Autor Tema: Smešna strana horoskopa  (Pročitano 1988 puta)

Van mreže Morgana

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 2768
  • -Receive: 6998
  • Ugled: +8876/-0
  • elektronske cigarete
Smešna strana horoskopa
« poslato: Avgust 29, 2016, 18:37:15 »
Smešna strana horoskopa

Van mreže Morgana

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • elektronske cigarete
Odg: Smešna strana horoskopa
« Odgovor #1 poslato: Avgust 29, 2016, 18:38:53 »
Smešna strana horoskopa: Znakovi i jutarnje buđenje

Sigurno će vas nasmejati i opis ponašanja astroloških znakova nakon buđenja – ko je spreman u nekoliko koraka, a ko se otima za ogledalo:

- 6.00: Devica ustaje i pre tuširanja briše kupatilo. Nakon pranja zubi, četkicu stavlja u sterilnu čašicu i stavlja je na posebno mesto, daleko od ostalih četkica.

- 6:15: Jarac ustaje i isključuje bojler, istekao je termin za jeftinu struju.

- 6.20: Vodolija odlazi na jutarnje trčanje.

- 6.30: Vaga i Lav se pred ogledalom otimaju za hidratantnu kremu i gel za kosu.

- 6:40: Bik doručkuje Nutellu zahvatajući kašikom

- 6:45: Strelac ustaje i ponovo uključuje bojler.

- 7.00: Rak pravi sendviče, Devica cedi sveže voćne sokove. Blizanac je još u krevetu, sa mobilnog proverava e-mail, Fejsbuk, Tviter i Instagram.

- 7:05: Škorpija razvaljuje vrata od kupatila,Vaga izlazi smrtno uvređena s neseserom u rukama.

- 7:10 Ovan ustaje i uključuje štopericu.

- 7:11:45 sec: Ovan istuširan, obučen, obuven, maše sa stepenica. Isključuje štopericu.

- 7:15: Bik struže ostatke po teglici. Nema više Nutelle.

- 7:20: Vaga i Lav opet imaju okršaj pred ogledalom, poslednja provera izgleda i divljenja samima sebi pred odlazak.

- 7:30: Vodolija se tušira hladnom vodom, Jarac je opet isključio bojler.

- 7:40: Svi odlaze.

- 7:45: Blizanac se vraća, zaboravio jedan od tri mobilna.

- 7:50: Blizanac se opet vraća, zaboravio je novčanik.

- 8:00: Riba se budi i shvata da su je zaključali u stanu.

autor: AM
izvor: Zadovoljna.hr/Novi magazin

Van mreže Morgana

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • elektronske cigarete
« Odgovor #2 poslato: Avgust 29, 2016, 18:42:09 »

Evo šta se dogodi kad se svi znakovi zaglave u liftu!

Situacija je sledeća- svi horoskopski znakovi se nalaze u jednom liftu. Ali, gle- lift je stao jer je nestala struja… Pazite šta sledi.

RAK: – Šta mu bi?

BLIZANCI: – Opa, zaglavljeni smo!

LAV: – Ma hajde, komšija, šta to pričate! Slučajno je stao.

DEVICA: – Jaoj, gde baš sada!

OVAN: – Da vidimo šta je (pritiska dugmiće).

ŠKORPIJA: – Hej, komšija, nemojte tako jako!

OVAN: – Ma nemojte! Mislite da je bolje da sedimo i čekamo?

VAGA: – Komšija, smirite se! Nije vreme za svađu!

DEVICA: – A to što smo zaglavljeni – nikom ništa. Znate li koji posao mene čeka?

JARAC: – Svi imamo neke obaveze, ali umesto što stvaramo paniku, hajde da uradimo ono što treba!

VODOLIJA: – Tako je. Mora da postoji dežurni majstor. Komšija, pritisnite crveno dugme, molim.

BLIZANCI: – Naravno. Ne reaguje. Opa, biće veselo!

RIBE: – Vidi ti njega! Njemu je čak i zabavno!

STRIJELAC: – Što da ne? Nećemo valjda da kukamo?

LAV: – Slušajte me dobro! Kao prvo, da li neko od vas ima neki alat?

VODOLIJA: – Taj sam, ali još ne mogu da vidim šta je najbolje uraditi.

BIK: – Ne bih da se šalim sa tim. To je lift, a mi smo sto metara iznad zemlje.

OVAN: – Ma nemojte! Mislite da ću celu noć sediti ovde? Ako neće milom, onda će silom (počinje da šutira vrata).

VAGA: – Komšija, smirite se! To ne smete da radite, to je opasno!

ŠKORPIJA: – Ma pustite ga! Vidite da mu fali neka daska uglavi.

