Autor Tema: Biansi Elife  (Pročitano 1419 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11241
  • -Receive: 10723
  • Ugled: +22475/-0
Biansi Elife
« poslato: Januar 02, 2013, 12:00:47 »
  • Publish
  • Evo i treci pokusaj svrgavanja ego-c atomizera sa trona u svojoj klasi od strane biansi-ja, kome cini mi se malo fali da bi imao sansu da bude uspesan. I prethodne verzije, imist 1 i 2 su bili jako dobri atomizeri, ali mislim da su njihovom slabom uspehu u velikoj meri doprinele neobicne boje koje su se slagala jedino sa biansi baterijama, koje i nisu neko kvalitetno resenje. Za razliku od imista kod koga je grejac smesten u nepotrebno masivnom kucistu koje je doprinosilo vecoj ceni potrosnih komponenti, ovde je grejac smesten u vrlo malo kuciste oblika tablete. Fitilj je i u ovom slucaju odvojena jedinica, i nalazi se u gornjem delu atomizera. Za razliku od imista kod koga se igla sa fitiljom skida, ovde je kako mi se cini, igla izlivena zajedno sa kucistem, sto odmah asocira na jeftine materijale. Mislim da je ovaj atomizer po performansama jako slican i ostalima cija konstrukcijska resenja deli odnosno ego-c i imist atomizerima, pa razlog za nabavku moze biti zanimljiv izgleda i male dimenzije, pre svega od korisnika koji vole ovakva resenja.

Ono sto bih naveo kao nedostatak mada nisam 100% siguran, jeste konekcija sa baterijom koja je cini mi se nestandardna. Korisnici vole univerzalna resenja koja mogu kombinovati sa drugim elementima, pa proizvod po necemu mora da bude jako specifican da bi mogao da se nametne trzistu sa nestandardnom konekcijom, sto ovaj atomizer sigurno nije. Ako ovaj atomizer nema standardni 510 konektor a cini mi se da nema, onda je sigurno u startu osudjen na veoma mali broj prodatih primeraka, odnosno neuspeh. Takodje, da bi jedan nestandardan proizvod "prosao" na trzistu, na njemu mora da bude sve fenomenalno a ne samo jedna komponenta. Ovakva resenja traze konstantan napon baterije ili makar onoliko konstantan koliko baterije ovih dimenzija i kapaciteta mogu da ponude, sto u slucaju ovog proizvodjaca do sad nije bio slucaj. Jedino sto sam nasao o vom atomizeru je klip, pa ako mi je nesto promalnlo nadam se da ce neko da dopuni:

« Poslednja izmena: Jun 08, 2016, 18:35:05 ivanneko »

Van mreže mazda323

• Full Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 0
    • Ugled: +12/-24
    Odg: Biansi Elife
    « Odgovor #1 poslato: Januar 19, 2013, 21:12:09 »
  • Publish
  •        isto samo malo drugacije ,ne znam samo shta im znaci ova borba za navoj ,pa napravice reducir kao za sve shto prave i naviti na njega ....pri tom cena dollar dva !

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11241
    • -Receive: 10723
    • Ugled: +22475/-0
    Odg: Biansi Elife
    « Odgovor #2 poslato: Februar 18, 2013, 17:34:46 »
  • Publish
  • Evo jos malo detalja o ovom atomizeru odnosno kompletnoj cigareti. Ipak se rado o 510 navoju ali sa malo cudnim resenjem. Atomizer ima suknjicu pa se ne moze koristiti u kombinaciji sa bilo kojim 510 baterijama, osim uz pomoc 510 na 510 adaptera. Baterija ima 510 konektor i ispupcenje slicno kao na ego baterijama, ali nema ego navoj i nesto je plice ispuspcenje tako da se ne mogu koristiti ego atomizeri. Na ovim baterijama se mogu koristiti atomizeri sa 510 navojem, ali opet postoji praznina koja se treba popuniti odgovarajucim konusom radi estetike, koji je opet nestandardan i nema ga u ponudi. Sve u svemu opet se sve svodi na to da je gotovo nemoguce ili na bas toliko prijatno koristiti ovaj atomizer u kombinaciji sa drugim baterijama ili ovu bateriju u kombinaciji sa drugim atomizerima. Ipak, radi se o zanimljivom proizvodu simpaticnog dizajna. Ovaj model ce biti zanimljiv onima koji su voleli ego-c odnosno ciji je nacin koriscenja primeren koriscenju ego-c, ostalima ce biti krajnje nezanimljiv. Verujem da ce ovaj atomizer davati nesto bolje performanse od ego-c atomizera, pre svega zahvaljujuci meshu kojim je obmotana keramika i u koji su zavuceni krajevi fibera, koji ce obezbediti konstantno natapanje fibera. U svakom slucaju verovatno vredi probati jer je cena oko 35$ za starter kit sasvim korektna, mada su veliki deo trzista ljubitelja ovakvih resenja preoteli proizvodjaci novijih bottom coil klirova koji su cini mi se nesto bolje i prakticnije resenje. Evo i malo fotografija:

Kao sto se moze videti na fotografijama, u okviru starter kita dolazi i zanimljiva futrola za tankove.

http://www.bargainvapour.com/Biansi_Elife_900mah_Kit_in_Stock/p1274299_8576879.aspx
    « Poslednja izmena: Jun 08, 2016, 18:37:29 ivanneko »