Elektronske cigarete > Uopšteno o elektronskim cigaretama

TH - udar u grlo

<< < (9/9)

fusion:
Sa cime bi se verovatno svi slozili.... ;D

vitaminb:
Počeo sam s parenjem pre skoro godinu dana i postepeno ukidao cigarete. Tada sam pario tečnosti s 18 mg nikotina, a ponekad sam dodavao u tečnosti i par kapi mentola s 24 mg, da im dam dodatni kick.
Kasnije sam spustio na 12 mg, na koliko sam sada. Mislim da sam u tome uspeo jer su i uredjaji na kojima sam pario (da ih sada ne nabrajam) davali dobar kvalitet pare i zadovoljavajući TH, koji očigledno mojim krajnicima bitan  :Scratch-Head:  Sledi postepeno smanjivanje nikotina, ali moram da priznam da se u "realizaciju tog projekta" nikako da krene  :angel3: pa sam, eto, još uvek na 12 mg...
Jako bih voleo da mi parenje "preraste" u hobi, ali trenutno sam još uvek u fazonu....
..."jako posvećenog profesionalca"  :yay:

daksi990:
Kod mene je izgleda bilo presudno sto sam zadnju pijanku izdrzao bez elektricne i sada gotovo da i nemam potrebu za elektricnom  :13: .Nema veze sa temom ali kada ste vec i vi otisli u off  :wave: Inace ja TH ne osecam ispod 16.Probao sam sa 12 i moze da posluzi ali posto ja uvlacim kratko meni odgovara da je tecnost jaka.

fusion:
Dograbi se neke ozbiljnije opreme i bice ti 9mg taman ako ti je 16mg ok a mozda i manje sam ces videti

daksi990:
Ma ne treba mi jaca oprema jer i ovu slabo koristim  :13: Ja jednostavno e cigaru nisam smatrao za alternativu vec kao pomocno sredstvo za odvikavanje.Tako da je meni bitno samo malo da mi stegne grlo i to ne parim ja intenzivno.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju