Autor Tema: Inawera arome  (Pročitano 80178 puta)

Van mreže vlaves2000

• Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1359
  • -Receive: 2207
  • Ugled: +3458/-0
  • Pol: Muškarac
Inawera arome
« poslato: Novembar 01, 2012, 23:09:57 »
  • Publish
  • s'camel ovo je jedna od najboljih aroma koje sam do sada zamiksao, aromu sam kupio na inaweiri a inace je iz Tino D-Milano serije, baza je tradicional, na 10 ml sam stavio 6 kapi, nisam mogao da odolim pa sam je probao posle samo pet dana, aroma jako podseca na klasicnu cigaretu, moze se koristiti za celodnevno parenje. moja topla preporuka. Nastavice se...

Van mreže fusion

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 3
    • Ugled: +438/-0
    Odg: Inawera arome
    « Odgovor #1 poslato: Novembar 01, 2012, 23:53:14 »
  • Publish
  • Sve sto sam probao od njih u varijanti duvanskih aroma je perfektno sem Camela i Camtela to mi je bilo pluc pluc bljak pluc ali i to je stvar ukusa nekome bi to bilo super ali definitivno arome za celodnevno parenje

Van mreže fusion

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 3
    • Ugled: +438/-0
    « Odgovor #2 poslato: Novembar 02, 2012, 00:02:23 »
  • Publish
  • Mozda sam ja ubacio previshe 20kapi na 20 ml  pa zbog toga je takav camel a mozda jer nisam koristi njihovu bazu i nikotin... meni je... ali zato sve ostalo od njih golden dukat ,tabaco C .... da ne nabrajam sve je izuzetno i za celodnevno parenje

Van mreže vlaves2000

• Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #3 poslato: Novembar 02, 2012, 12:35:53 »
  • Publish
  • i meni se neke arome od inawere nisu dopale, e sad dali je do baze ili malo ili puno arome ne znam odustao sam od njih i istrazujem dalje

Van mreže Bart Ender

• Full Member
    • Thank You
    • -Receive: 0
    • Ugled: +85/-0
    « Odgovor #4 poslato: Novembar 02, 2012, 17:24:23 »
  • Publish
  • Uf.... Sve ne znam kako da počnem ovaj odgovor, ali ja baš imam problem sa svim IW aromama. Nije da nisam probao, do sada sam smućkao ~20 različitih i ni jedna mi nije ostavila utisak da mogu da je trošim ceo dan, svaka ima neki miris koji mi smeta. Kao izuzetak mogu da navedem Tobacco "C", Canadian type i nekoliko novih aroma iz Tino D'Milano serije koje su OK, čak sam bio oduševljen sa S'Camel i RY-4, ali sam odustao od njih zbog mirisa kojeg ostavljaju u prostoriji (tipa odem u pekaru po hleb, vratim se posle 5-6 minuta u kuću i cela kuća smrdi na mešavinu mirisa prljavih čarapa i 200 ispečenih palačinki.. Odmah pomislim na Kenija iz South Park)... Da Inawera ne prodaje FA arome, ja bih odavno odustao od DIY tečnosti.

Sorry za ekstremno subjektivan dojam, ali ja Inawera arome baš tako doživljavam - miris sirotinjske kuće kojeg se baš naudisah dok sam kao klinac popisivao struju. Istu asocijaciju mi prilikom parenja proizvodi i Cuban Supreme od FA, ali od njega bar u kući ne ostaje miris, ne navata se u zavese....

Eto, rekoh i čekam osudu, ostavljam mogućnost da je problem u meni a ne u aromama... I opet sorry svima ako sam nekome možda preneo utisak koji je samo moj i nema veze sa stvarnošću. Moj jeste.

Edit: Sad videh da se komentarišu i baze... Inawera baze su mi super, kupujem bio i eko pa ih mešam i baš dobijam prelepe arome Shade i 7 leaves. Za baze samo reči pohvale.

Van mreže vlaves2000

• Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #5 poslato: Novembar 02, 2012, 17:57:51 »
  • Publish
  • kakve ima veze ono sto ne valja teba tako i postaviti, ali vazno je i reci da je to sve subjektivno i licno misljenje, svi imamo razlicite ukuse tako da po ko zna koji put cu reci da o ukusima ne treba raspravljati. ja sam isto probao dosta iw aroma i iskreno u pocetku su mi bile dobre ali se posle nesto pokvarilo. zadnju turu koju sam uzeo samo je sumska jagoda od inawere ostale su sve iz serije tino d milano, i tri od ecigexpressove serije i  mogu reci da sam zadovoljan ali da sacekamo da se jos malo kuvaju. ali moram reci da od kada sam probao da parim mixeve na ecigexpress-ovoj bazi shvatio sam koliko je inawerina baza losa i koliko se oseti na hemiju. e sad to je isto moje misljenje nekom ne odgovara baza od ecigexpresa.

Van mreže Bart Ender

• Full Member
    • Thank You
    • -Receive: 0
    • Ugled: +85/-0
    « Odgovor #6 poslato: Novembar 02, 2012, 18:26:15 »
  • Publish
  • Da, to sam zaboravio da komentarišem. Šumska jagoda je stvarno super. Ono, bašbaš šumska :). Veliko izvinjenje šumskoj jagodi i apple aromi koja je isto tako daleko od veštačkih aroma koju sam očekivao i koje srećemo u bombonama/sokovima, nego je baš ukus jabuke. Nije da mi se jako sviđa parenje iste, mogu da potrošim po 1ml svaki drugi dan, ali mi se jako sviđa sam ukus. Velika preporuka svim ljubiteljima voćnih aroma.
    Hvala na komentaru za baze, dosad nisam probao da mixam ni sa čim osim sa Inawera bazama, ali posle ovog najverovatnije je da ću da poručim i sa drugih strana.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11125
    • -Receive: 10647
    • Ugled: +22399/-0
    « Odgovor #7 poslato: Novembar 02, 2012, 18:31:55 »
  • Publish
  • Uh, i ja sam u zestokoj svadji sa tim IW aromama. Nece dusa ni jednu.

Van mreže vlaves2000

• Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #8 poslato: Novembar 02, 2012, 18:43:51 »
  • Publish
  • ako ti treba savet za kupovinu aroma sa ecigexpress-a slobodno mi se obrati ili javno ili na PP, mada cu uskoro da napisem neki tekst o ecigexpress-u

Van mreže vlaves2000

• Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #9 poslato: Novembar 04, 2012, 13:00:58 »
  • Publish
  • Sumska jagoda - vocna aroma, veoma izrazen ukus sumske jagode ja sam stavio 6 kapi na 10ml, interesantno je da se moze odmah pariti, jedna od najbolje probanih vocnih aroma. kao da jedete sumsku jagodu, prijatna ali nije za celodnevno parenje, meni odgovara par puta dnevno cisto da mi neutralise ukus duvana u ustima. Preporucujem je u svacijoj kolekciji tecnosti

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #10 poslato: Novembar 04, 2012, 13:17:39 »
  • Publish
  • Jagoda definitivno i moj favorit.Koliko sam probao IW vocne arome skoro da se sve mogu odmah i pariti,barem je mene mrzelo da cekam da sazre.U poslednje vreme miks napravim uvece i ujutro je vec spreman za parenje,samo ga jos jednom dobro promuckam i to je to

Van mreže vlaves2000

• Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #11 poslato: Novembar 08, 2012, 21:44:40 »
  • Publish
  • postovani clanovi foruma, danas sam se u par navrata cuo sa Irekom iz Inawere, i pozvao ga da nam se pridruzi i predstavi svoju kompaniju i svoje proizvode, Irek je prihvatio poziv ali trenutno zbog tehnicko kadrovskih problema nije u mogucnosti pa ce to uraditi nesto kasnije, medjutim izrazio je veliku zahvalnost i clanovima foruma poklonio kod za 10 % popusta na sve njegove proizvode, vecina vas ce sigurno reci da inawerin kod vec znaju, ali ovo nije obican kod, ovakvu privilegiju od Inawere do sada mislim da nije dobio ni jedan forum ovo je licno nas kod. kod glasi  e-ciginfo = -10% Regards Irek. mogu samo da se javno u ime svih clanova foruma zahvalim Ireku
     :7505:

Van mreže Che

• Hero Member
    • Thank You
    • -Receive: 2
    • Ugled: +986/-0
    • Viva La Revolución
    « Odgovor #12 poslato: Novembar 08, 2012, 22:17:59 »
  • Publish
  • Da li je neko skoro narucivao od njih,zanima me zbog ranijeg problema sa karticama?

Van mreže vlaves2000

• Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #13 poslato: Novembar 08, 2012, 22:29:44 »
  • Publish
  • ja sam narucivao pre dve nedelje i sve je ok