Autor Tema: Molba za savet oko "evolucije" na neki RBA  (Pročitano 1247 puta)

Van mreže DanijelM

• Jr. Member
  • **
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Ugled: +37/-0
Molba za savet oko "evolucije" na neki RBA
« poslato: Decembar 17, 2012, 22:19:28 »
  • Publish
  • Molio bih iskusnije od mene za savet.. Prica je sledeca - jako mi se dopalo "parenje" i za skoro mesec i po dana po ceo dan ne ispusta e-cig iz usta  :096:
    Poceo sa umbrella baterijom, presao na T2 18650 mod (a imam i jos jedan homemade baterijski 18650 mod). Od klirova - 2.4 CC, V3 i G5 - obzirom da je svaki dobar na svoj nacin - svaki dobija svoju priliku tokom dana sa razlicitom aromom.
    Posle duzeg citanja porucio sam VAMO VW i nadam se da ce stici pre nove godine - glavno je pitanje sta "nasrafiti" na njega? U iscekivanju sam pazario i vivi novu - nadam se da ce za pocetak biti OK sa ovim modom?
    Vec nedelju dana citam o razno raznim RBA Gen modovima a takodje na okupljanju koje je Stelina organizovao imao sam prilike i da vidim kako dobro pare. Medjutim sto vise citam sve sam sludjeniji - svi lice medjusobno, svaki ima vise ili manje problema ili kostaju poprilicno.
    Sta je Vas cenjeni savet? Uz dve napomene - novac jeste bitan (ne bezim od dobrih kopija) i voleo bih da nemam problema sa raznoraznim curenjima, sa svim ostalim cu se izboriti.

Hvala unapred svaki savet je dobrodosao

Van mreže vlaves2000

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 1359
    • -Receive: 2206
    • Ugled: +3457/-0
    • Pol: Muškarac
    Odg: Molba za savet oko "evolucije" na neki RBA
    « Odgovor #1 poslato: Decembar 17, 2012, 22:25:26 »
  • Publish
  • za pocetak moja preporuka aga t ili t2 ili aga w, koliko sam uspeo da vidim dobro su se pokazali a nisu skupi i ja planiram uskoro nesto od toga da porucim

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 31
    • Ugled: +1267/-0
    « Odgovor #2 poslato: Decembar 17, 2012, 23:13:53 »
  • Publish
  • AGA W uz VAMO ima da legne samo tako. :00000003:

Van mreže DanijelM

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 0
    • Ugled: +37/-0
    « Odgovor #3 poslato: Decembar 25, 2012, 03:12:50 »
  • Publish
  • Hvala na odgovorima. Dobio sam jedan DID klon (lici na Griffin) na "probnu voznju" taman da vidim da li je RBA prica za mene ili ne. Posle gledanja mnogo klipova na YT i citanja jos vise saveta kako obraditi i pripremiti odnosno napraviti setup i jurcanja za brenerom (na kraju kupih najruzniji model sa "kartusama" - poveliki bacac plamena), uspeo sam da napravim uz malo vise muke prvi setup ( #400 0,2 kantal 5 namotaja - 1,7-1,8 ohm) - ima malo cimanja oko hotspotova (nisu jos uklonjeni do kraja - zahteva praksu). Jos cekam vamo, ali i sa obicnim baterijama drasticno je velika razlika u odnosu na "konfekciju".
    Kao i na slicnim klonovima ima problemica oko centriranja rupe (skroz sa suprotne strane) ali pretpostavljam da se to moze resiti busenjem rupe na adekvatnom mestu (i verovatno veceg precnika od inicijalnih 1 mm)
    Preptostavljam da cu se za sada zadrzati na ovome bar dok se ne izvestim i ne savladam osnovne stvari.

Usput i ja sam najvise gledao AGA-W i to mi je i dalje favorit.

Pozdrav