Modovi > Predlozi, ideje, saveti...

Kayfun mesh setap

(1/4) > >>

LiberPrint:
Za ovaj setap mi je ideju dao kolega Alfini, i ovom prilikom mu se zahvaljujem. U nekoj temi je pomenuo, i lepo objasnio kako je to uradio, ali ja sad to ne mogu da nadjem, ali sam memorisao u vugla, i juce ga napravih ;D  Nema tu sta mnogo da se kaze, mislim da slike govore sasvim dovoljno:

Samo sam jos kad sam vratio komoru vatu malo odmakao od grejaca, skroz do zira komore, po preporuci pomenutog kolege. Dobio sam cistu, lepu aromu, specificnu za genezise, ali bez problema koji ih prate poput curenja u polozenom polozaju, problema sa natapanjem zbog dugackog tanka... Istina - ovaj setap trazi nesto vecu snagu od vate, ali vredi. Takodje, ovaj setap ce trajati jako dugo. Samo prvi put je potrebno malo vise vremena kako bi se dobro oksidirao mesh i uklonili hot-spot-oci, ali posle se samo radi jednostavno pranje i dry burn i zamene komadici vate koji dovode tecnost. Natapanje je odlicno, nema zagorevnja niti curenja, i sve to bez previse truda. Ja sam setap pravio na kaji lite, ali na isti nacin moze i na mnogim drugim atomizerima. Mislim da je heron idealan za ovakav setap.

alfini0507:
Arooomaaa...

Drako:
Hmmm, herona trenutno imas, nekog ko bi to dragovoljno koristio takodje :angel3:, pa...
 :yes:

LiberPrint:
Pa razmisljao sam, ali me mrzi ;D  Aj razmislicu sutra :Scratch-Head:

Drako:
Tja, kolko te ja znam od toga nema nista, do sutra ces da zaboravis  ;D
A ionako bi ja tu vec nesto zabrljao  :Scratch-Head:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju