Autor Tema: Joyetech eGo One mega V2 atomizer  (Pročitano 33403 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11211
  • -Receive: 10701
  • Ugled: +22453/-0
Joyetech eGo One mega V2 atomizer
« poslato: April 27, 2016, 14:55:15 »
Zajedno sa istoimenom baterijom, Joyetech je predstavio i unapredjenu verziju popularnog one mega atomizera. Ovde su unapredjenja pre svega kozmeticke prirode, poput vecih prozora na tanku. Zadrzan je nacin punjenja kao na prethodnoj verziji, koji je uprkost najezdi raznih alternativnih resenja, po meni i najbolji i najpouzdaniji. Glave su verovatno identicne kao na prethodnoj seriji, pa i CLR, ali je ovde dodata i malo neobicna keramicka glava. Drip tip je uzi, oko 9mm spoljnog precnika, sto nam govori da je osnovna ideja da ovo bude M2L atomizer. U poslednje vreme atomizeri najcesce stizu sa tipovima precnika prosecne ego baterije, pa je ovo fino osvezenje. U celini, prethodni model je sasvim dobar atomizer u svojoj klasi, pa se nije imalo sta narocito unaprediti osim onoga sto je ovde uradjeno.

Van mreže Ikilledkenny

• Newbie
  • *
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Ugled: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Joyetech eGo One mega V2 atomizer
« Odgovor #1 poslato: Novembar 12, 2017, 11:04:20 »
Pozdrav ljudi.

Imam probem sa Joyetech Ego one V2 mega. Curi mi ulje na onim otvorima za vazduh na prstenu. Ne curi stalno, ali se desvi 2-3 puta dnevno, tako da se sav umazem. Ugladnom kada je u torbici ili u vodoravnom polozaju. Da li da menjam tank, s obzirom da je mesec dana star. Grejaci su originalni od 1 oma.

Van mreže milutko1

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 698
  • -Receive: 1703
  • Ugled: +2856/-0
« Odgovor #2 poslato: Novembar 12, 2017, 11:36:37 »
sta ce ti aman ulje u atomizeru? ;D

pretpostavljam da si mislio ne tecnost za e-cigaretu ili e-liquid (uzgred pripada grupi alkohola) ako je tank (tamo gde sipas tecnost) ispravan nije napukao i sve gumice su dobre onda je jednostavno los grejac nije mu dobro namestena vata (setup) i zato curi,ako je to povremeno kao sto kazes onda hoce i od promene pritiska (naglom promenom visine -lift,avion itd.) kao i promenom naglom temperature (kad od spolja udjes u toplu prostoriju)
probaj zamenom grejaca da vidis da li ce se stanje popraviti a imas dosta toga vec i napisano na forumu

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 9189
  • -Receive: 11502
  • Ugled: +13937/-0
« Odgovor #3 poslato: Novembar 12, 2017, 11:54:23 »
Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D