Autor Tema: Joyetech eGo One Mega V2  (Pročitano 7942 puta)

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 10840
  • -Receive: 10439
  • Ugled: +22191/-0
Joyetech eGo One Mega V2
« poslato: April 27, 2016, 14:14:32 »
  • Publish
  • Na moju veliku radost, Joyetech je danas predstavio naslednicu moje omiljene baterije :thumbsup:  I ako ce nekome ovo delovati kao korak unazad, meni se ovo svidja. Po nekad su ti koraci unazad dobri... Za razliku od ego one vt koja je imala tri koji se mogu podesiti u tri razlicita raspona otpora, ovde postoji samo izbor izmedju konstantnog ili padajuceg napona. Kod VT varijante smo imali podesavanje u koracima po 2.5W do 10W, i u koracima po 5W preko 10, dok ovde snagu mozemo podesiti preciznije, ali motanjem odgovarajuceg otpora. Rezultat toga je i duzina za 5mm manja, sto se meni takodje svidja. Nema nikakvog podesavanja temperature, ali valjda su skontali da se u te dimenzije ne moze ubudziti nikakav upotrebljiv TC. Svidja mi se za promenu i cetvrtast taster. Ovo se ne moze nazvati unapredjenjem u odnosu na VT, ali ja bih rekao: dopuna programa cevki. Pa ko sa voli - nek izvoli. Samo je problem sto proizvodjac nije objavio koliki je to konstantni napon, ali ja verujem da su isli na neku step down varijantu, i da je to izmedju 3 i 3.3.

Van mreže billy

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 482
    • -Receive: 522
    • Ugled: +2917/-0
    • Pol: Muškarac
    Odg: Joyetech eGo One Mega V2
    « Odgovor #1 poslato: April 28, 2016, 13:17:08 »
  • Publish
  • ...Samo je problem sto proizvodjac nije objavio koliki je to konstantni napon, ali ja verujem da su isli na neku step down varijantu, i da je to izmedju 3 i 3.3.

U pitanju je 3.6V fiksni napon, a kapacitet 2300mAh.

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 10840
    • -Receive: 10439
    • Ugled: +22191/-0
    « Odgovor #2 poslato: April 28, 2016, 14:38:10 »
  • Publish
  • Super je 3.6, meni idealno, samo mislim da im je to bilo malo komplikovano :Scratch-Head:  Taj chip mora da ima i step up i step down da bi odrzavao taj napon. Sto se mene tice, sve izmedju 3 i 4 je dobro, samo da ne varira.

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 8706
    • -Receive: 11202
    • Ugled: +13637/-0
    « Odgovor #3 poslato: Maj 30, 2016, 00:11:36 »
  • Publish
  • Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 8706
    • -Receive: 11202
    • Ugled: +13637/-0
    « Odgovor #4 poslato: Septembar 09, 2016, 14:31:21 »
  • Publish
  • Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D