Autor Tema: Za koji mod da se odlucim? Joyetech eVic-VTC Mini vs Joyetech 75W eVic VTwo Mini  (Pročitano 2317 puta)

Van mreže easydoor

• Newbie
  • *
  • Thank You
  • -Given: 36
  • -Receive: 11
  • Ugled: +11/-0
  • Pol: Muškarac
  • elektronske cigarete
Forumasi..
Treba mi vasa pomoc.
1) Znam da je eVic VTwo Mini noviji i da je logicno i bolji, ali da li ima nekih skrivenih gresaka ili razloga da se ne odlucim za njega i da uzmem eVic-VTC mini?
Vidim da je cena jako dobra na Cvapor-u i da iznosi za  eVic VTwo Mini 44$.

http://www.cvapor.com/joyetech-evic-vtwo-mini-with-cubis-pro-starter-kit-with-75w-evic-vtwo-mini-mod-and-cubis-pro-4ml-atomizer.html

2) Da li mogu da "vozim" eVic VTwo Mini sa baterjom: LG INR18650-HG2 3000mAh - 20A
https://eu.nkon.nl/lg-18650-hg2.html

3) Da li je cleanomizer isto toliko dobar u slucaju  eVic VTwo Mini kao i na eVic-VTC mini?

4) Ono sto me buni zasto je cena npr eVic-VTC mini-a veca od eVic VTwo Mini?

Svakako mi odgovara samo mini varijanta jer je i ona vec sama po sebi velika, a 75W bi mi bilo i te kako dobroljno sa obzirom da sada koristim EGO obicne sa malom snagom od ~7-10W

Hvala svima unapred na dobroj volji da me posavetuju.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 10281
  • -Receive: 9798
  • Ugled: +21550/-0
VTwo mini je unapredjena verzija VTC mini, i ja se tu ne bih mnogo dvoumio. Sa druge strane, uanpredjenja nisu jako bitna, pa ako bi se nasao VTC dosta povoljnije, mozda bi se vredelo odreci sata i tih nekoliko sitnih razlika. Nerocito sto je ona Djivina ekipa resila problem sata nadogradnjom, i dodala jos mnoge mogucnosti koje ne postoje u originalnom softveru. E sad, to sto je trenutno VTC skupji, je stvar odnosa ponude i potraznje, a i Kinesku logiku je cesto jako tesko razumeti. Modovi su vizuelno identini, i nikakve razlike u spoljnom izgledu nema, a ni po kvalitetu se ne razlikuju. Ni kod jednog nema nekih bagova, a ni kvarovi nisu uobicajeni i ni po tome se ne razlikuju.

Mozes HG2 da ''vozis'' na njemu, i sa njom gotovo da postignes maksimalnu snagu (opet u zavisnosti od otpora). Mozes i neku bateriju sa manjom strujom praznjenja, ako ne guras neke velike snage i male otpore, a cini mi se da nisi u tom fazonu. Ja cesto koristim preko 3 godine staru sanyo bateriju sa 5A, i ni najmanje se ne brinem.

Nisam siguran da sam razumeo trece pitanje. Postoje razne konfiguracije u kojima dolazi VTC a VTwo mini cini mi se samo sa Cubisom. Cubis je neupotrebljiv atomizer i po meni bezvredan, pa je najbolje da uzmes single kit bez atomizera. VTC dolazi sa eGo one i sa Tron atomizerima, i oba su ok i u radu identicni.

Van mreže repa04

• Newbie
  • *
  • Thank You
  • -Given: 8
  • -Receive: 34
  • Ugled: +34/-0
  • elektronske cigarete
1.) vtwo mini i vtc mini u perspektivi korisnika su potpuno identicni, i na vtc mini koliko ja znam vec postoji update koji daje sat, i sve ostale funkcije od vtwo, vtwo jedino ima vise boja da se bira
2.) za skoro svaki mod koji daje snagu od 75 wati dovoljno je a i pozeljno da ima bateriju od 20A, dakl hg2 je dobar, ali ako si tek poceo preporucujem da malo procitas o zakonu Ohma, nije to samo za mehaniku,takodje nadji na google tabele i testove baterija koje je odradio BatteryMooch, stvarno je korisno
3.)sto se atomizera tice mozes na njima da koristis bilo koji, ali u vezi Cubisa koji obicno ide u kit moram da se slazem sa Liberom
4.) verovatno se samo radi o nekoj akciji ili snizenju ali svakako su cene blizu jer kao sto sam rekao modovi su skoro isti ali u svakom slucaju za takav jeftin mod dokazali su se odlicni

Sent from my Lenovo K50-t5 using Tapatalk

Van mreže easydoor

• Newbie
  • *
  • Thank You
  • -Given: 36
  • -Receive: 11
  • Ugled: +11/-0
  • Pol: Muškarac
  • elektronske cigarete
Porucio sam vtwo mini za 33$ sa cvapora-a, a sa ft-a kayfun v3 mini, po preporuci jednog jskusnog clana...
Sto se tice omovog zakona poznat mi je, to sam studirao ;)
Hvala vam na sugestijama.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk