Autor Tema: Arom-team  (Pročitano 2590 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11157
  • -Receive: 10676
  • Ugled: +22428/-0
Arom-team
« poslato: Oktobar 01, 2015, 13:17:15 »
Do sad sam u par navrata koristio arome kupljene na ovom sajtu, koristim ih jos uvek, ali nisam primetio da im nesto fali. Moguce da je to i zbog toga sto se radi o aromama koje sam prvi put probao kupljene kod njih, pa nisam imao sa cim da uporedim. Jedna aroma me je naterala da se zapitam da li je istina to sto se pise o njima na stranim forumima, a odnosi se na razredjivanje aroma. Zahvaljujuci Smokey-u, imao sam prilike da probam FW Ecto Cooler sa  ecigexpress-a i odusevio se aromom. Zato sam kupio 4 bocice sa arom-team i jedva cekao da stignu, jer mi je ostala u secanju kao jedna od lepsih tecnosti koje sam probao. Medjutim, ovo sto mi je stiglo je samo bleda senka arome koju sam prethodno probao, rekao bih slabija i za preko 50%. Pomislio sam da je mozda slucajan propust, da nisu promuckali dobro prilikom presipanja posto arom team kupuje vece kolicine pa presipa u svoju ambalazu... U tom slucaju im se moze oprostiti jer se greske desavaju. Iskreno se nadam da je ovo izolovan slucaj i da nije praksa. Ako se to cesto desava, onda ih treba izbegavati. Posto nas ima dosta koji smo kupovali sa ovog sajta, bilo bi lepo da cujemo i iskustva ostalih, narocito onih koji su imali prilike da arome sa ovog sajta uporede sa aromama kupljenim kod drugih prodavaca.

Van mreže jokjuar

• Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 2
  • Ugled: +549/-0
  • Pol: Muškarac
  • DND
Arom-team
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 01, 2015, 21:23:05 »
K'o što rekoh VC2, u original ambalaži, 13ml. U manjim su presipane njihove bočice. Dva puta mi je stiglo po 13 ml, a jednom 9 u njihovoj. Pralines and cream na 3.5 posto pun kufer ukusa. Deja vu,  Yumm od Mom and Pop super na 3 posto. Za sada bez problema sa arom timom :D

Sent from Parče plastike.

Logged out, please DND...

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11157
  • -Receive: 10676
  • Ugled: +22428/-0
Odg: Arom-team
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 01, 2015, 21:44:43 »
I meni su sve ostale bile ok, tako da je verovatno ovo slucaj a ne pravilo. Smokey je vec pominjao taj uljani deo u ecto cooleru koji je odgovoran za taj pun ukus cedevite, a oni verovatno to nisu dobro promuckali kada su sipali pa sam ja ostao uskracen za to.

Van mreže jokjuar

• Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 2
  • Ugled: +549/-0
  • Pol: Muškarac
  • DND
Arom-team
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 01, 2015, 22:03:17 »
Deluju mi ozbiljno, jednom su mi poslali aromu manje, javio sam im u četvrtak, stigla mi u sledeći petak tačno za sedam dana. Inače mi od njih plafon dve nedelje putuju arome, sredina je oko 10 dana...

Sent from Parče plastike.

Logged out, please DND...

Van mreže Katyyy

• eCiginfo prijatelj
  • Sr. Member
  • Thank You
  • -Given: 172
  • -Receive: 21
  • Ugled: +1074/-0
  • elektronske cigarete
Odg: Arom-team
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 02, 2015, 15:11:30 »
Ja sam takodje neko ko je misljenja da ovi Francuzi imaju tendenciju da nevesto presipaju arome, narucila sam doduse samo jednom od njih i moj zakljucak je bio da neke od aroma nisu bile iste koncentrovanosti kao i iste arome narucene sa drugih sajtova! Korektni jesu, zaista brzo salju i brzo arome stizu do Srbije ali ja sam misljenja da bi ih radije preskocila ukoliko ne zelim nesto od aroma koji samo oni imaju.

Inace ECTO Cooler je odlican kod poljaka sa edym-a, nema greske sto se tice koncentrovanosti i autenticnosti, mogla bih da tvrdim, pa ako neko ima dileme ja ih zaista preporucujem u svakom smislu, sve sto sam do sada narucivala od njih bilo je onako kako i treba da bude bez dilema i sumnji!  :00000003: