Autor Tema: AtmosLab  (Pročitano 1939 puta)

Van mreže Para

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 5
  • -Receive: 31
  • Ugled: +1267/-0

Van mreže domino

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 50
  • -Receive: 98
  • Ugled: +674/-0
  • Pol: Muškarac
  • -
Odg: AtmosLab
« Odgovor #1 poslato: Novembar 20, 2013, 13:34:38 »
  • Publish
  • Druidi, jel probao neko nešto od atmos aroma? Planiram porudžbinu sa vape mania pa bih ubacio 10ml za probu. Dajte neko iskustvo, da ne naručujem bzvze maxx blend kad već postoji fin izbor. Hvala

Van mreže opushteno

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 191
    • -Receive: 204
    • Ugled: +490/-3
    « Odgovor #2 poslato: Avgust 29, 2014, 14:37:20 »
  • Publish
  • NUTACCO vrh vrhova, nevjerovatno dobra aroma za cio dan, ide malo na kikiriki ili tako neshto...

Van mreže domino

• eCiginfo prijatelj
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 50
    • -Receive: 98
    • Ugled: +674/-0
    • Pol: Muškarac
    • -
    « Odgovor #3 poslato: Septembar 03, 2014, 22:00:56 »
  • Publish
  • Probao dve najhvaljenije arome:

Nutacco - lepo ali ništa specijalno, na osnovu utisaka sam bio ubeđen da će uspeti da pretekne 3five na mojoj listi ali se to nije desilo. Mixao sam na 4.5%, mora da odstoji barem dve nedelje, probano posle 7 dana i tek se nazire ukus, posle 15ak dana je već formiran a videćemo na dalje. Sama tečnost je u osnovi "koštuničava" (ne bavi se politikom i nije neobaveštena ;D ) i mene jako podseća na neku tobacco symphony varijantu. Kikiriki, lešnik, možda neki orah, blago zaslađeno i sa jakim aftertaste-om, tečnost nije loša uopšte ali, ponavljam, nije spektakularna kao što se očekuje od arome koju toliko hvale i kunu se u nju. Ono što jako smeta je dugačak steeping, posle 10ak dana tek poprima ukus i miris, a kažu da je nakon mesec i po(!!?!?!) blizu gotove. Sačekaće se i to vreme pa ponovo proba. Takođe, malo odvraća i jaka cena, jer se za 10 ml ove arome može kupiti skoro 30 ml pomenute inawera arome ili tpa...

Kapnos - Aromatični duvan zaslađen medom. Jako mi je lepo legla tečnost, slatka je, ima fin šmek, ne smara me...  ALI! Dok se koristi sve je super (onom ko pari, pod uslovom da mu se sviđa) dok oni koji su osuđeni da sa istim dele prostoriju umiru i  :sick: . Neverovatno je da je nešto što ovako prija dok se koristi toliko smr... neprijatno miriše. Veliki minus i automatski ban sa spiska tečnosti koje koristim jer stvarno ne želim da me ljudi mrze ;D Može da prođe kad sam solo/u autu ili kad dođu dosadni gosti koji nikako da odu, mada postoje i humanije metode ;D   

Van mreže gibalan

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 19
    • Ugled: +6311/-1
    « Odgovor #4 poslato: Septembar 03, 2014, 23:23:12 »
  • Publish
  • ...da, postoji ...palis krpe ispod stola ;D

Van mreže hybrid

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1698
    • -Receive: 701
    • Ugled: +2201/-0
    « Odgovor #5 poslato: Oktobar 21, 2014, 19:11:11 »
  • Publish
  • Kapanos,mesano na 6 %,jedva se oseca neki ukus.Podseca me na neke hellas ili iw arome.Nesto mi se i ne svidja.Nije losa aromica ali nista posebno.Ajd da kazem da lici po malo na esplendio samo dosta blazi.SUva aroma koja nije presladka.Evo sad videh da domino kaze da je to med,moguce da je taj smek koji ja ne podnosim.Najvise me nervira kod ove arome to sto na prvi dim sam osetio taj miris koji osecam u bas doooosta aroma od kog mi se pegla :sick: .Da napomenem jos jednom nije losa ali nije to nesto koliko kosta.Mislim da moze da se nadje takav ukus kod iw aroma koji je duplo jeftiniji.Koliko vise probavam arome sve mi vise jedna na drugu lice.I sve mi imaju te neke ogavne smekove :weep: .U zadnje vreme jedino vz i bf arome su mi bile drugacije od mora ovih koje sam probao
    Ocena 5/10