Autor Tema: Cerabis by Ceravape  (Pročitano 3080 puta)

Van mreže raw2sienna

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 389
  • -Receive: 1273
  • Ugled: +2205/-0
  • Pol: Muškarac
  • Dopisnik iz inostranstva aka k2b
    • slo-vaper
Odg: Cerabis by Ceravape
« Odgovor #15 poslato: Jul 24, 2016, 13:41:23 »
Ne bi htio bilokoga uskratiti da se susretne sa keramikom u atomizerima  ;D

Aliiiii - ako se osoba na drugom kraju drip tipa Cerabisa osječa kot mašina za maglu u zabačenoj seoskoj diskoteki - ne znam gdje je tu taj bogat vaperski doživljaj  :017:

Za nekog na triple Rulotki sa 100% VG juicem sa 20% arome može i biti Cerabis pravi pogodak. 4 glave su 12$ na 3Fvape, možeš s njim juriti oblake i nema cimanja sa žicama i vatom. Ajde - ima i takvih ....ako se prepoznaju - svaka preporuka za Cerabisa.

U ovom rivjuju VapnFagana - od 12 minute nadalje

pominje da su ih od Ceravape zamolili za "malo promocije" na jednom vape vašaru - i prodalo se sve zalihe :dance: .

Zanimljivo je i dalje kad VapnFagan priča o Cerabisu i svojoj astmi kao da ne osječa da bi mu nešto štetno nanela keramika iz Cerabisa (za razliku od ostalih keramičkih RTA kod kojih mu je štetila...)

Malo sam u škripcu da mu sa pinc kliještima ispipam van taj Anti spit protection - ali onda teže ide u oglase  :shifty:

Na zero mini sa DT od Augvape Merlina

« Poslednja izmena: Avgust 16, 2016, 22:00:51 ivanneko »

Van mreže raw2sienna

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 389
  • -Receive: 1273
  • Ugled: +2205/-0
  • Pol: Muškarac
  • Dopisnik iz inostranstva aka k2b
    • slo-vaper
« Odgovor #16 poslato: Jul 30, 2016, 12:15:31 »
RIVJU KOJI TO NIJE -  1.REVIZIJA

Posle 7-8 tankova potrošenih na Cerabisu ipak moram da dam malu reviziju svojih stavova istaknutih u 1.postu.

Posle negdje 6 tanka sa 0,5 ohmskom glavom počeli su se polako javljati kremovi i ostali detajli u samom doživljaju aroma. Polako se izgubio i taj oštri i suvi osječaj pare - kao da se polako sama keramika natopila u dubinu.Malo me utješio i kolega Quest koji mi preporučio da Cerabisu dam šansu još par tankova.

Izgleda da se ova keramika zaista mora razraditi da postigne optimalni nivo recimo internog natapanja nje same. Vjerovatno zbog dosta manje poroznosti od vate ili silike.
 Možda glavama koristi i to da ih se ne peru kad se menja ukuse (što sam radio ispočetka) nego samo napravi kratki pulzirajuči dry burn na 30W.

Percepcija intenziviteta arome još uvjek nije superiorna u odnosu na neke D2L single ili dual coil atomizere (Aromamizer, Griffin, Merlin, Bachelor...) - možda je ona superiorna u odnosu na druge atomizere sa keramikom.Recimo 7,5-8/10...

I još jedna stvar. Zbog konstrukcije atomizera i same pozicije keramičkog coila u njem (gledaj 1.sliku 1.posta) - keramički deo coila je u gornjoj "polovini" atomizera to jest u metalnom delu iznad stakla tako da se glavni deo toplote odvaja na GORE a ne na DOLE u 510 navoj i na sam mod kao kod Gigue Dolphina - koji problemi mogu od toga biti nam lepo objasni kolega Sasha19_81 u rivjuju

I kod samog koriščenja atomizera u negdje za mene "normalnom" radnom režimu za takvu beštiju - ili cug na svakih 10 sec ili 3-4 chaina pa posle pavza za barem minut..
 ...nisam primetio da bi se atomizer i sama para zagrijala postepeno više i više. Gornji deo atomizera se zagrije pristojno - al tu negdje stane i zadrži tu temperaturu pare u pomenutom "normalnom" režimu rada.A sigurno se ga može naterati u vrelište

Tako da to ipak nije revizija za 180 stepena - al recimo za 90 stepena severnije - tako da uz znanje extremnog grijanja za Gigue Dolphina koji mi se činio zanimljiv zbog kombinacije keramike i vate - ipak možda Cerabis trenutno pobjedjuje u kategoriji keramičara.

Ali kako znamo u tom našem sportu - to se može brzo menjati
« Poslednja izmena: Avgust 16, 2016, 22:02:22 ivanneko »

Van mreže opushteno

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 191
  • -Receive: 204
  • Ugled: +490/-3
« Odgovor #17 poslato: Jul 30, 2016, 13:37:58 »
 kako vam se cini