Autor Tema: ORNATE Atomizer -Joyetech  (Pročitano 6081 puta)

Van mreže badja007

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 2040
  • -Receive: 1280
  • Ugled: +1285/-0
  • Pol: Muškarac
  • posle 30god pusenja konacno nasao dostojnu zamenu.
ORNATE Atomizer -Joyetech
« poslato: Oktobar 20, 2016, 23:16:32 »
Joyetech je izbacio novi  atomizer sa dve vrste glava. Kazu da jedna radi na snagama 80W - 130W, a druga u rasponu 100W - 160W.
Samo cime ovo i terati..

http://www.joyetech.com/product/ornate-atomizer

Van mreže Điva

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 612
  • -Receive: 982
  • Ugled: +1275/-0
Odg: ORNATE Atomizer -Joyetech
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 20, 2016, 23:26:31 »
260 W
Čime? IJoy Maxo Quad, možda treba sačekati 4 X 26650? ili 'hexa Mega yotta giant el maximal turbo'
Sony Xperia ZR

Van mreže badja007

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 20, 2016, 23:31:35 »

Na mreži ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 7174
  • -Receive: 9954
  • Ugled: +12389/-0
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 20, 2016, 23:47:46 »
Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže Điva

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 612
  • -Receive: 982
  • Ugled: +1275/-0
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 20, 2016, 23:48:40 »
Biće ovde problema. Nisu trebali ispisati maksimum.

Sony Xperia ZR

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 9590
  • -Receive: 9021
  • Ugled: +20773/-0
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 21, 2016, 00:03:29 »
Mnogo bolesno :yikes:

Na mreži ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 7174
  • -Receive: 9954
  • Ugled: +12389/-0
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 21, 2016, 00:05:38 »
Niste u trendu zato imate takvo mišljenje  :098:
Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže badja007

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 21, 2016, 08:42:40 »
Upravu je ivaneko za mnogo sto sta..Kad ti ovu pricu budu upakovali i dizajnirali u neki lep gedjet,spravu i sve u jedan,ima da prihvatis ko bela lala,ma neces ni znati sta te je snaslo.Tehnologija i sam dizajn uvek nadje put i resenja da dodje do trzista.Nije ovo slucajno izbaceno i to od joyetech-a i tek tako,i da tehnologija u potpunosti stane i nazaduje.
(Koja je to tehnologija stala)
Ista prica i sa telefonima, kako da ga ne kupm sada kada sam lep i mlad,da necu mozda da probam za svoju dusu,neko devojce,telefon ili vejp opremu  kada budem postao deka.Cesto ponekad idem u stranputicu ali mi forum puno pomaze,samo citam,zatupim se u pricu ovde i vratim se nekako u normalu.Misljenja sam ko ivaneko,i da cemo bankrotirati nacisto ako tako nastave..

Ovo sad nebi koristio sa modom sa vise baterija iz vise razloga.,ali ako mi budu upakovali ovu spravicu i pricu u obliku lule i sve to u jedan,eto mene..

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 21, 2016, 09:50:06 »
Ma mogu slobodno da ga upakuju u svoje dupe sto se mene tice. U pravu je Ivan - ja nisam u trendu ;D  Radije cu na jacpi po 100 grama duvana...

Van mreže badja007

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 21, 2016, 09:59:30 »

U pravu je Ivan - ja nisam u trendu ;D  Radije cu na jacpi po 100 grama duvana...

I nisi u trendu,i ako tako razmisljas ispadas i iz stosa i igre i celog ovoga sporta.
Djaba ti i sve i bogastvo i pare ako neprobas sve to dok si mlad..
Kad budes dekica nevredi ti nista bato.

Van mreže billy

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 482
  • -Receive: 520
  • Ugled: +2915/-0
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 21, 2016, 10:06:14 »
Ovakvi proizvodi su odlicni za jutarnje razmrdavanje, jer jedino mogu da se nasmejem kada procitam opis.
Bespotrebno rasipanje energije, ali glupo komentarisati i ovo ce naci kupce kao sve drugo... :th_coffeetime:

Van mreže badja007

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 21, 2016, 10:31:11 »

Ovakvi proizvodi su odlicni za jutarnje razmrdavanje..

Slazem se stobom,ali oni na ovome dizajnu nece stati,dizajnirace ga tako lepo u nekom drugom obliku,materijalu,imenu pa cak i kvalitetom vejpa da ces prihvatiti vremenom to ko bela lala.U opkladu da se kladimo da ce tako i biti u buducnosti.Sad se ide polako sa tek ponekim glupim proizvodom kao sto je ovaj i setimo se samo kajfuna lite i mini,i  kakvi bi to atomizeri bili da su otklonili neke nedostatke.Nisu hteli jer nema od te price i zarade i idu dalje,i sve dalje samo da bi izvukli sto vise pare..

« Poslednja izmena: Oktobar 21, 2016, 13:10:04 milutko1 »

Van mreže billy

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 482
  • -Receive: 520
  • Ugled: +2915/-0
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 21, 2016, 10:44:36 »
Badja, mogu oni da ga prepakivaju koliko hoce, ali nista im ne vredi... Bar sto se mene tice, jer dobro znam sta mi odgovara, koje su mi potrebe ... i da ne pricam dalje. Da, Lite je bio super ati, zato ga i dalje koristim i tesko da cu ga se odreci, a probao sam mnogo toga. 

Da me pogresno ne razumes, nemam apsolutno nista protiv da svi korisnici kupe po jedan ovakav ati, nista mi to ne znaci, ali kod mene i meni slicnim ovo nikad nece proci. Radije cu ostaviti parenje nego pregaziti neke svoje principe i okvire koje imam. Sta radim kada nisam povodljiv, pored mene bi mnogi bankrotirali, jer sam uglavnom zadovoljan opremom koju koristim, povremeni izleti su puko ubijanje vremena i znatizelje, ali nista vise od toga.     

Van mreže badja007

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 21, 2016, 11:43:09 »

Badja, mogu oni da ga prepakivaju koliko hoce, ali nista im ne vredi... Bar sto se mene tice,.

Jesi li siguran?Hajde u opkladu da ce u buducnosti to i biti.Mi smo obicni ljudi i nemamo viziju,a ovo je djavolska posla.Da ti neko opisao mobilni pre 20-tak god jel bi shvatio!?..

Nije mi namera da se zamerim nekome i kontriram.Ovo je forum diskusija i takve vrste debate posluzice nam i dati neke odgovore na neka pitanja,sta i kako dalje?Kako se izboriti sa svim ovim..

Kako recimo u nekoj bliskoj buducnosti kada sam ovaj djavo od koncepta se bude usavrsavao,dodje na red za naplatu i daje 10× kvalitetnijeg vejpa,pare ali  u drugom pakovanju.

Licno kod mene sad ovaj koncept nece proci,ali sta cu u buduce.

Nemojmo se varati,ovo ce biti skupa ali kvalitetnija igracka,.

Pa ti vidi da li ga neces kupiti..

Postavlja se i pitanje odakle da bre pare majka mu stara,i imacemo bas veliki problem sa tim, jer ce sam vejp i podici na vrhunskoj skali, kvalitetnijem u svemu.
Nece tu biti ni zice ni vate (nista od ovoga)postavice se nesto drugo, interesantnije,kvalitetnije.

Sve sto mogu da kazem je da cemo bankrotirati nacisto i jako tesko pratiti sve to.
Ko to i neprati,buni se tu nesto bice izbacen iz igre i automatski iz samog vejpa.
Primera radi:Jel bi pario sada neko neki klir pored ovakve vrhunske opreme?

Ja bi bez trunke i  razmisljanja batalio i klir i vejp i sve to ako bih bio prinudjen da to u ovom trenutku parim,

e upravo ce to biti razlog zasto mora da se ide samo napred i nikada nazad.

Neko moje misljenje i stav,zasto danasnja tehnologija ide tako kako ide ali ona ide sa uvek sa nekim ciljem i razlogom jer se kojekavim modelima koji se non-stop prave upravo tu lezi i para,
a dok god se ima para ima i nacina za dizajn u nekom drugom obliku.

Nama je u ovom trenutku jako tesko da to i shvatimo i da cemo uzeti razlicite stavove i sukobiti misljenje povodom toga.
Ali sam siguran da ce u jednom trenutku kada budu istrosili i naplatili od nas sve ove koncepte glupog dizajna sto trenutno koristimo-tada ce se i prebaciti na nesto ovako napisanog i isto sa tek ponekim poboljsanjem od modela do modela.

Kao jedini razlog je da bi uzeli sto vise para.

Videli smo i kad je patentirana e-cig i da treba i 100god,vremena da bi konacno bila kakva jeste danas..
« Poslednja izmena: Oktobar 21, 2016, 13:13:58 milutko1 »

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 21, 2016, 11:54:47 »
Mislim da nije bas realno porediti ostalu tehniku sa ''napretkom'' vejp opreme. Dok ostala tehnika napreduje, vejp oprema ide unazad i sve je dalje od prvobitnog cilja. Svaku funkciju na mobilnom telefonu koristim, i svaka je implementirana kao koristan dodatak. kamere su sve bolje, procesori sve brzi, brze punjenje, brzi internet - i sve je to u cilju ugodnijeg dozivljaja.

Sa druge strane, osnovna ideja e-cig je bila manje stetna alternativa pusenju. Sa razvojem ove vrste opreme, ta ideja je sve dalje i polako gubi smisao. Pored toga sto je i manja stetnost pod znakom pitanja, nacin koriscenja ovog atomizera onako kako je predvidjen je odvratan za gledanje, nepraktican i neprijatan. Pored svega, taj nacin nikako ne moze biti ni u kom pogledu bolje iskustvo.

Sto se klirova tice, ja protiv njih nemam nista a i pre neki dan smo pricali o tome. I sad cesto koristim aerotank i gladius, i ni po cemu oni ne zaostaju za kajfunom koji pretezno koristim.