Autor Tema: Vaperi & Vaperke  (Pročitano 2335 puta)

Van mreže Para

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5
  • -Receive: 31
  • Ugled: +1267/-0
Vaperi & Vaperke
« poslato: Januar 02, 2013, 18:00:10 »
  • Publish
  • Kada je pušenje analognih u pitanju odnos muškarci i žene je negdje oko 60% u korist muškaraca.
    Što se tiče parenja, čini mi se da je taj procenat daleko veći u korist muškaraca.
    Zašto? Da li žene imaju jači karakter pa lakše bace analogne ili ne umeju da slože setup.  ;D Da li su e-cig muška igračka? Da li MOD unapred diskriminiše žene? Da nema modela e-cig za žene, pa da i razumijem.
    Dakle, zašto žene manje pare od muškaraca?

Van mreže fusion

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 3
    • Ugled: +438/-0
    Odg: Vaperi & Vaperke
    « Odgovor #1 poslato: Januar 02, 2013, 19:03:27 »
  • Publish
  • Izuzetno pitanje i moj rebus od pocetka mog ulaska u svet pravljenja modova
    Jedan od mojih bitnijih repera pri pravljenju modova jeste da bude laksi i manji ali da zadrzava karakteristike pravih e cigareta (MOD ova) u koje definitivno ne ubrajam konfekciju
    Modeli sa kojima se trenutno bavim nadam se da ce privuci bash tu manju ali okoreliju populaciju
    Zenska populacija ima problem sa teskim promenama ali kada ih prihvate bice mnogo okoreliji i cvrsci parioci nego muska populacija
    Medjutim da bi se to desilo mnogo faktora mora da se uskladi a to su bitne stvari kao sto je koliko mi se mod slaze uz cipele ili tashnu

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11254
    • -Receive: 10731
    • Ugled: +22483/-0
    « Odgovor #2 poslato: Januar 02, 2013, 19:34:28 »
  • Publish
  • Modovi definitivno nisu za zene, ne verujem da ce ikada biti. Mozda baterijski modovi u nekim mini dimenzijama sa max 10440 baterijama, ali i to je pod znakom pitanja. Cackanje oko setapa i promena baterija je definitivno sport za muskarce. Mislim da je to ujedno i jedan od razloga zasto muskarci bolje prihvataju e-cigarete. Muskarci mnogo bolje prihvataju novitete, narocito kad su elektronske spravice u pitanju. Jednostavno to nije u zenskoj prirodi. Zene vaperi su najcesce supruge vapera, odnosno zene se najcesce u taj svet upustaju kada imaju na koga da se oslone po pitanju odrzavanja. Osim toga, ima tu jos necega sto zene sputava. Bilo je nekih tekstova u novinama, i definitivno je istina da su zene okoreliji pusaci nego muskarci. gotovo sve zene koje koriste e-cigarete koje poznajem, kombinuju sa duvanom, makar par komada dnevno. Ja sam sa svojom suprugom imao problem. Borba je trajala mesecima i zavrsila se pobedom, ali su koriscena sva moguca humana i nehumana oruzja. Prvo je bilo da sto vise lici na cigaru pa sam morao da nabavim sve moguce cigarolike modele u svim mogucim bojama. Svaki je bio senzacija prvih nekoliko dana i odbacen zbog kratke autonomije, a velike baterije poput ego su bile neprihvatljive. Na kraju je nekako pobedu odnela KR808 baterija od 380mAh sa pripadajucim kartovima, pa je i moja draga postala ovisnik o elektronici, a kada su cigare pale u zaborav onda su zbog potrebe za ozbiljnijim napajanjem dosle na red i ego baterije. Sada je ponosni korisnik jedne kanger cubice.

Evo i jednog naucnog objasnjenja: http://www.telegraf.rs/zivot-i-stil/159021-zenama-teze-pada-ostavljanje-cigareta

Van mreže fusion

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 3
    • Ugled: +438/-0
    « Odgovor #3 poslato: Januar 02, 2013, 19:39:25 »
  • Publish
  • Moja licna opaska .... STO VISE LICI NA CIGARU TO JE MANJE MOCUCE KVALITETNO PARENJE ili ti drugim recima sr....

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Pol: Muškarac
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #4 poslato: Januar 02, 2013, 19:47:27 »
  • Publish
  • Sta su ti analogne cigarete a sta digitalne? :sleep: