Autor Tema: Joye eCab  (Pročitano 5398 puta)

Van mreže Mesečar

• Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Ugled: +79/-4
Joye eCab
« poslato: Novembar 02, 2012, 19:49:56 »
  • Publish

• Vizuleno deluje vrhunski ali su baterije mnogo slabe. Resenje sa klasicnim baterijama je dobro jer se dobija na tanjem, elegantnijem izgledu e-cigarete. A obzirom da se moze nositi vise baterija, ipak moze da pregura dosta parenja. Stavis 3 para baterija u dzep i vozi. :)

Verujem da ce dame navaliti na ovaj proizvod. :biggreen:

Preporucena cena na Joyetech-ovom sajtu je 57 evra.
    « Poslednja izmena: Jun 10, 2016, 05:16:19 ivanneko »

Van mreže meaculpa

• Sr. Member
    • Thank You
    • Ugled: +110/-1
    • Pol: Muškarac
    Odg: Joye eCab
    « Odgovor #1 poslato: Novembar 02, 2012, 23:50:35 »
  • Publish
  • Ima je moja supruga u crvenoj varijanti. Baterije su zaista slaba strana, ali stavio sam joj trustfire od 600mA i drzi dva tanka iliti ceo dan. Steta je sto imam samo jednu. Pogodila se u seriji kao dobra. Ali veoma cesto joj maznem zbog c glave da osetim aromu i da me mine zelja, posto meni na CC-u nije aroma ista. Uvek probam novu tecnost na njenoj e-cab.

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #2 poslato: Novembar 02, 2012, 23:56:54 »
  • Publish
  • Ima je moja supruga u crvenoj varijanti. Baterije su zaista slaba strana, ali stavio sam joj trustfire od 600mA i drzi dva tanka iliti ceo dan. Steta je sto imam samo jednu. Pogodila se u seriji kao dobra. Ali veoma cesto joj maznem zbog c glave da osetim aromu i da me mine zelja, posto meni na CC-u nije aroma ista. Uvek probam novu tecnost na njenoj e-cab.
    Cekaj malo koje baterije koristi ta e-cig???

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11237
    • -Receive: 10722
    • Ugled: +22474/-0
    « Odgovor #3 poslato: Novembar 03, 2012, 00:01:08 »
  • Publish
  • Koristi 10440. U principu ovo je umanjena verzija ego-c, tako da ko voli ego-c ovo je za njega fenomenalna sprava za napolje. Postoji i adapter sa njegovog konektora na 510, pa u tom slucaju moze da posluzi kao lepi mali mod.

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #4 poslato: Novembar 03, 2012, 00:30:53 »
  • Publish
  • Skroz cool za nekoga ko nije ovisnik o celodnevnom parenju.Takvih ima bas dosta

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 31
    • Ugled: +1267/-0
    « Odgovor #5 poslato: Novembar 03, 2012, 00:34:12 »
  • Publish
  • Skroz cool za nekoga ko nije ovisnik o celodnevnom parenju. Takvih ima bas dosta

Che, trebao bi i ti uzeti ovo jedno da imaš za studio.  ;D

Ja bih samo dodao da se za 57 evra može svašta lijepog nakupovati. Početnicima bih savjetovao da se pre kupovine ovakvih stvarčica prvo dobro informišu.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #6 poslato: Novembar 03, 2012, 00:34:53 »
  • Publish
  • Meni bi mogla da posluzi dok nisam spustio na 5mg. Sad nema sanse jer svaku bateriju na pola menjam, da bih koliko toliko odrzao neke dovoljne performanse.

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #7 poslato: Novembar 03, 2012, 00:52:09 »
  • Publish
  • Imam koleginicu sa posla koja pari onaj classic ili kako se vec zove sto bas izgleda kao obicna cigareta.Tecnosti joj ja pravim a flasica od 5ml traje nekih 2-3 meseca.Za takve parioce ovo je mod na kvadrat a i sire :)

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #8 poslato: Novembar 03, 2012, 01:01:32 »
  • Publish
  • Ma ono, može da posluži. Ali ako neko ostavi cigarete poslije 10-ak godina njemu treba i nikotina i snage i što manje zezanja sa opremom, da bi istajao u apstinenciji. Zbog ovakvih i sličnih proizvoda ljudi se vraćaju smrduljama, a ovo im dođe k'o neka beckup varijanta. I malo po malo odustaju sa konstatacijom, ovo nije za mene.
    Sa druge strane ozbiljniji vaperi, ne verujem da će dati 57 evra za ovo. Jedino možda Che i Tabi daju tu lovu.  ;D

@ Che,  koleginica ti je mrak, ona zimi ne mora ni da pari, samo neka izađe malo na balkon i neka duboko udiše.  :D :D :D
    « Poslednja izmena: Novembar 03, 2012, 01:11:36 Para »

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #9 poslato: Novembar 03, 2012, 08:21:10 »
  • Publish

• @ Che,  koleginica ti je mrak, ona zimi ne mora ni da pari, samo neka izađe malo na balkon i neka duboko udiše.  :D :D :D
    Uglavnom pari kada vidi mene da parim,sama se tesko seti :o

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #10 poslato: Novembar 03, 2012, 09:49:00 »
  • Publish
  • Slazem se da pocetnicima treba nesto jako u pocetku kako ne bi imali izgovor pred samim sobom za vracanje na analogne. Tih prvih dana je karakter nula, i svaki nedostatak opreme je potencijalni razlog za vracanje na analogne. Ipak, mislim da ovakve sprave imaju svoje trziste jer 350mAh nije toliko malo da bi bilo neupotrebljivo. Jedno vreme sam i sam koristio eCab za izlazske, i za vece mi je obicno bila dovoljna jedna baterija, za duze maksimalno dve. U normalnim okolnostima bi mi tri bilo dovoljno za ceo dan. Ja ipak nisam neki tezak vaper, kao sto nisam bio ni neki tezak pusac. Moja dnevna doza je oko 2ml tecnosti i 1.5 aw imr baterija od 600mAh. Za ozbiljnije korisnike bi trebalo 5-10 baterija, sto znaci da bi morali da opasu neki redenik. Najvaznije od svega je pocetnicima dati prave informacije. Objasniti im da je elektronska cigareta mnogo modularnija nego analogna i da za sve postoji resenje, odnosno da uvek postoji model sa jacim performansama i uvek model sa slavbijim, uvek jaca I uvek slabija baterija. Mada slazem se da ovakve sprave nikako nisu za pocetak. Ovako nesto treba nabaviti tek onda kada znas sta hoces i sta ti treba, pod uslovom da ti odgovara.

Van mreže Saximus

• Newbie
    • *
    • Thank You
    • Ugled: +9/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #11 poslato: Decembar 11, 2013, 17:22:23 »
  • Publish
  • Pre oko mesec dana sam odlucio da prestanem sa duvanom i predjem na parenje. Bila je to teska odluka ali me je ohrabrio ovaj i onaj drugi forum. Odlucio sam se za ecab.
    Evo i zasto.
    Velicina i tezina su mi veoma vazne, pusio sam i u hodu i gde god sam mogao - izmedju 30 i 40 komada dnevno u zadnjih 30 godina. Th i kolicina dima su mi vise nego dovoljni.

Imam jos dva napunjena tanka koja nosim sa sobom a zamenu tankova ili baterije obavljam i u hodu, bez ikakvih problema.
    Posle 10 dana koriscenja dokupio sam jos dve baterije.
    Sada mi se potrosnja ustalila na 4 - 6 tankova i dve do tri baterije dnevno.
    Jacina pada oko 10 minuta pre potpunog praznjenja baterije.

Drugog dana koriscenja ostao sam bez obe baterije (nisam napunio na vreme, neiskustvo  ;D ). Zapalio sam duvan i doziveo gorko razocarenje. Ljuto, nikakav th, neukusno. Tada sam znao da cu ga se lako odreci. To je bio i poslednji put da sam zapalio cigaretu od kad imam eCab.

Dakle, ja kao pocetnik sam veoma zadovoljan. Probao sam i druge parilice na standovima za prodaju tecnosti i nisam primetio da su bolje. Ili sam jednostavno subjektivan jer volim svoj eCab  ;D .

Van mreže Prle

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 13
    • Ugled: +1981/-0
    « Odgovor #12 poslato: Decembar 11, 2013, 17:36:13 »
  • Publish
  • Po mom mišljenju, da li je i koliko eCab bolji ili lošiji od drugih tipova elektronskih cigareta koje je mogće kupiti kod nas i u svetu i nije bitna činjenica sve dok si ti zadovoljan njegovim karakteristikama i dok uživaš u parenju. Jer dok su ova dva uslova zadovoljena držaće te dalje od analognih, a to je upravo i poenta cele "priče".

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #13 poslato: Decembar 11, 2013, 17:44:30 »
  • Publish
  • ecab je ubedljivo najlepsa elektronska cigareta ikad napravljena i prosto mi je zao sto sam ga prerastao ;D Skoro godinu dana sam bio veoma zadovoljan sa ego-c/eCab varijantama, dok me nisu prevarili ;D

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #14 poslato: Decembar 11, 2013, 17:55:05 »
  • Publish
  • Što reče Prle najvažnije je da si ostavio smrdulje. A što se tiče opreme, ima boljih od eCab, ali na žalost te nećeš naći po našim štandovima. A neće ti ni reći na tim štandovima da ima bolje, jer te žele kao vernog mušteriju. Ovaj forum upravo pokušava da ljudima pomogne da dođu do jeftinije i bolje opreme. Recimo gde tank traje 3-4 dana, baterija ceo dan itd...Ali o tom potom.  :smile1: