Autor Tema: DCA 306  (Pročitano 1176 puta)

Van mreže NikolaP

• Full Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Ugled: +115/-0
DCA 306
« poslato: Januar 01, 2013, 22:36:20 »
  • Publish
  • Kratak uvod.... Imam cisco 306 atomajzer.. i radi ko zmaj vec sigurno mesec-dva. Kolicina pare i aroma, a o hitu u vugla da ne pricam, ne mogu da poredim sa nicim sto sam do sad probao. OK, imam DID klona, ali ova mala zver razvaljuje.

E sad, dve stvari su uvek bile problematicne sa dripovanjem. To sto moras stalno da dokapavas, i naravno curenje. Ovo drugo me izludjuje, jer se sav zamastim dok dripam.

DCA 306 resava taj problem. Imate review od GrimGreena gde je lepo objasnjen princip rada (nije nijednom podrignuo!)

U setu se dobija:

Dakle.. baza 1kom, gornji deo, rukav za atomajzer 3kom (sa razlicitim precnicima), rezervni set malih delova (gumice, central pin).
    Uz to sam uzeo i drip tip isto od GoodSence Vapora:

Materijal je aluminijum... obrada odlicna.

Kratko kako radi.

Donji deo, baza, je sa donje strane zatvorena. Pin je plivajuci. U gornji rukav se umetne atomajzer. Posto se razlikuju po precniku, u setu dolaze 3 komada razlicitog unutrasnjeg precnika. U gornji deo se umetne atomajzer, i zatim se sve usrafi u bazu. Sve tako zajedno se uvrne na bateriju, ubaci se drip tip i vozi.

Ono sto je sjajno u vezi DCA: draw se moze podesavati popustanjem i zatezanjem gornjeg dela u bazu. Dakle sve se namontira, i uvrne na bateriju. Malo popustim gornji deo, odvrnem, a posto je centralni pin plivajuci, zatim sve, ceo sklop, dodatno zavrnem na bateriju. Tesko objasniti ali stvarno savrseno funkcionise. Sobzirom da je telo sa rebrima, odvodjenje toplote od atomajzera je odlicno, ceo DCA se ponasa kao hladnjak.
    Naravno, curenja nema ni kap. Kome ne smeta grgoljenje, moze se ukapati i 7-8 kapi bez problema.

Evo kako je cucnulo na ego bateriju, sve sa njihovim driptipom (al ce da sedne na Dreamcatchera!):

Sve u svemu, APSOLUTNA preporuka za dripere.  :13:
    Dreamcatcher 18350, G-bell,  Bolt, cisco 306, 306 DCA, Boge LR, DUD