. Posiljka placena 14.01., 16.01 prispela na carinu i otpremljena za KG, danas, 17.01 u mojim rukama.

Sto se tecnosti tice, lepe kartonske kutijice, bocice upakovane u kesicu... manje-vise klasika. Sto se ukusa tice, jako lepe duvanske arome, ali sve vec vidjeno. Ono sto sam 100% siguran je da su VapingZone, ecigexperess i T.Hasegawa identicne arome. Sad ko od koga nabavlja, to je pitanje. Mozda su malo istumbali nazive, ali pozadina je identicna kod svih, kao sto je identicna kod vecine proizvodjaca. Moje licno misljenje je da je T.Hasegawa kao stari proizvodjac aroma odgovoran i za Vaping Zone i za ecigexpress. T.Hasegawa je japanska firma koja se od 1903. godine bavi iskljucivo proizvodnjom aroma, znaci tradicija duga 110 godina. Sticem utisak da se cela industrija e-tecnosti zasniva na 4-5 proizvodjaca aroma i mozda jos par koji su njihovi produkti, ostali samo prepakivaju, rebrendiraju i miksaju sa razlicitim bazama.

Nesto vise o opstem utisku i samim tecnostima cu napisati kada potrosim neki mililitar, ali sve potencijalne varijacije mogu biti samo zbog baza. Inace, TH tobacco je identican VZ virgiji, a TH usa mix je VZ real cig.