OVAN: – Slušaj ti, bitango jedna! Ako želiš da razgovaraš sa mnom, treba da se ponašaš kao prema pametnijem od sebe.

ŠKORPIJA: – S tobom mogu da popričam i na jedan poseban način, a ako želiš, možemo i ovde u liftu.

LAV: – Gospodo, ne dozvoljavam ovakvo ponašanje! Ja preuzimam stvar u svoje ruke i želim da me dobro saslušate. Prvo, smirite se!

RAK: – Kako da se smirimo? Evo, već pola sata stojimo ovdje bespomoćni.

DEVICA: – Tako je! Uopšte nismo svesni toga šta sve može da nam se desi.

ŠKORPIJA: – Vi radite šta hoćete, ali ja više ne mogu da izdržim. Moram da zapalim cigaretu.

RAK: – Jaoj, nemojte samo to! Ugušićemo se čoveče!

DEVICA: – Potražite otvor za ventilaciju, ovde više ne može da se diše!

OVAN: – Ma dajte da probam još jednom!

SVI SEM STRELCA: – Ne!

STRELAC: – Slažem se sa komšijom Ovnom. Ako šutiranjem odvalimo vrata lifta, možemo da se spustimo sprat niže i da izađemo iz lifta.

JARAC: – Nemojte, komšija! To ne dolazi u obzir.

RIBE: – Tako je! Ko zna šta bi sve moglo da nam se desi dok se spuštamo. Neko bi mogao da ispadne iz lifta.

VAGA: – Komšija, šta vi mislite o ovome?

BIK: – Mene pitate?

VAGA: – Da. Vidim da stojite mrtvi hladni.

BIK: – Mene ništa ne pitajte. Sada je vreme ručku (vadi sendvič). Kad se najedem, onda ću da razmišljam o liftu.

LAV: – Nemoguće! Baš sada ste gladni?

BIK: – Kada sam gladan, ja sam nervozan, a onda i ne razmišljam o teškim stvarima.

BLIZANCI: – Što se brinete? Imam karte za igranje, pa možemo da odigramo partiju. Da delim?

RAK: – Vi niste normalni!

JARAC: – Komšija, pošto ste sredili sendvič, a rekoste da imate rešenje, da čujem.

BIK: – Rešenje je jednostavno, čekaćemo dok ne stigne struja. (Lift počinje da se trese.)

RAK, DEVICA I RIBE: – Jaoj, šta je ovo?

BLIZANCI I STRELAC: – Počinje prava zabava!

VODOLIJA: – Našim mukama je došao kraj – stigla je struja.

STRELAC: – Sada ćemo da izađemo iz lifta i idemo kod mene na kafu. Ovo mora da se proslavi.

Izvor: internet

Foto: printscreen

Van mreže Morgana

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • elektronske cigarete
« Odgovor #3 poslato: Avgust 29, 2016, 18:59:45 »
Astro molitve

OVAN:  Bože, molim te daj mi strpljenja, ako može odmah.

BIK :  Bože pomozi mi da prihvatim promene u životu, ali ne moraš žuriti jer upravo kuvam večeru.

BLIZANAC :  Oh Bože, ili možda Boginjo... gde si.... ko si...., kako ti je ime? Koji je tvoj broj telefona? Gdje i kome od Vas da se molim?

RAK :  Bože molim te dok sam na putu čuvaj moju mamu, moj stan i moju domovinu. (Draga Mama,  znam da ne bih trebao biti toliko zavistan od tebe, idem na put i neće me biti tri dana. Zvaću te sutra, u utorak, sredu i četvrtak čim se vratim).

LAV :   Bože, oče moj, bićeš ponosan na mene, pokazaću svima kako sam bolji od svih braća i sestara.

DEVICA :   Bože molim te učini da svet bude bolji, koncentriši se dok to činiš, molim te. Zadnji put si napravio puno grešaka.

VAGA :  Bože shvatam, sve je jasno, znam kako odluke i izbori moraju biti moji, u redu, OK., ako ti tako kažeš.

ŠKORPION : Bože pomozi mi da oprostim ljudima koji su me povredili, ne dozvoli da to zaboravim i podseti me da im to kad-tad uzvratim.

STRELAC :  Jedini, svemoćni, sveznajući, uzvišeni, svemogući, večni, moj, samo moj Bože, molio sam te već milion puta, pomogni mi da ne preterujem u životu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JARAC : Dragi moj Bože, nemam ti što tražiti. Napraviću sve što treba samostalno. Svejedno, hvala ti što si tu pored mene.

VODOLIJA :  Bože znam kako čuješ i moje misli i kako te ne trebam posebno pozivati.
Ovaj vikend pravim tulum. Bilo bi mi drago da dođeš!

