Autor Tema: Flavour Art  (Pročitano 63383 puta)

Van mreže vlaves2000

• Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1371
  • -Receive: 2211
  • Ugled: +3462/-0
  • Pol: Muškarac
Flavour Art
« poslato: Januar 08, 2013, 13:09:19 »
  • Publish
  • stigle arome iz FA, Jagoda, Cowboy blend, Black chery, Kiwi, Lesnik,Shade, Malina, Virginia, Badem, Forest fruit mix, Ry4, Desert ship, Karamela. danas mixam javljam svoje utiske cim tecnosti budu upotrebljive :sunny:

« Poslednja izmena: Januar 08, 2013, 14:51:37 Para »

Van mreže Prle

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 13
    • Ugled: +1981/-0
    Odg: Flavour Art
    « Odgovor #1 poslato: Januar 08, 2013, 13:23:15 »
  • Publish
  • Pošto vidim da si uzeo i Forest fruit mix i Caramel da ti odmah kažem svoje iskustvo.

Kada budeš miksao Caramel kreni od nekih 20 kapi na 10ml. Ja sam našao da mi odgovara tek sa zamućkanih 25 kapi na 10ml.
    Sličan slučaj je i sa Forest fruit mix-om. Njega kreni sa 17 kapi na 10ml. Meni je legao tek sa 21-22 kapi na 10ml.

EDIT: A kada ti odleže tečnosti probaj da pomešaš virginia - malina u odnosu otprilike 60-40 ili 70-30 (možda pre 70-30). Trebao bi da dobiješ Bayca Hypnos koji se meni jaaaaaaaako dopao (odgovara mu ime apsolutno).

Van mreže vlaves2000

• Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #2 poslato: Februar 21, 2013, 21:41:44 »
  • Publish
  • dali je neko koristi aromu Reggae Night flavor, zanima me kakva je i priblizno cemu je ukus

Van mreže tabby

• eCiginfo prijatelj
    • Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 12
    • -Receive: 183
    • Ugled: +480/-0
    « Odgovor #3 poslato: Februar 22, 2013, 03:21:28 »
  • Publish
  • Probao sam ja,najbliža je spaljenoj elektronici.

Ostavio sam alkohol. Sokove i vodu sam pobacao.

Van mreže eGO-r

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • -Receive: 0
    • Ugled: +20/-1
    « Odgovor #4 poslato: Mart 01, 2013, 02:08:28 »
  • Publish
  • Meni je Reggae Night jedan od favorita. Ima prilično intenzivan "biljni" miris pa čak na momente podseća i na kanabis  :smart:
    Mogu ti poslati da probaš ako hoćeš.

|| Bolt + DCT 6 ml || VMax || G-Bell || Vapo King V1 || Vamo V2 || Joyetech eVic || Chi You + AIOS T/D clone ||

Van mreže Mesečar

• Sr. Member
    • Thank You
    • Ugled: +79/-4
    « Odgovor #5 poslato: Mart 04, 2013, 12:16:19 »
  • Publish
  • Trazi mi jedna zena da joj osim duvanskih dam par tecnosti "cvetne" arome. Obzirom da svi arome dozivljavamo drugacije a ja da sam nekada i naisao na cvetnu, nakon prvog probanja je vise ne bih pario, koje su za vas cvetne arome? Da li prepoznajete takve?

Van mreže Mesečar

• Sr. Member
    • Thank You
    • Ugled: +79/-4
    « Odgovor #6 poslato: Mart 25, 2013, 15:10:41 »
  • Publish
  • Posle malo duze zrenja i malo duze parenja, moram da se ispravim za nove tri arome. Na osnovu prvog utiska sam rekao da je samo Cigar Passion dobar a druge dve onako.

Ipak je trebalo vremena da receptori sve lepo procesuiraju.  ;D

Pored Cigar Passion koja je dobra, sve pohvale i za Dusk. Odlicna aroma, blago dozirana, mozda i najmanje sto se tice "parfemisanosti", skoro pa neutralna i kao takva mi u potpunosti odgovara.

Leyton blend je isto skroz ok samo sto meni taj specifican smek ne prija u potpunosti.

Van mreže vlaves2000

• Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #7 poslato: April 12, 2013, 20:05:27 »
  • Publish
  • Forest fruit mix (3%, 8 kapi)- jako lepa kombinacija, veoma prirodna. Dominiraju arome bobicastog voca u odnosu na jagodicasto voce, veoma prijatna aroma ali nije za celodnevno parenje. Ako zelite da nekom vocnom Svezinom presecete duvansku aromu u toku dana, a pritom ste ljubitelj sumskog voca onda je mozda ova aroma upravo namenjena vama

Van mreže MilosNS

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 3
    • Ugled: +1022/-0
    « Odgovor #8 poslato: Februar 15, 2014, 00:27:10 »
  • Publish
  • Ukratko o FA aroma koje sam probao.

Shade – za mene i dalje najlepša FA aroma. Ima i ona tu neku slatkastu vanila/karamela osnovu koju imaju gotovo sve FA “duvanske” arome ali kompletan utisak je više nego dobar.

Ocena:  10/10

Ozone
    – prijatna  aroma u kojoj se mešaju blagi ukus dima i neki  osvežavajući  ton.  Drugačija u odnosu na sve što sam probao od FA i svakako je preporučujem.

Ocena:  9/10

Hypnotic myst
    – odlična, slatka, cvetno-voćna aroma koju je teško razložiti na sastojke koji su u njoj korišćeni.  Iako sam uvek izbegavao voćne i cvetno-voćne arome,  ovu moram da pohvalim.

Ocena:  8/10

Royal
    – još jedna blaga, osvežavajuća aroma sa fino izbalansiranim odnosom mentola, karamele  i neke cvetne note.  Kao stvorena za odmor od jakih i intenzivnih aroma.

Ocena:  7/10

Oryental 4
    – slatka aroma, mešavina vanile, karamele, oraha i još nekih začina. Meni se dopada ta kombinacija i fino dođe za promenu.

Ocena:  7/10

Cuban supreme - ovo je aroma od koje sam na osnovu mirisa više očekivao.  Možda u sebi ima neku začinsku aromu (takav osećaj sam imao) koja mi nije baš legla, ne znam. Ne mogu reći da je neparljiva i da se možda nekome neće dopasti, ali moj izbor svakako nije. U varijanti kad nemaš ništa drugo može i ona da prođe.

Ocena:  4/10

Cam Blend Ultimate
    – kažu da se najslađe ostavlja za kraj, a u ovom slučaju svakako nije tako. Ovo je aroma čiji bi opis najradije preskočio. Mešavina jeftinih a intenzivnih parfema čiji se tragovi teško ispiraju iz atomizera, a o doživljaju pri parenju ne želim ni da pišem. Ovo ne može da prođe ni u varijanti kad nema ništa drugo, bar što se mene tiče.

Ocena:  0/10
    « Poslednja izmena: Februar 15, 2014, 00:36:14 MilosNS »

Van mreže vlaves2000

• Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #9 poslato: Februar 15, 2014, 14:07:20 »
  • Publish
  • sto se tice Cuban supreme aroma mora da odlezi minimum 20 dana da bi bila parljiva treba da dobije boju kao jabukovo sirce ja je doziram sa 3%, oni koji uzivaju u  FA cowboy bland, i virginiji, uzivace i u ovoj aromi ona je najblaza u odnosu na prve dve.

sto se tice Shade arome i kod nje je bitno da dobro sazri da bi se dobio bas ukus duvana, moze se pariti od prvog dana kada se zamiksa u pocetku ima ukus nekog juznog voca ali ni do danas nisam skontao kojeg, ali nakon jedno 20 dana mozda i vise dobija tamno zutu boju i onaj lep duvanski ukus koji se istice a u pozadini opet nesto osvezavajuce

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11254
    • -Receive: 10731
    • Ugled: +22483/-0
    « Odgovor #10 poslato: Februar 15, 2014, 14:49:00 »
  • Publish
  • Ja u ni jednoj FA aromi nisam osetio nista duvansko, ni napred ni u pozadini. Sve mi to neke vocke, povrcke i zacini. Ova prva dva nekako i svarim, ali zacine nikako.

@Vlaves. Sta li su tebi sipali kad su ti virginia, cowboy i cuban slicni? ;D

Van mreže MilosNS

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 3
    • Ugled: +1022/-0
    « Odgovor #11 poslato: Februar 15, 2014, 14:50:40 »
  • Publish
  • Ma sazreo je Cuban, ali mi jednostavno ne prija, a Cowboy sam probao pre par godina i znam da nisam bio oduševljen.
    Tada mi je najveće razočarenje bio Burley, kao sada Camtel.

Van mreže vlaves2000

• Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #12 poslato: Februar 15, 2014, 21:53:52 »
  • Publish
  • sve tri imaju zajednicko alevu papriku sad neka manje neka vise ;D

Van mreže hybrid

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1698
    • -Receive: 701
    • Ugled: +2201/-0
    « Odgovor #13 poslato: April 25, 2014, 17:33:51 »
  • Publish
  • Danas probah ozone,jaaaako blaga tecnost,maltene ko bazu da parim.Ima neki cudnjikav smek po malo,uopste ne mogu da odredim koji,u svakom slucaju ne neprijatan.Ovo nije duvanska aroma ali nije ni vocna :crazy: .Milslim kada bih stavio 10 kapi neke jake duvanske tecnosti tipa rl cuban preovladao bi u potpunosti.Kada receptori polude ovo je prava tecnost ;D

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    « Odgovor #14 poslato: April 25, 2014, 20:08:25 »
  • Publish
  • Dobro, mozda se diskretno u prolazu ocesala o duvan i "uzela avans", ali nema potrebe odmah startovati djonom. Ozone je veoma interesantna i neverovatno vazdusasto, oblacasta (da se tako izrazim) blaga aroma, meni bar, iako spadam u one koji preferiraju jak i postojan ukus, pri uvlacenju i pri izdisanju, a opet da pomalo i ostane arome u ustima. Ta "zadrska" mi je kod Ozone i prijla, pa cak i ta sladunjavost koju poseduje, a o osvezavajucem tonu treba reci da je paravi, odmeren i u pravom trenutku. Samo jedna stvar mora da se navede, a da mi misao (secanje) ne utekne, nakon par uzastopnih uvlacenja/udaha tecnost stice blagu izrazajnost, nekako uslovno receno jacu aromu! Ipak, sve je nekako neuhvatljivo, cardak ni na nebu ni na zemlji...jednostavno sam se osecao zatecenim i bukvalno nisam imao neko misljenje, ali pario sam dalje i prijala mi je. Ovo pisem po secanju i pomalo je konfuzno, ali moram da naglasim da je ovo jedna interesantna, prava osvezavajuce leprsava aroma za letnje teske i sparne dane. U to vreme sam je nekako i pario prosle godine i znam da sam bio iznenadjen, ali pozitivno i zato je preporucujem. Naglasavam da od nje ne ocekujete previse, ali joj bas zbog te njene nenametljivosti i mekoce, neutralnih nijansi dajte sansu, nece vam dosaditi, siguran sanm u to.