Autor Tema: Pipe Sauce  (Pročitano 2028 puta)

Van mreže Mesečar

• Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Ugled: +79/-4
Pipe Sauce
« poslato: Januar 08, 2013, 16:33:03 »
  • Publish
  • Stigle nove tecnosti za testiranje. :dance:

Pipe Sauce su tecnosti americkog proizvodjaca ePipeMods. Tecnosti su skoro 100% na VG bazi odnosno preciznije 95%+ VG (kako pise na njihovom sajtu). Ono sto je takodje specificno za ove tecnosti jeste cinjenica koju proizvodjac istice - ne pokusavaju da kopiraju klasicne duvanske ukuse vec prave tecnosti koje ce imati ukus kao duvan za lule kakav bi oni voleli da postoji. Drugim recima, necete dobiti duvanske tecnosti na kakve ste inace navikli vec nepoznanicu koja ceka na degustaciju.

Sample pack je narucen od Rumuna, sa vapemania.ro i sve ukupno izadje 20,29 evra (sample pack 15,44 € + 4,85 € shipping). Za te pare se dobije 6 flasica od po 7ml. U pakovanju su: Long Bottom Leaf, Sweet Georgia Peach, Oak Barrel Cider, Shire Malt, Grandpa's Cough Medicine i Kentucky Bluegrass.

Kada bude popareno dovoljno ml stici ce i utisci.  :victory:

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Pol: Muškarac
    • Viva La Revolución
    Odg: Pipe Sauce
    « Odgovor #1 poslato: Januar 08, 2013, 23:10:23 »
  • Publish
  • Nema greske koju god da uzmes odlicne su!!!  :thumbsup:

Van mreže Mesečar

• Sr. Member
    • Thank You
    • -Receive: 0
    • Ugled: +79/-4
    Odg: Pipe Sauce
    « Odgovor #2 poslato: Januar 15, 2013, 17:48:59 »
  • Publish
  • Ipak ovo nisu tecnosti po mom ukusu. Mnogo su mi slatke, em sto tome doprinosi sastav od skoro 100% VG em sto su im i arome takve. Volim klasicne duvanske arome, a ovde je duvan negde u tragovina. Takodje, ove tecnosti su poprilicno "parfimisane", ne mogu se po kvalitetu ukusa porediti sa npr. prethodno testiranim Halo tecnostima.

Jedino sto bih ponovo kupio jeste Sweet Georgia Peach, klasicna vocna tecnost prelepog ukusa prave breskve. Za ovu tecnost im skidam kapu, nije preslatka, ima ujednacen ukus.

Mogla bi da prodje i Kentucky Bluegrass, takodje klasicna vocna tecnost, neko su bobice u pitanju, dal' borovnica dal' nesto drugo. Takodje odlicno uradjena sto se ukusa i doziranja arome tice, ali ne volim bobicasto voce.

Ostale mi se uopste ne svidjaju i kada bi to bio jedini izbor koji postoji verovatno bih ili u potpunosti batalio unos nikotina ili se vratio na analogne.

Grandpa's Cough Medicine - mislio sam da se igraju imenima ali mene i miris i ukus ove tecnosti podsecaju na Mucodine, preslatki sirup za kasalj koji smo verovatno svi bar jednom pili kao klinci.

Ostale tri moram (kada skupim hrabrosti) opet da izdripujem da bih se podsetio i preneo utiske. Jedna je po mirisu mesavina Sejda i Desert Sipa ali je ukus skroz nezanimljiv. Jedna se moze opisati ranije koriscenoj analogiji za neke druge tecnosti - smrdljive noge. Pomesao sam koja je koja od ovih "prelepih" secanja... ali cu se zrtvovati i opet ih probati da bih kompletirao ovu avanturu.

Osim pomenutih vocnih, ostale ne bih vise nikada pazario. Opsti utisak (ponavljam se) preslatke tecnosti bezveznih ukusa.

Naravno, ukusi su razliciti. Neko ce se njima oduseviti i postace mu prvi izbor. Ovo je samo moj dozivljaj Pipe Juice tecnosti.  :victory: 

P.S. Vazna napomena - obavezno za ove tecnosti koristite poseban ato/karto/kliromizer jer ukus ostaje dugoooo nakon sto je i poslednja kap poparena i prevladava ukuse novih tecnosti.