Autor Tema: Bob`s 10$ "Zombie Apocalypse" Survival Kit  (Pročitano 896 puta)

Van mreže bobpp

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5107
  • -Receive: 7777
  • Ugled: +8603/-0
  • Pol: Muškarac
  • elektronske cigarete
Bob`s 10$ "Zombie Apocalypse" Survival Kit
« poslato: Jun 09, 2016, 18:31:51 »
Vec svojim prvim susretom sa elektricnom cigaretom susreo sam se i sa najavama raznih ogranicenja i zabrana.Trenutno aktuelni TPD u Evropi i FDA regulacija u USA nisu nista novo i nisu nesto oko cega bi trebalo dizati paniku ali cinjenica jeste da trziste ecig u smislu kako ga danas poznajemo nece trajati vecno.Zato sam odredio budzet od celih 10$  ;D za nesto sto verovatno necu ni koristiti ali cu se mozda osecati bolje,uzivati sto imam ili,mozda najvise,da u nekoj hipotetickoj situaciji u buducnosti ne osetim potrebu da kazem "a sto nisam..."

Dakle,Nemezis sa akcije na FT - 4$,rezervni prekidac -3$.Rezervnu kapu sa konektorom nisam nasao pa sam ubacio hibridni adapter - 2$ i ,ako bas sve otkaze,3D RDA sa hibridnom konekcijom - cena=neka menjaza (mada nije ni on u prodaji vise od ~5$).

Iskreno,ne mislim da je ovo neophodno.Mozda je to najvise neki moj hir ili stvar moje potrebe da povremeno kupujem razne jeftine gluposti.Svi mi verovatno imamo dovoljno opreme da nam potraje jos dugo i problem ce se pre pojaviti oko nekih drugih stvari.Jednostavan meh. mod,pa cak i VV, veoma se lako mogu u bilo kojoj kucnoj radionici napraviti.Atomizeri jesu malo komplikovaniji ali cak i to se moze izvesti a sem toga se i ne kvare lako.Gomilanje svega bez smisla i reda,desetine modova i stotine atomizera koji se nikad ne upotrebljavaju nisu neko resenje,sem za kolekcionare koji u tome uzivaju.Opreme ce uvek biti za one koji zele da je pronadju.Ali imati u svakom trenutku nesto pouzdano u rezervi,sto ce nas drzati dalje od cigareta (sa ili bez zakona,nebitno) smatram korisnom investicijom.

Ono sto zelim da kazem je da nista nije nepremostivo i neresivo ali covek ipak treba da bude,svako na svoj nacin,spreman za sve situacije pre nego da dopusti da ga situacije iznenadjuju.Tamo negde,u krajnjem zbiru,bolji je osecaj.

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11210
  • -Receive: 10701
  • Ugled: +22453/-0
Odg: Bob`s 10$ "Zombie Apocalypse" Survival Kit
« Odgovor #1 poslato: Jun 09, 2016, 19:50:34 »
Ja tu vapokalipsu planiram da docekam sa jos jednim pokusajem izbacivanja nikotina. Mislim da mi nece biti tesko posle skoro 3 godine na 1mg, a ako nista drugo sigurno cu da prepolovim na 0.5 ;D

Van mreže alfini0507

• Full Member
  • Thank You
  • -Given: 123
  • -Receive: 191
  • Ugled: +224/-0
  • elektronske cigarete
« Odgovor #2 poslato: Jun 09, 2016, 22:58:55 »
Vec godinu dana sam tu negde oko 10ke +/- 1-2mg i imam konstantan strah da ce mi slabije od toga biti malo... Tebi svaka cast na tih par mg na kojima si trenutno...

Van mreže Joe

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 8998
  • -Receive: 3082
  • Ugled: +7326/-0
  • Pol: Muškarac
  • Nema nazad. Samo naprijed u sva 4 smijera.
« Odgovor #3 poslato: Jun 10, 2016, 07:42:33 »
Zombi apokalipsa već traje na velikoj površini planete. Tako da ako baš moram da biram kako šta i gdje sa čim,  biram Sankt Petersburg sa ovim šta imam.

Van mreže roonda

• Jr. Member
  • **
  • Thank You
  • -Given: 158
  • -Receive: 470
  • Ugled: +470/-0
  • elektronske cigarete
« Odgovor #4 poslato: Jun 10, 2016, 10:09:49 »
Savrsen izbor! 
Liber stvarno svaka cast!  Ja posle godinu dana 6ice, vratio na 9ku i preporodio se