Autor Tema: FreeMax Starre Pure  (Pročitano 1737 puta)

Van mreže vlaves2000

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1362
  • -Receive: 2207
  • Ugled: +3458/-0
  • Pol: Muškarac
FreeMax Starre Pure
« poslato: Oktobar 13, 2016, 12:52:55 »
  • Publish
  • Da kazem par reci o ovom atomizeru koji sam dobio na poklon u nagradnoj igri. Iako nisam ljubitelj d2l atomizera moram priznati da od svih atomizera u ovom segmentu koje sam do sada imao prilike da probam ovaj nekako bas ima vazduha na pretek, sto bi se reklo sa njim mozes da udahnes punim plucima u bukvalnom smislu. Inace preferiram grejace koje sam napravim jer su fabricki uglavnom razocaravajuci, rekoh uglavnom jer naravno ne mogu to reci za sve pa ni za ovaj atomizer konkretno i njegov fabricki grejac.
     Na slici mozete videti njegove delove

Naravno bez min 45w ne treba ni razmislljati koristiti ovaj atomizer bez obzira sto proizvodjac navodi da moze da radi od 25-75 w, trosi kao tenk, ali zato daje gustu paru i to toliko da posle samo par pufova moze da vam se desi da zena pocne da zvoca, a ako ste na javnom mestu sigurno cete privuci paznju na sebe, sto se arome tice ni ona nemanjka veoma je izrazena, mada sam bio skeptik pre same upotrebe. Verujem da ce se ova glava moci reparirati ali otom potom.

Sto se samog atija tice veoma je jednostavan za koristenje ali da krenem iz pocetka, veoma lepo i kvalitetno pakovanje u njemu je sve sto vam treba pa i vise od toga, tako da pored atomizera u kome je vec uvrnut jedan grejac dobijate  jos jedan, to je ono sto se vidi kada otvorite pakovanje, ispod plastike u kojoj je atomizer i rezervni grejac nalazi se uputstvo set rezervnih gumica i jos jedan rezervni stakleni tank. Sve u svemu veoma lepo i kvalitetno bar tako sve deluje posle par dana koristenja.

dimenzije su 64.3mm *25mm, sto zahteva i modove koji prihvataju ovaj precnik da bi to sve lepo izgledalo ja sam ga nasrafio na smok lulu i mogu reci da jako lepo izgleda.

kapacitet tanka je 4ml, grejaci su 0,25 i 0,5 ohm-a, izradjen je od 304 Stainlees Steel-a, izradjuje se u crnoj i SS varijanti

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 9134
    • -Receive: 11460
    • Ugled: +13895/-0
    • Pol: Muškarac
    Odg: FreeMax Starre Pure
    « Odgovor #1 poslato: Novembar 05, 2016, 13:19:31 »
  • Publish
  • Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D