Autor Tema: Koji mod da uzmem  (Pročitano 7731 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11235
  • -Receive: 10722
  • Ugled: +22474/-0
Odg: Koji mod da uzmem
« Odgovor #15 poslato: Februar 04, 2016, 23:57:16 »
Da, slazem se, asolo je zver medju modovima i potpuno neopravdano zapostavljen.

Van mreže Shomy_ksh

• Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 70
  • -Receive: 284
  • Ugled: +594/-0
  • Pol: Muškarac
  • Mehanika is not dead!!!!
« Odgovor #16 poslato: Februar 05, 2016, 08:44:45 »
Ja npr modove kupujem po licnoj potrebi. Npr, smok m80 ispljuvase svi, ali mojaa potreba je bila kapaacitet I integrisane baterije...I dalje ga pljuju a jaa trosim sa jednim punjenjem baterije 20-25ml (sto mi je I bio cilj pri kupovini).

Ista prica I sa cuboidom, procitah da radi kao vtc mini (ako izuzmemo razliku u w I jos jednoj bateriji)... ok, nek radi tako ali ce bar imati veci kapacitet. I evo posle 2nedelje koriscenja ja I dalje zadovoljan kao I prrvog dana. Da li postoji bolje? Pa uvek postoji I postojace nesto bolje.

Sent from my P8l

Van mreže Joe

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 8998
  • -Receive: 3082
  • Ugled: +7326/-0
  • Nema nazad. Samo naprijed u sva 4 smijera.
« Odgovor #17 poslato: Februar 05, 2016, 09:00:38 »
Odlično ! Bitno je da se tebi dopada i da završava posao koji si ti zamislio da treba da završava. Naše primjedbe i opservacije su čisto edukativnog strogo informativnog karaktera. Te kao takve nemaju intenciju da mijenjaju ukuse i potrebe korisnika foruma i vapera uopšte.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #18 poslato: Februar 05, 2016, 09:58:02 »
Treba razlikovati "dobro" i "meni dobro".

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 9218
  • -Receive: 11536
  • Ugled: +13971/-0
« Odgovor #19 poslato: Februar 05, 2016, 12:50:12 »
Ne volim preporučivati nikome ništa , mogu dati savet šta je bolje-lošije ALI sve u zavisnosti od potrebe korisnika zato i postavih pitanje na koje nisam dobio odgovor . Asolo mi je i bio na pameti izmedju ostalih medjutim očigledno da korisnike više interesuju popularni uređaji od kvalitetnih ...
Možda smo i sami doprineli tome jer evo primera , gde si Chikakure pohvalio taj Asolo do sada ? Nigde a koristiš ga i zadovoljan si samo to niko ne zna a ko će ga bolje opisati od tebe ..
Zato se nemoj čuditi što je zapostavljen ili ga ne uzimaju u razmatranje ;)
Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže Điva

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1838
  • -Receive: 1656
  • Ugled: +1949/-0
« Odgovor #20 poslato: Maj 26, 2016, 20:11:35 »
Ja stvarno ne znam koji mod da uzmem
Čekam neku profi cevku kao Dicodes Dani extreme V2 + sa USB portom, ili sličnu elektroniku u lepom malom box -u. Ništa! No 6 je ogroman, još uvek nema dock punjač koju su najavili za januar, običan Dani box ružan do smrti.
Hajde, može i nešto drugo kao UD Balrog, crveni sa slike me oduševio, juče vidim kako izgleda uživo daj bre..
Nadam se da beli bolje izgleda. Ali zašto ih nema HeavenGifts?
Dobro, čekamo dalje.
Tu je HCigar VT 75, ne znam koliko je velik, 26650  ne obeća..
U početku sam mislio da može da prođe, i da je dobra scena, ali ne, prevelik je Wismec Centurion, Stout ima loš poklopac za bateriju (Lite takođe)
Sigelei 213 je moćan mod, dobro izgleda, ali je sa dve baterije.
Iskreno se nadam da će se brzo rešiti moj problem, jer ću na kraju kupiti narandžasti VTC Mini

Sony Xperia ZR

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 9218
  • -Receive: 11536
  • Ugled: +13971/-0
« Odgovor #21 poslato: Maj 26, 2016, 20:29:44 »
Ako ti VTC mini odgovara po dizajnu a želiš nešto bolje onda razmisli o  SD Mini 75W ..
Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže Điva

