Autor Tema: Conqueror by WoToFo  (Pročitano 1453 puta)

Van mreže raw2sienna

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 389
  • -Receive: 1273
  • Ugled: +2205/-0
  • Pol: Muškarac
  • Dopisnik iz inostranstva aka k2b
    • slo-vaper
Conqueror by WoToFo
« poslato: Avgust 20, 2016, 21:52:06 »
Kad sam prvi put video ovaj deck - zaintrigirao me je  ;D

Ne znam da li zbog sentimentalnog Ružo-filstva ili sklonosti ka botaničnim naukama - ali tako je bilo šta ču...

Mada sam video da je kroz rupe na decku prošla dosta veča burgija - ili možda baš zbog toga

Stiže u klasičnom WoToFo pakovanju sa 3 crne vrečice:
 - orinzi i rezervni šrafovi
 - vata
 - 3 X twisted coil iz tkzv. Competition Wire

Sam ga koristim oko 2 sedmice - izuzetan atty za restricted D2L sa finom aromom (pogotovo za duvanske pa i ostale ukuse).
 Gusta zašičena vlažna para , otpor oko 0,6 Ohma za 0,40 kanthalom - dual coil naravno - 24 -28W dobro roka več...
 Sistem sa zarezima gdje se stavlja vata je sličan kao kod Ruže, postless deck isto.

AFC ring se malo teže okreče i zna curnuti malo na rupice ako se ga ostavi preko noči sa otvorenim juice controlom i punim tankom.Inače JC radi savršeno, mada je uradjen prsten odmah ispod tankog top capa za punjenej sve se lepo odvija i ne dolazi do nehotenog odvijanja kape za punjenje kad se šteluje JC.

Na slikama je setup od twisted kanthala što je ispao oko 0,37 ohma i je trebao nešto više snage - tako da sam ostao na klasičnom 2,5 mm prečniku i otporu oko 0,5 ohma.

Karaktar vejpa je specifičan - malo sličan Bachelorju sa večom količinom pare.
 Za moje pojmove odličan dual coil atty sa izuzetno dobro rešenim natapanjem i toliko različitim percepcijom vapea od svih ostalih sličnih atomizera da je vredan pažnje.Odličan za duvanske arome što mi je retkost kod dual coil atomizera.
 Umjeren TH uz bogatu paru i aromu.

Naravno da ima i minusa....
 - AFC ring se (barem kod mog primjerka) dosta tvrdo okreče
 - rešenje sa rupicama za AF umesto slota je designer flop - pa je atty zbog toga u radu malo glasan - ne da zviždi - on nekako šušti al nije to nešto preterano
 - staklo je integrirano u sam tank - ako se razbije - bye bye - ali uz činjenicu da se Conquerora može nači za nešto oko 15$ - presudite sami

I još nešto - crni nije za uzimati jer mu se lušti boja (iz pouzdanih vaperskih kuloara)

Pošto poseduje klasičku lepotu scuba bella

...može fino poslužiti i u morskim ambijentima  :dance:

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 9227
  • -Receive: 11540
  • Ugled: +13975/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Conqueror by WoToFo
« Odgovor #1 poslato: Januar 23, 2017, 17:27:55 »
Mini verzija:

2.5ml cute RTA Atomizer
 Original Design Postless dual coil RTA
 Cotton, Coil are the same level with the juice hole
 Beautiful pyrex glass with 304 stainless steel conbination

Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D