RIBA :   Bože svih Nebesa, obećavam kao više neću kukati, plakati ili piti, smiluj mi se i pomogni još samo ovaj put.

izvor - astrozmaj

Van mreže Morgana

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • elektronske cigarete
« Odgovor #4 poslato: Avgust 30, 2016, 18:23:05 »
Zemunski horoskop

izvor - besnopile.rs

ZVEKETA: 24.12 – 20.1.
Ovaj znak krase veliki ideali, često nabildovano telo i dobar auto. Na putu ka cilju ništa ne može da ih zaustavi, znači preki su i oće da naplupaju neistomišljenika. Prednost u odnosima sa Zveketom je što njih obično prati reputacija, pa unapred znate skim imate posla! Kao kraljevi ulice i asfalta samouvereni su, znaju sve štekove i kafane i imaju moć da kupe alkoholno piće posle 22h. Uvek drže svoju reč, a najbolje se slažu s Prangijom i Grobarom.

GROBAR: 21.1. – 17. 2.
Ljudi rođeni u ovom znaku ostavaljaju dobar bakšiš, galantni su i često imaju keša! Kombinacije, ekipa, šemice i poznanstva sa murijom stavljaju pripadnike ovog znaka na visoko mesto u kraju. Mnogi im se žale kad im nestane auto ili ih neko prebije. Vi ste svesni ovih kvaliteta, ali brate znači mnogo zamara kad te svi cimaju. Simbol grobara predstavlja vrhunsku sposobnost raspravljanja i muvanja riba! Grobare često će često greškom pomešati sa navijačima Partizana, ali to nema veze svezom. Oni su ime “Grobari” dobili jer saranjuju sve ispred sebe.

O njima postoji još jedna urbana legenda: ukoliko žele nekog da povrede, rešiće to u stilu pokojnog Ljube, pesnicom, znači u čelenku. Preveliki ponos im je najveća mana. Žale se žene da ih boli!

BRAĆALA: 18. 2. – 17.3.
Naizgled obični, likovi rođeni u ovom znaku su nerealno zajebani. Možda malo opasni, ali definitivno posebni. Oni su prirodno su odlični komunikatori i šarmeri, ali uglavnom zbog toga što ako njega pokušaš da ne slušaš dok priča, skrenuće ti pažnju šamarčinom i brzo vtatiti na pravi put.

Veoma lako zauzimaju mesto vođe, a ostaloj ekipi zapušavaju usta, jer im pola kraja dođe neke repa. Najbolje se slažu sa Grobarima i Majstorima.

PRANGIJA: 18.3. – 14.4.
Pripadnici ovog znaka su pravedni, ispravni i poštuju starije iz kraja. Svi im se javljaju i gotive ih, jer imaju opasan smisao za humor. Oni kad uđu u kladionicu, često dobiju aplauz i uobičajeno piće. Nemaju mnogo sreće u klađi i kockanju, ali zato odlično podnose gubitke, jer su zajebanti i poznati po svom humoru. Zrače snažnom seksualnom energijom, pa se ribe lože na njih. Iako su namazani, uglavnom su dobri, nikada neće prevariti ljude. Hrabri i neustrašivi, prvi skaču za ortake kad dođe do sranja. Najbolje se slažu sa Dizelašima, ali im je i Braćala prijatelj.

PIT BUL: 15.4. – 12. 5.
Snažni, puni para, lepo obučeni i omiljeni, ovo opisuje Bulove. Oni su ljudi kojima se drugi obraćaju ako su u sranju, a najviše ako ima treba neka veza ili vezica. Preko njega ćete naći štagod vam zatreba, bilo da je to redak parfem, automobil australijske prozvodnje, hajdučku kuburu, potkošulju Druga Tita, oni imaju sve kombinacije. Treba vam viza za Ameriku, preko veze ili da razmenite 2000 evra u metalnim apoenima, nema problema!

Imaju snažan uticaj na okolinu i lako shvataju kad ih neko folira. Imaju ponekad nadrkan stav, ali bez njih propada bilo koja žurka! Najbolje se slažu s Braćalom njega svi gotive.

BOGOTAC: 13.5. – 9.6.
Glavne osobine predstavnika ovog znaka su želja za napredovanjem, apetit za vlast, i sportski duh. Obično ih krasi velika sreća, pa ljude u njihovoj okolini ponekad i nervira koliko ih sve kenja u životu. Ljudi ih obično gotive, iako umeju da smaraju kad se napiju. U ljubavnim vezama su veličanstveni, pola riba iz kraja se ložilo na njih a lože se i dalje. Najbolje se slažu sa Zveketom i Robijom.

SUDIJA: 10.6. – 7.7.
Vesnik svakog sportskog rezultata, najredovniji poštoalac lokalnog fudbalskog kluba. Stalno navija ali i grdi svoj omiljeni tim. Kada se kladi na strane lige, Sudija uzima dobre pare, ali lojalan i odan puca pare na domaće utakmice. Zahtevni su i tvrdoglavi ali su pravi prirodni lek protiv smora i depresije. Znaju šta žele i kako to da dobiju, a najbolje prolaze ako se oslone na sebe.
Ako se neko i drzne da pokuša da prevari pripadnike ovog znaka, grdno će se pokajati. Se sve vraća, direkt u glavu, još istog dana. Stara je to kuka!

MUZIČAR: 8.7. – 4.8.
Vi ste klasičan zemunski roker. Rado viđen gost u svakom bircuzu poznaje vas ceo Zemun. Taksisti, kurve, policajci, čistači pekari i pljeskavičari, svi vam se javljaju. Prosto obožavaju kada vas u neko zlo doba vide kako se vraćate sa tezge, pijani ko letva uvek im poboljšate raspoloženje. Ono što je karakteristično za ovaj znak je to, što gdegod da se nađete, on poznaje bar 30 ljudi, pa, ako vam treba šema da se našto sredi lil uvrši on je prava osoba za sve. Da vas nema, trebalo bi vas izmisliti!

ROBIJA: 5.8. – 1.9.
Dok su ostala deca učila izvlačenje korena iz nepoznate, vi ste matematičke sposobnosti koristili za brojanje i taljenje keša koji ste zgrnuli na kasetofone i auto kozmetiku, razume se u četvrtoj smeni. Pripadnici ovog znaka znaju da nestanu na po par meseci, da niko ne može da vas nađe. U najčudnijim trenucima vi se pojavljujete i pravite se da se ništa nije ni dogodilo.

Sposobni, često ćutljivi i gadni u tuči, osetljivi na flašu. U stanju da strovalite litar vinjaka ko jogurt ladan, često ste rado viđen gost u kafani.

KUM: 2.9. – 29.9.
Nije ovaj znak džabe dobio naziv “Kum”. Jasno je iz naslova da se radi o darežljivoj, glantnoj gospodi. On nikada neće uzeti kusur, čak ni kada kupuje žvake i maramice, a plaća hiljadarkama. Sirotinju gađa evrićima, a kad zaustavi na semaforu, klinci se polome ko će da mu opere prozor. Kumovao je na 6 svadbi i krstio više dece nego što ima Kineza na svetu.

Šta reći, a ne biti ljubomoran. Iako nekima deluje kao da vas ljudi koriste, vi ste ipak jako namazani i iskusni. Znači nema ništa od vaćarenja, znate vi tačno šta radite.

MAJSTOR: 30.9. – 27.10.
Evo jednog ranoranioca. U pola 6 ujutro vi ste već obišli pola parohije, obišli kolege po pijacama, pekare i ortake u pijanstvu. Lako stičete prijatelje i uveseljavte ljude zahvaljujući urođenoj empatiji, a mana vam je što pijete. Realni, snalažljivi, čvrsti i zajebani.

Mane su vam vaše čuveno radno vreme od 00-24 što mu dođe 3 sata efektivnog rada u treznom stanju. Čuvajte se masne hrane i debelih plavuša. Slažete se sa Robijom i Sudijama.

BLEJAČ: 28.10. – 24.11.
Predstavnici ovog znaka imaju milijardu prijatelja. Poznati su po dugometražnjim blejama, ali i nesposobnosti da se smire i nađu stalan posao. Drugi se dive tim njihovim osobinama, da non stop vise po kafićima i klubovima i stalno neko piće u rukama. Kad vi to zaradite nikom nije jasno. Po Munze kruže priče da možda tajno držite nekoliko kafiča u kraju.

Odan prijatelj, redovna mušterija, kulturan komšija. Poznat po kućnim žurkama koje redovno prekida murija. Kadgod ekipa ne zna šta će za Novu godinu, idu pravo kod vas jer , tu je žurka unapred organizovana. Svi vole veseljake, ali čuvajte se lažnih prijatelja. Slažu se sa svima osim sa Pitovima.

DIZELAŠ: 25.11. – 23.12.
Kada je pre pitaj Boga koliko godina Zemunski horoskop nastajao, niko nije smeo da opiše mane ovog znaka. Glavna odlika je njihova silovitost, preka narav, tanki živci. Ništa ih sprečava da sve što požele i dobiju. Kruži priča da je astrologa poriknjavalo od straha opisujući ovaj znak. Volite novac, život, obožavate kad ste u pravu, kad vam aplaudiraju i kada vas prihvataju. Često vam se ljudi raduju, a neki čak imaju reakciju da na prikaz vašeg lika sami počnu da rade sklekove. Svaka vama čast!

Van mreže Joe

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 8998
  • -Receive: 3079
  • Ugled: +7323/-0
  • Pol: Muškarac
  • Nema nazad. Samo naprijed u sva 4 smijera.
« Odgovor #5 poslato: Avgust 30, 2016, 21:10:16 »
Prepoznajem neke kolege u više znakova. :D :D :D

Van mreže Morgana

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • elektronske cigarete
« Odgovor #6 poslato: Novembar 05, 2016, 18:30:14 »
...

sa kojeg drveta ste pali???

S kojeg drveta ste pali? Pronađite vaš rođendan i vaše drvo. Ovo je prilicno zanimljivo i prilicno tačno. Potiče od starog verovanja u keltskoj mitologiji.

Jan 01 - Jan 11 - Jelka Jan 12 - Jan 24 - Brest
Jan 25 - Feb 03 - Platan
Feb 04 - Feb 08 - Topola
Feb 09 - Feb 18 - Smreka
Feb 19 - Feb 28 - Bor
Mar 01 - Mar 10 - Zalosna vrba
Mar 11 - Mar 20 - Limun
Mar 21 - Hrast
Mar 22 - Mar 31 - Ljesnjak
Apr 01 - Apr 10 - Musmula
Apr 11 - Apr 20 - Javor
Apr 21 - Apr 30 - Orah
May 01 - May 14 - Topola
May 15 - May 24 - Kesten
May 25 - Jun 03 - Jasen
Jun 04 - Jun 13 - Zbun
Jun 14 - Jun 23 - Smokva
Jun 24 - Breza
Jun 25 - Jul 04 - Jabuka
Jul 05 - Jul 14 - Jelka Jul 15 - Jul 25 - Brest
Jul 26 - Aug 04 - Platan
Aug 05 - Aug 13 - Topola
Aug 14 - Aug 23 - Smreka
Aug 24 - Sep 02 - Bor
Sep 03 - Sep 12 - Zalosna vrba
Sep 13 - Sep 22 - Limun
Sep 23 - Maslina
Sep 24 - Oct 03 - Ljesnjak
Oct 04 - Oct 13 - Musmula
Oct 14 - Oct 23 - Javor
Oct 24 - Nov 11 - Orah
Nov 12 - Nov 21 - Kesten
Nov 22 - Dec 01 - Jasen
Dec 02 - Dec 11 - Zbun
Dec 12 - Dec 21 - Smokva
Dec 22 - Bukva
Dec 23 - Dec 31 - Jabuka

Jabuka (Ljubav) - obicno vitki, karizmaticni, dopadljivi i atraktivni, prijatne vanjstine, rado flertuju, avanturisti, culni, uvijek zaljubljeni, hoce voljeti i biti voljeni, vjerni, njezni, veoma sirokogrudni, talenti za znanost, zive za danas, heute, bezbrizni filozofi sa snagom dobrog izlaganja.
Jasen (Ambicija) - neobicno atraktivni, raduju se zivotu, impulzivni, pozeljni, ne mare za kritiku, ambiciozni, inteligentni, talentirani, vole se igrati sa sudbinom, mogu biti egoisti, sehr pouzdani, vjerni ljubavnici, ponekad im mozak vlada nad srcem, ali veze shvacaju vrlo ozbiljno.
Bukva (Kreativnost) - imaju izrazeno dobar ukus, zabrinuti oko svog izgleda, materijalisti, dobro organiziraju zivot i karijeru, ekonomicni, dobre vodje, ne poduzimaju nepotrebne rizike, vispreni, velicanstveni zivotni partneri, veoma vode racuna da ostanu fit (dijete, sport, itd.)
Breza (Inspiracija) - raduju se zivotu, atraktivni, elegantni, ljubazni, zadovoljni, ne vole nista sto je pretjerano, ne podnose vulgarnost, vole zivot u prirodi i miru, nisu pretjerano strastveni, prilicno uobrazeni, nedovoljno ambiciozni, umiju napraviti mirnu, zadovoljnu atmosferu.
Smreka (Sigurnost) - obicno jako lijepi, umiju se udesiti, vole luksuz, dobrog zdravlja, apsolutno nisu stidljivi, pokazuju tendenciju gledati na druge s visine, samouvjereni , odlucni, nestrpljivi, vole utjecati na druge, mnogo talenta, zdravo optimisticni, cekaju pravu ljubav, sposobn donositi brze odluke.
Kesten (Iskrenost) - izrazito lijepi, ne vole pritisak, pravicni, raduju se zivotu, zainteresirani, rodjeni diplomati, ali u drustvu osjetljivi, cesto nesigurni u sebe, ponekad uobrazeni, osjecaju se neshvacenim, vole samo jednom, imaju problema u pronalazenju partnera.
Platan (Vjernost) - jaki, misicavi, odgovorni, uzimaju sve sto im zivot pruza, zadovoljni, optimisticni ,lakomi za novcem i priznanjima, mrze usamljenost, strastveni ljubavnici kojima nikad nije dosta, vjerni, uvredljivi, nestalni, pedantni i bezbrizni.
Brest (Plemenitnost) - prijatne figure, odjeveni sa ukusom, kazu glasno sto im ne odgovara, naginju tome da ne oprastaju tudje greske, veseli, vole biti vodje, ali ne i da nekome pripadaju, vjerni i iskreni partneri, vole donositi odluke za druge, plemeniti, sirokogrudni, veliki smisao za humor, prakticni.
Smokva (Osjecajnost) - veoma jaki, samovoljni, nezavisni , ne dozvoljavaju protivljenje ili svadju, vole zivot, obitelj, djecu i zivotinje, pravi drustveni leptirici, puni humora,vole besposlicarenje i dokolicu, talentirani za prakticno, inteligentni.
Jelka (Misterioznost) - puni ukusa, posteni, obrazovani, vole sve sto je lijepo, puni osjecaja, tvrdoglavi, egoisticni, ali se brinu za svoje bliznje, prilicno zadovoljni, talentirani, mnogo prijatelja ali i neprijatelja, veoma pouzdani.
Ljesnjak (Izuzetnost) - sarmantni, skromni, puni razumijevanja, znaju ostaviti dojam, aktivni borci za socijanu pravdu, omiljeni, osjecajni, komplicirani ljubavnici, iskreni, tolerantni partneri, posjeduju pravu predstavu o pravicnosti.
Zbun (dobar ukus) - hladna ljepota, brinu se o svom izgledu i kondiciji, dobar ukus, nisu egoisti, cine sebi zivot sto moguce prijatnijim, vode discipliniran zivot, od partnera traze priznanje i prijateljstvo, sanjaju o neobicnim ljubavnicima, rijetko su zadovoljni svojim osjecajima, ne vjeruju skoro nikome, uvijek su nesigurni u svoje vlastite odluke, veoma savjesni.
Limun (Sumnja) - ono sto zivot donosi prihvacaju s mukom, mrze svadju, stres i posao, ne vole dosadu i udobnost, blagi su i popustljivi, zrtvuju se za prijatelje, posjeduju mnogo talenta, ali nisu dovoljno ambiciozni da ih poboljsaju, stalno jadikuju i kritiziraju, veoma ljubomorni, ali vjerni.
Javor (Nezavisnost) - neobicne osobe, izrazena moc izrazavanja i originalnost, bojazljivi i rezervirani, slavoljubivi, ponosni, sigurni u sebe, zeljni uvijek novih iskustva, ponekad nervozni, dobro pamcenje, lako uce, obicno imaju kompliciran ljubavni zivot, vole utjecati na druge.
Hrast (Hrabrost) - robustne prirode, jaki, nezavisni, nepopustljivi, osjecajni, ne vole nikakve promjene, nogama uvijek na zemlji, drze se cinjenica, jednostavno ne razmisljaju vec djeluju.
Maslina (Mudrost) - vole sunce, toplin lijepih osjecanja, razumni, puni razumijevanja, izbjegavaju agresivnost i nasilje, tolerantni, veseli, mirni, izrazen osjecaj za pravdu, osjetljivi, uobrazeni, nisu ljubomorni, vole citati, i da su u drustvu obrazovanih ljudi.
Bor (Izuzetnost) - vole prijatno drustvo, veoma izdrzljivi, znaju kako uciniti zivot prijatnim, veoma aktivni, prirodni, dobri pratioci, brzo se zaljubljuju, ali isto tako brzo gube interesiranje, brzo odustaju, mnogo mijenjaju dok ne nadju idealnog partnera kom vjeruju, pouzdani i prakticni.
Topola (Nesigurnost) - djeluju veoma dekorativno, nisu dovoljno sigurni u sebe, razumni samo kada je neophodno, potrebna im je podrska i prijatno okruzenje da bi se opustili i otvorili, vrlo probirljivi, cesto sami, jako nesigurni, umjetnicke prirode, dobri organizatori, naginju filozofiranju, pouzdani u svakoj situaciji, veze shvacaju ozbiljno.
Musmula (Culnost) - sarmantni, veseli, daju sve od sebe, a pri tome nisu egoisti, vole biti zapazeni, vole zivot, kretanje, nemir, cak i krize, istovremeno zavisni i nezavisni, dobrog ukusa, umjetnici, strastveni, naglasenih osjecanja, dobri pratioci, ne predaju se.
Orah (Strast) - nezavisni, cudni i puni kontradiktornosti, cesto egoisticni, agresivni, velikodusni, obrazovani, neocekivano reagiraju, spontani, neograniceno slavoljublje i ambicija, nisu fleksibilni, teski i cudni partneri, drugi ih rijetko vole, ali im se cesto cude, dobri stratezi, veoma ljubomorni i strastveni, ne prave nikakve kompromise.
Zalosna vrba (Melankolicnost) - divni, ali puni melankolije, atraktivni, veoma duhovni, vole sve sto je lijepo i ukusno, vole putovati, sanjari, neumorni, komplicirani, iskreni, moze se utjecati na njih, ali je sa njima tesko zivjeti, pozeljni, dobra intuicija, pate zbog ljubavi, ali ponekad pronadju partnera koji im daje oslonac.

Van mreže Morgana

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • elektronske cigarete
« Odgovor #7 poslato: Septembar 03, 2017, 16:18:23 »
Horoskop otkriva: Ko može najviše da popije?!

Rakovi su na prvom mjestu, Lavovi i Djevice rijetko piju, Jarac pije za zdravlje...

OVAN Ovan može da popije dosta i odmah privlači pažnju svojim glasnim smijehom i šalama, pun je energije i začikava sve. Kako vrijeme promiče postaje sve sporiji i sporiji, sve manje i manje pije i ako ne ode na vrijeme, začas zaspi nad stolom.

BIK Bik pije sporo i polako postaje sve opušteniji i opušteniji. Počinje sve glasnije i glasnije da se smije, i sebi i drugima. Uskoro postaje trapav, ispušta stvari a to ga još više zabavlja i zasmijava.Na izlasku broji stepenice i opipava teren prije svakog sljedećeg koraka.

BLIZANAC Blizance duhovitost nikada ne napušta pa što više piju, više se zabavljaju i smiju. Lako se pogube, ispričaju priče više puta, pozdrave se sa istom osobom po hiljadu puta ali i tada zbijaju šalu i prave se nevješti, i pijaniji nego što zaista jesu.

RAK Rakovi su poznati po tome da umiju puno da popiju. Ubjedljivo su na prvom mjestu u cijelom horoskopu. Dok ima društva prilično su veseli ali kada svi krenu kući, oni nastavljaju da piju sami, žaleći za onima koji su otišli.

LAV Lavovi su rijetko pijani. Najpre zato što loše podnose alkohol  a zatim, zato što imaju potrebu da uvijek ostave dobar utisak. Ovo im ne dozvoljava  da se suviše opuste. Kada popiju, postaju prilično mekani i nekako pospani poslije samo jedne čašice.

DJEVICA Djevice rijetko piju i ne vole previše da se opuštaju. Uvijek ima šta da se radi a ne da se gubi vrijeme u glupostima. Čak i kada popiju, rijetko kada se zaista napiju jer ne vole da ispadnu smiješne u društvu.

VAGA Ovo je društven znak koji se uvijek ponaša po pravilima društva. Ako se pije malo, i oni će popiti malo. Ako se pije više, oni će ispratiti taj ritam. Grliće i ljubiće sve oko sebe, nastojeći da održe ravnotežu i ne tresnu.

ŠKORPIJA Škorpije umiju da budu privlačne kada popiju. Ovaj znak uvijek teži da zadrži kontrolu i pijanstvo predstavlja rijetke trenutke kada se oni  potpuno opuste. Tada su zavodljiviji  i fatalniji nego obično.

STRIJELAC Bučni Strijelac postaje još bučniji kada popije. Ovaj znak će sve učiniti za dobru zabavu, čak i ono što kao trezan priča da ne bi. Čar avanture se odmah probudi u njemu i prosto je nezaustavljiv u smišljanju stvari koje podižu adrenalin.

JARAC Jarac će uvijek popiti po čašicu, za zdravlje. On slijedi mudrost svojih predaka. Može da popije dosta ako ga začikavate jer spada u znakove koji najbolje podnose alkohol i zaista je potrebno mnogo alkohola pa da on ne ostane na nogama.

VODOLIJA Vodolije vole alkohol jer ih opušta a mogu i dosta da popiju. Inače luckasti i sa puno šašavih ideja (drugima), sada postaju još luđi i zabavniji.

RIBE Ribama se najčešće dešava da im se jezik zaveže i da odmah počnu da teturaju. Obično im se i sa memorijom desi neki kvar,  jer teško u trenucima pijanstva mogu da sjete šta su radili prethodni dan.

(mojbalans.com)

Van mreže Morgana

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • elektronske cigarete
« Odgovor #8 poslato: Septembar 14, 2017, 00:00:57 »
...Kako ubijate dosadu...

OVAN Ovan je uvijek u pokretu i ne zna za dosadu. On sebi smišlja bezbrojne aktivnosti, stalno nove početke samo da nikada u životu ne bi osjetio dosadu. Uvijek ima šta da se radi i gdje da se ide, a kada i nema - odgledaće neki spektakl, fudbalsku utakmicu, bilo šta što podiže adrenalin.

BIK Bik prigrli dosadu kao rod rođeni. Skoro da ne postoji znak koji bolje umije da se nosi s dosadom, njima to i nije dosada nego vrijeme za uživanje. Bik će te trenutke sjajno da iskoristi za izležavanje, ispijanje kafe i ispunjavanje svojih gurmanskih želja.

BLIZANAC Nepodnošljivo je kada se ništa ne deševa. Hvala Bogu, uvijek je tu mobilni a neki prijatelj mora da je slobodan i željan razbijanja monotonije. I za tili čas, Blizanac smisli šta će i kuda će, samo što prije iz kuće.

RAK Rakovima nikada nije dosadno. Oni uvijek imaju nekog posla po kući ili im neki rođak svrati pa dok skuvaju, spreme... Ako baš i nema šta da se radi i nema nikoga da svrati, uvijek je tu neka lijepa drama na televiziji ili neki film koji žele da pogledaju ponovo.

LAV Lav voli dosadu i izležavanje, ipak je ovo jedna velika mačka. Naravno, to ne smije da traje suviše dugo jer isto koliko i izležavanje, oni vole i akciju, i zabavu. Kao sjajni organizatori, brzo će nešto osmisliti i okupiti ljude za zabavu.

DJEVICA Djevica uvijek ima šta da radi i ne poznaje dosadu. Ne voli da se izležava i da joj vrijeme beskorisno prolazi jer se onda osjeća loše. Ona će uvijek smisliti nešto da zaposli - ako ne ruke, a onda sigurno mozak.

VAGA Vagama nikada nije dosadno. Ako nije to vrijeme već iskoristila za uljepšavanje sebe onda  je uvijek zadesi makar jedan prijatelj koji je u nevolji zove, baš kada joj je dosadno. I neki nerazriješen odnos o kome se priča, vaga i raspravlja...

ŠKORPIJA Škorpije žive ubrzano pa jedva dočekaju dan kada mogu da se dosađuju. Njima je potreban mir i osamljivanje kada im padne energija. Ne vole da ih neko uznemiriva u tim trenucima.
STRIJELAC Oni ne poznaju dosadu jer su uvijek u nekoj akciji i stalno nešto smišljaju  - večeru, druženje, sportske aktivnosti. Okupe prijatelje i uživaju. JARAC Ovo je znak koji voli da se često osami ali njemu nikada nije dosadno. On je već isplanirao svaki sekund svog vremena, pa i taj trenutak koristi za dalje planiranje svog života.

VODOLIJA Vodolije su društvene, uvijek okružene prijateljima i zato teško može da im bude dosadno. U tim izuzetnim prilikama, kada su sami, uvijek zaposle svoj um nečim zanimljivim. A tu je uvijek i internet, glavna preokupacija Vodolije.

RIBE Ribama je često dosadno i tada znaju da vas drže do jutra, pričajući vam razne priče, ugađajući vam u svemu, samo da bi joj pravili društvo. Ali, postoje trenuci kada ona uživa da bude sama i ništa ne radi, tada niste poželjni. (mojbalans.com)

Van mreže Morgana

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • elektronske cigarete
« Odgovor #9 poslato: Februar 06, 2018, 19:48:07 »
Ako volite da prkosite, onda ste Vodolija. A ko se pravi važan?

Neki ljudi su nam manje, neki više privlačni. A ako je suditi prema karakteristikama horoskopskih znakova ove osobine su najteže za prihvatiti kod svakog znaka ponaosob.

Ovan

Kažete nešto bez previše razmišljanja da li ćete povrijediti nekoga.

Bik

Držite se svog mišljenja i ne odustajete od njega. Čak i kad dokažu da niste u pravu ne popuštate.

Blizanci

Volite previše tračeve.

Rak

Lako je da vas povrijede i ljudi često imaju osjećaj da je jedna pogrešna riječ dovoljna za burnu reakciju.

Lav

Previše se hvalite i volite da ste u centru pažnje.

Djevica

Razmišljate o nepotrebnim detaljima, a promiču vam važnije stvari.

Vaga

Ljudi često imaju osjećaj da glumatate i lažno se predstavljate.

Škorpija

Veliko ste zlopamtilo.

Strijelac

Znate da na svijetu postoje drugi ljudi, ali nekako su oni manje važni od vas.

Jarac

Često imate tmuran pogled na svijet i problem za svako rješenje.

Vodolija

Volite da namjerno prkosite drugima.

Ribe

Mašta i sklonost sanjarenju često čine od vas nepodnošljivog sagovornika jer odlutate usred rečenice.

izvor - nezavisne.com