Autor Tema: Koji mtl rta?  (Pročitano 2287 puta)

Van mreže DangerousB

• Newbie
  • *
  • Thank You
  • -Given: 3
  • -Receive: 0
  • Ugled: +6/-0
  • elektronske cigarete
Odg: Koji mtl rta?
« Odgovor #15 poslato: Februar 02, 2020, 18:51:49 »
  • Publish
  • A taj period sa nikotinskim solima ,tu pretpostavljam nije bio problem cug ?

EDIT:I dalje mi nije jasno svesno forsiranje DL 6 meseci znajuci da ti neodgovara ali ok to je mozda za neku drugu temu...
    soli su super :) i cug je odlican renova zero kupio! A DL 6 mjeseci zato sto nisam imao priliku da probam mtl :) i eto sad mi opet prahnulo da probam i mtl :D

Na mreži bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5570
    • -Receive: 8925
    • Ugled: +9751/-0
    • Pol: Muškarac
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #16 poslato: Februar 02, 2020, 20:08:50 »
  • Publish
  • Pa ako hoces samo da probas onda kupi bilo koji najjeftiniji.Npr. SXK Doggy ili neki od Kayfuna,Dvarw ...Nesto sto ces bar lako prodati ako ti ne odgovara.Svi se mogu pronaci za 10-tak $,cesto i nize ako uhvatis neku rasprodaju

Za jedan original Berserker mozes kupiti 2-3 isto tako dobra jeftina atomizera koji mozda nisu za tebe savrseni u upotrebnom smislu (nema top fill i sl) ali su funkcionalni i upotrebljivi.

Van mreže Vapeomnia

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • -Given: 36
    • -Receive: 56
    • Ugled: +56/-0
    • Pol: Žena
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #17 poslato: Februar 03, 2020, 09:31:54 »
  • Publish
  • Meni je recimo odlicna fresia, moze mtl i rdl. Lak setup, top fill, kontrola vazduha.. Ne znam meni odlican ati a nije ni skup, oko 17e

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

Van mreže opushteno

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 204
    • -Receive: 213
    • Ugled: +499/-3
    « Odgovor #18 poslato: Avgust 30, 2020, 16:47:56 »
  • Publish
  • koji je bolji ares 2 ili bers 2, neki treci? trazim dobar najbolji rta, fin, tih, najbolja aroma, da nema pucketanja, przenja, da ima vazduha za sve kombinacije, ima li takvoga? :533:

Na mreži LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11741
    • -Receive: 10982
    • Ugled: +22734/-0
    « Odgovor #19 poslato: Avgust 30, 2020, 17:45:31 »
  • Publish
  • Ima. Dvarw.

Na mreži bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #20 poslato: Avgust 30, 2020, 18:21:29 »
  • Publish
  • Dvarw je sasvim ok,lepo radi i nije sklon problemima.Moze da ne odgovara jedino ako bas zelis da vazduh stelujes u "hodu" ili da punis sa gornje strane.Naravno,moze i da ti ne odgovara u potpunosti kako radi,u smislu arome ili th... ali to bi vec morao probati.
    U svakom slucaju idi na nesto sa adapterima ako zelis "vazduh za sve kombinacije" jer sa spoljasnjim prstenom neces puno postici.Bez obzira sta neko govorio,po meni je to samo za fino stelovanje.

Van mreže Điva

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 2314
    • -Receive: 1909
    • Ugled: +2202/-0
    « Odgovor #21 poslato: Avgust 30, 2020, 20:17:44 »
  • Publish
  • +1 za Dvarw

Sent from my CAT S60 using Tapatalk

Na mreži bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #22 poslato: Avgust 30, 2020, 21:26:39 »
  • Publish
  • Inace je jako tesko odgovoriti na ovo pitanje jer jedan atomizer ne cine samo pojedinacne karakteristike pa cak ni zbir tih karakteristika vec kompletan utisak.Recimo,apsolutno najbolji atomizer ,ako gledam po samom radu, koji sam probao (i koji imam) je Ruzgar.A atomizer koji najredje koristim od svih je... takodje Ruzgar  ;D .Jednostavno,totalno idiotsko punjenje u kombinaciji sa malim kapacitetom je nadvladalo kvalitet rada. Hastur Mini je takodje super atomizer ali mi je kapacitet od 2 ml cesto suvise mali pa ga tempiram uglavnom za kucnu upotrebu.Kod nekog treceg mi smeta mozda nesto ...sesto pa ga takodje redje koristim itd.

Ono sto sam hteo da kazem je - ako se tebi Dvarw ne dopada kao "pojava" ili ti smeta punjenje sa donje strane ili nesto trece...onda tu nema srece.Ne vrede ni svi adapteri ni povoljna cena ni dobar rad.Savrsen atomizer ne postoji a najbolji za tebe je onaj koji tebi (i samo tebi) najvise odgovara i u tome ucestvuju i sam rad i punjenje i postavljanje setapa i dimenzije i izgled i sve ostalo .
    Ili te bar najmanje nervira... ;D 

Na mreži kinkel

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1129
    • -Receive: 1137
    • Ugled: +1137/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #23 poslato: Avgust 30, 2020, 22:29:36 »
  • Publish
  • Meni su svi savrseni .. neko vreme, a onda krecu da smaraju, srecom imam jedan za ocaj, to je prajm. Nzm, kad me svi iznevere on me utesi i ako nije savren.