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #22 poslato: Maj 26, 2016, 20:32:14 »
Hvala, dobro izgleda

Van mreže Pukan

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5495
  • -Receive: 2215
  • Ugled: +2862/-0
« Odgovor #23 poslato: Maj 26, 2016, 21:12:38 »
Dok se ne odlučiš, uzmi Istick Pico :)

Na mreži bobpp

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5121
  • -Receive: 7813
  • Ugled: +8639/-0
  • elektronske cigarete
« Odgovor #24 poslato: Maj 26, 2016, 21:22:19 »
Pa neki kompromis tesko da ces da izbegnes. Nema savrsenog a nazalost nema vise ni posebno kvalitetnih,sve je to komercijala sada.Traje par meseci,uzmes novi,ponovo par meseci...Placas i ne vezujes se.
Kada je Evolv "standardizovao" dimenzije svoje prve serije elektronika (dna 20-30-40)  bilo je malo i volje za proizvodnjom a sa druge strane i potraznje za kvalitetnijim ( i skupljim ) modovima.I proizvodjaci i kupci su bili spremni na to jer je ,uz relativno mala kasnija ulaganja, njihov skupoceni mod uvek mogao biti "up-to-date" po pitanju rada i funkcija.Sada kada svaki proizvodjac ima svoju elektroniku( cesto za svaki mod specificnu ) a uz male sanse da korisnik u slucaju kvara kasnije nadje zamenu nema ni svrhe ulagati u neki kvalitet.

Moj predlog je nesto provereno i ne preskupo...Bar dok se ne pojavi nesto u sta se zaljubis .A onda vec znas  ;D

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #25 poslato: Maj 26, 2016, 21:30:51 »
Sto se kvaliteta tice, Joyetech VTC i slicni, svi Wismec i stickovi. Osim problema sa prvim serijama VT-a, bukvalno ne znaju za kvar. Sto se izgleda tice, meni se bukvalno nista ne svidja osim sugavog fumija koji inace koristim i ne bih ga nikome preporucio, i onih par malaca. Sve lepe modove prave neki kuku-lele proizvodjaci :-[  Stvarno je ponuda ogromna i ocajna.

Van mreže Joe

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 8998
  • -Receive: 3082
  • Ugled: +7326/-0
  • Nema nazad. Samo naprijed u sva 4 smijera.
« Odgovor #26 poslato: Maj 26, 2016, 21:42:54 »
Ponuda je takva da čovjek sam sa sobom mora praviti kompromise. A kompromis sam po sebi je odsustvo potpunog zadovoljstva izborom. I kao takav se može definisati kao poraz u suštini. Moj kompromis su dimenzije. Preciznije rečeno ne obraćam pažnju na dimenzije.

Van mreže Điva

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
« Odgovor #27 poslato: Maj 26, 2016, 22:11:41 »
Dok se ne odlučiš, uzmi Istick Pico :)
To sigurno neću, znam, otkad sam ga prvi put video :-)
Hvala na predlog

Sony Xperia ZR

Van mreže jasmina

• Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 947
  • -Receive: 579
  • Ugled: +580/-0
  • Pol: Žena
« Odgovor #28 poslato: Maj 26, 2016, 22:18:40 »
Ja od koristim 2 VTC minija nesto bas ni ne gledam modove. Ova 2 mi rade savrseno za sve sto koristim a retko kad prelazim 15W. Ponekad CUBIS poteram na vise kad malo resi da zagrgolji ali ni to preko 17W.

Jos sa ova zadnja upgreda sto su dali prilicno je stabilizovano setanje otpora. TCR za SSL zicu koju najvise koristim u skoro svim atomizerima lepo mi radi. Za nesto skuplje i mozda kvalitetnije trenutno nemam ni interesovanja a ni para.

Eleaf Pico mi se dopada zbog njegovih malih dimenzija i roze boje koja bi mi se uklopila uz neke atomizere  :dance:  ali za sada ne razmisljam o tome.

Mozda kad bi se pojavio neki mod u obliku cevke, sa karakteristika VTC minija, precnikom 22mil i ne duzim od minija, to bi me mozda zainteresovalo.
egoC, eCab moje prve cigarete.... i svašta nešto još....od 24.1.2012. :sunny: