Autor Tema: Youde UD Bellus  (Pročitano 3380 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 11211
  • -Receive: 10701
  • Ugled: +22453/-0
Youde UD Bellus
« poslato: Septembar 11, 2015, 11:51:43 »
Novi UD na vidiku, cvrst, sa punjenjem odozgo i izborom izmedju jedne ili dve rupice ;D  Ne kapiram zasto se pale na to punjenje odozgo a da ne rese zatvaranje dovoda tecnosti za vreme punjenja :Scratch-Head:  Ovo ce praviti poplavu pod garanciju.

Van mreže billy

• eCiginfo prijatelj
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 482
  • -Receive: 522
  • Ugled: +2917/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Youde UD Bellus
« Odgovor #1 poslato: Septembar 30, 2015, 00:19:17 »

Van mreže Bolle

• Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 10170
  • -Receive: 3311
  • Ugled: +3824/-0
  • elektronske cigarete
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 28, 2015, 02:57:04 »
Kao što je Liber u najavi i garantovao, primećeno je curkanje i kod RiP-a...

Van mreže PsyBoza

• Jr. Member
  • **
  • Thank You
  • -Given: 70
  • -Receive: 89
  • Ugled: +130/-0
  • elektronske cigarete
Youde UD Bellus
« Odgovor #3 poslato: Decembar 08, 2015, 22:00:48 »
Odlican Ati.Komplikovan za namestiti ali kad se namesti daje neviđenu aromu i sa vise i sa manje vazduha .Daje hladnu paru sa dosta arome i na vecim snagama.Fora je pogoditi pravu kolicinu vate i onda ne curi i moze da se dopunjava bez zatvaranja vazduha.Koristim ga sa jednim grejace zato sto na dva pije 5ml na 100 m:D Sa jednim trosi razumno a i daje odlicnu aromu.U pocetku sam ga teze namestao ali vec sam usao u stos i sad uzivam:D;)
Ovako ga koristim

A moze i ovako, ali tako je bas cimanje mnogo vremena mi je oduzelo stavljanje vate.

Sad posle nekog vremena mogu da kazem da je zahtevan za namestiti ali ti sve to vrati osecajem kojim imas dok paris ;)

Van mreže vlaves2000

• Drug član
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 1367
  • -Receive: 2207
  • Ugled: +3458/-0
« Odgovor #4 poslato: Februar 28, 2016, 23:10:01 »

Van mreže Guru

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 114
  • -Receive: 574
  • Ugled: +575/-0
  • Never looked back!
    • www.axe.rs
« Odgovor #5 poslato: Mart 01, 2016, 09:42:22 »
Sa Bellus-om sam se igrao u dva navrata.

Prvi put sam odustao posle par dana, toliko me je nervirao i cureo a tako je lepo radio kada pljucne tih 1.5/2ml tecnosti "viska", fantazija.

Opet sam ga uzeo i probao sa mnooogo vise vate, razbarusene na krajevima i prakticno podignute uvis i zamotane malo u krug oko polova.

Od jednog muji pad-a odvajam jedan sloj i provlacim tesno vatu (2.5mm precnik, 0.35 kantal), secem u sirini atomizera i mozda 1mm preko toga.

Punjenje odozdo ili odozgo, mora bar maaaalo da bude tecnosti, ali ni nalik onome na pocetku. Bitno je samo staviti dosta vate i dobro je podignuti gore i dole, kao i sa strane koliko moze.

Ovako je narapanje odlicno, a kanali koji idu odozgo su ogromni pa mi je bilo logicno da treba i vise vate da pokupi sve to nekako.

Najbolja fora da ne iscuri sve odmah je da po punjenju i zavrtanju gornje kape povucete brzinski par dobrih dimova i skoro da nece biti curenja, mozda mali kondenz.

Single coil setup je takodje odlican, mozda je malo supalj vejp, ali i dalje odlican.

Hladana para na velikim snagama je jedna od lepsih karakteristika ovog moda posto su retki atomizeri koji na 65W+ daju prilicno hladnu paru na niskim omima.

Kada budem menjao setup, napravicu par slika, mozda i snimak, cisto da pokazem kako sam odradio.

Van mreže ivanneko

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 9189
  • -Receive: 11502
  • Ugled: +13937/-0
UD Bellus V2
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 05, 2017, 21:01:40 »
UD Bellus V2

Cekaj stani , znaci uzmem saksiju probusim rupu na njoj i ja sam moder ? Ali rupu na saksiji nisam ja izmislio znaci li onda da sam cloner ? :D