Autor Tema: Sa kojim aromama smo najpozeljniji u drustvu?  (Pročitano 2029 puta)

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11120
  • -Receive: 10646
  • Ugled: +22398/-0
Sa kojim aromama smo najpozeljniji u drustvu?
« poslato: Septembar 07, 2016, 13:13:06 »
  • Publish
  • Svi smo svesni cinjenice da na neke ukuse koji se nama svidjaju, okruzenje ne reaguje bas prijateljski. Nekad nam je to cudno da nesto sto nama tako prija kod okoline izaziva gadjenje, mozda i gore nego cigarete. Meni se recimo zeludac okrece kad zena duva vanilu ili one slatke lesnike, i onda se treudim da budem sto dalje od nje.

Cilj ove teme je da ustanovimo sa kojim aromama opusteno mozemo u goste, a sa kojima mozemo da rizikujemo da budemo izbaceni. Takodje, ova tema nam moze pomoci da se otarasimo nezeljenih gostiju ;D

Ja sam probao dosta aroma, ali u glavnom u kucnim uslovima. Malo je ukusa sa kojima sam se usudio da izadjem iz siurnosti svoga doma, mada je bilo onih na koje su gosti reagovali sa negodovanjem. Skoro zbog Hangsen Tab blenda zamalo sto me ne izbacise iz rodjenog auta. Nekada davno, kada sam trosio TPA Asian, svi su me mrzeli. Kasnije kad sam ja prestao da ga koristim a supruga pocela, ja sam nju izbegavao, pa sam mogao da razumem one koji su mene ;D  TPA M Type takodje nije bas dobro prihvacen, kao ni DK Tobacco koji su pojedini poistovecivali sa klonjom i prljavim nogama. Sto se TPA tice, okruzenje je veoma pozitivno reagovalo na Double koji vecinu podseca na istopljeni secer, kao i na Red Type. U retkim prilikama kad se negde pojavim sa IW black fruit mint i ice grape, rado bi me zadrzali u kuci da im sluzim kao osvezivac prostorija. Arome na koje okruzenje u glavnom jako pozitivno reaguje su: IW Cherry Cigar, FW Ecto Cooler i Jungle Juice... Uglavnom te sveze vocke. Ono sto najcesce koristim su blage duvanske arome na koje okruzenje uglavnom ne reaguje pa mi retko kad pokazu vrata ;D

Kakva su vasa iskustva?

Van mreže Drako

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 605
    • -Receive: 1301
    • Ugled: +1500/-0
    • Mea culpa
    Odg: Sa kojim aromama smo najpozeljniji u drustvu?
    « Odgovor #1 poslato: Septembar 07, 2016, 13:33:50 »
  • Publish
  • Ti i tvoj hangsen, razumem ljude apsolutno, i ja bi te ponekad izbacio, nego ne mogu  :lol:, em te gotivim, em mi trebaš  :dance:.
    Da se uozbiljim, neke negativne reakcije nisam imao, ali i probao sam svega 60-70 aroma.
    Najpozitivnije reakcije su na nonnu i na tzv, jusuf vanilu i na većinu voćkica.
    Zadnjih par dana duvam uglavnom 555 gold na poslu i ne primećujem da nekom smeta.
    E sad, ja sam redak zver na poslu, pa se možda i zbog toga ustručavaju da mi zamere :confused:.
    Otišao sam da pronađem sebe. Ako dođem pre nego što se vratim, zadržite me.

Van mreže opushteno

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 191
    • -Receive: 204
    • Ugled: +490/-3
    « Odgovor #2 poslato: Septembar 07, 2016, 14:25:24 »
  • Publish
  • Inawerin bright tobaco izgleda razbija od smrada a i nije neka aroma usput.  Kazu mi da ih podjeca na neki uzegli serbet, vele glava boli koliko je tesko.

Van mreže Joe

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 8998
    • -Receive: 3082
    • Ugled: +7326/-0
    • Pol: Muškarac
    • Nema nazad. Samo naprijed u sva 4 smijera.
    « Odgovor #3 poslato: Septembar 07, 2016, 15:51:53 »
  • Publish

• Najpozitivnije reakcije su na nonnu i na tzv, jusuf vanilu i na većinu voćkica.

Bravo. Znači ostade joj ime Jusuf Vanila. Još samo da javimo Hellasu da promijeni ime i zvanično  :thumbsup: :D

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11120
    • -Receive: 10646
    • Ugled: +22398/-0
    « Odgovor #4 poslato: Septembar 07, 2016, 16:28:41 »
  • Publish
  • Jusuf je prvi pas po kome je neka tecnost dobila ime ;D