Autor Tema: Smok Guardian Pipe III 75W TC  (Pročitano 18158 puta)

Van mreže Sasha19_81

• Newbie
  • *
  • Thank You
  • -Given: 2
  • -Receive: 38
  • Ugled: +38/-0
  • Pol: Muškarac
  • elektronske cigarete
Odg: Smok Guardian Pipe III 75W TC
« Odgovor #30 poslato: Februar 12, 2016, 12:35:06 »
  • Publish
  • Ovo mi je medju top 5 za nabavku..

Poslano sa mog SM-N910F koristeći Tapatalk

Van mreže Bolle

• Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 10167
    • -Receive: 3311
    • Ugled: +3824/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #31 poslato: Februar 13, 2016, 19:28:14 »
  • Publish

• Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 9185
    • -Receive: 11495
    • Ugled: +13930/-0
    « Odgovor #32 poslato: Mart 02, 2016, 00:33:25 »
  • Publish
  • Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #33 poslato: Mart 31, 2016, 01:54:55 »
  • Publish
  • Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže Joe

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 8998
    • -Receive: 3082
    • Ugled: +7326/-0
    • Nema nazad. Samo naprijed u sva 4 smijera.
    « Odgovor #34 poslato: April 06, 2016, 08:50:24 »
  • Publish

• Van mreže vlaves2000

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1367
    • -Receive: 2207
    • Ugled: +3458/-0
    « Odgovor #35 poslato: April 06, 2016, 11:28:13 »
  • Publish
  • Na mobilnom telefonu instalirate aplikaciju Vaping Tour, sva podesavanja na luli mozete odraditi sa aplikacijom povezivanjem bluetooth-om,

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #36 poslato: April 11, 2016, 14:52:34 »
  • Publish

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #37 poslato: April 19, 2016, 22:26:00 »
  • Publish

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #38 poslato: Maj 02, 2016, 23:16:40 »
  • Publish

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #39 poslato: Maj 17, 2016, 06:21:30 »
  • Publish
  • « Poslednja izmena: Jun 22, 2016, 00:22:58 Bolle »
    Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11205
    • -Receive: 10701
    • Ugled: +22453/-0
    « Odgovor #40 poslato: Avgust 11, 2016, 20:57:36 »
  • Publish
  • Dosta odavno mi je stigla ova lula, ali se nisam nesto bavio njom. Znam da sam ostao duzan da napisem neku rec, ali sam nekako ispao iz tog lulaskog fazona, pa mi se nikako neda da joj se posvetim. Nekad sam ludeo za lulama, balavio na svaku koju vidim, nabavljao mehanicke, regulisane... Da se ovako nesto ranije pojavilo, mozda bih do sad nasao nacin da je udobno koristim. Sad je cini mi se kasno, i nikako nemam volje za to. A steta, jer je ovo prva stvarno upotrebljiva lula. Lule su zanimljive, atraktivne, imaju neku posebnu draz... Ipak, nikad nisu bile masovno popularne. Mislim da je osnovni problem u tome sto se niko nikad nije potrudio da napravi odgovarajuci drip tip. Da bi lula bila lepa, neophodno je da ima dugacak drip tip, ali tada se gubi na kvalitetu pare. Sa povecanjem snage na modovima i povecanjem precnika rupe za dovod vazduha, lepo i dobro su sve dalje i dalje. Gotovo nemoguce je napraviti lep drip tip sa rupom dovoljnog precnika da zadovoljava potrebe savremenih D2L korinsnika.

Meni je ova lula lepa, u recim ovako nekoj kombinaciji. Ali, u Smoku su pokusali da proture jedan strasno ruzan kit sa malim, krtkim, zdepastim drip tipom, i mislim da je to srusilo ceo koncept. Ponudjena kombinacija se nije videla korisnicima, a sto je jos gore, po svaku cenu je forsirana u recenzijama i malo je recenzenata prikazalo neku lepo spakovanu kombinaciju. Smok je napravio odlicnu lulu (ili bar odlicno telo lule), ali je posao ostavio nedovrsen. Tu je falio neki ne revise dugacak ali lepo stilizovan drip tip, blago zakrivljen sa pljosnatim krajem, po cenu da se zrtvuje malo protoka vazduha, i to bi sigurno popravilo celu sliku. Mozda cak i nekoliko drip tip-ova za razlicite korisnike, ali prilagodjeni luli. To bar u Kini nije skupo, a sigurno bi lulu daleko bolje plasiralo na trzistu. Kupcu treba predstaviti kako moze da izgleda gotov proizvod, a ne ostaviti njegovoj masti na volju da zamislja kako to moze da izgleda, jer mnogi od nas i nemaju maste. I nisu ni duzni da je imaju. Ono sto su oni predstavili, jednostavno- kao celina nije lepo.

Inace, lula je jako kvalitetna, i utisak kvari samo saznanje da su taster i okvir oko ekrana od hromiranog mesinga. Jeste plasticna, ali je plastika lepa i kvalietna, i ako bih ja vise voleo da je mat. Do nekle su se izvadili time sto se u pakovanju nalaze dve jako kvalitetne mat silikonske futrole, od kojih je jedna crna a druga bela. Futrole su stvarno kvalitetne, i osecaj prilikom drzanja podizu na visi nivo, ali je skidanje radi zamene baterije po malo neprijatno. Takodje, plasim se da ce se zbog cestog skidanja pocepati. Moze se puniti i pomocu prilozenog ego ponjaca, sto i nije lose resenje jer ne verujem da ce neko lulu koristiti bas konstantno, mada bi bilo bolje da postoji USB prikljucak za punjenje. U celini lula je kvalitetna i deluje mocno. Dok se ne uzme u ruku, tesko se provaljuje da je plasticna. Vise deluje kao neko kvalitetno izlakirano crno drvo. Osecaj drzanja u ruci je stvarno dobar. Sto se polozaja fire taster tice, ne znam sta bih pametno rekao. Polozaj nije dobar, a nije ni los. Meni nije odgovarao, ali verujem da bih se vremenom navikao. Tesko je postaviti taster na idealno mesto da svima odgovara, a da to nije tamo gde je kod ove lule ekran.

Ekran je jos jedna blistava strana ove lule. Jako lepo izgleda onako blago zaobljen, pregledan je, a simpatican detalj je i sat. Rukovanje jednim tasterom je prilicno dobro reseno, mada je mozda i nepotrebno zahvaljujuci mogucnosti povezivanja sa telefonom breko blututa. Sto se menija tice i same aplikacije, sve je potpuno identicno kao kod Quantum moda o kom sam vec pisao, pa da se ne ponavljam. Po meni je ova lula sa ovom aplikacijom i mogucnoscu povezivanja opusteno mogla da prodje i bez ekrana, i onda bi fire taster mogao da se smesti na pravo mesto.

U radu nemam nikakve razlike u odnosu na Quantum, sto je po meni jako dobro. Smok bas ni jedan detalj nije prepustio slucaju, i rezultati su vidljivi. Lulica jako lepo radi u svim rezimima, i rekao bih da dobro raspolaze strujom iz baterije.

Na kraju, ne znam sta bih rekao za kraj ;D  Ovo je jako dobra lula, sa kojom je jako tesko napraviti lepu i potpuno funkcionalnu kombinaciju. Ko voli lule, i spreman je da se angazuje oko nabavke odgovarajuceg usnika, mislim da trenutno ne postoji bolji izbor.

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #41 poslato: Septembar 05, 2016, 18:27:01 »
  • Publish

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 11205
    • -Receive: 10701
    • Ugled: +22453/-0
    « Odgovor #42 poslato: Septembar 05, 2016, 18:29:46 »
  • Publish
  • Nemam nista protiv musko zenske ravnopravnosti, ali zensko i lula... :017: