Autor Tema: Halo tecnosti  (Pročitano 13883 puta)

Van mreže Parfimerija Stellina

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 0
  • -Receive: 0
  • Ugled: +216/-0
  • Zmaj Jovina 23 ZEMUN
Odg: Halo tecnosti
« Odgovor #30 poslato: Novembar 25, 2013, 15:18:09 »
  • Publish
  • Probao sam Midnight Apple i mogu reci da mi se bas bas svidja ,,,, :th_coffeetime:

Dobra duvanska , ima jabuke taman koliko treba  ;D

Southern Classic mi je @ nako @ , na prvu me je oborila s nogu ali posle  :Scratch-Head: ,   videcemo opet za dan dva  :th_coffeetime: , duvanska je ,,
    ima tu limuna meda vanile , svega sto volim ali ,,,, :th_coffeetime:

Van mreže Morgana

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 2994
    • -Receive: 7248
    • Ugled: +9126/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #31 poslato: Avgust 10, 2017, 15:24:46 »
  • Publish
  • ...

- Savrsena... pina colada, kokos ananas mentol u pozadini ...

Van mreže Morgana

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #32 poslato: Avgust 10, 2017, 15:35:15 »
  • Publish
  • ...

turkish tobacco... prvi put probala... odavno ne koristim duvanske ali sam ovo morala da probam...  ;D
    fina duvanska... prijatna... tesko za opisati... pun ukus ali nije gorka... blago prosuva... prijatan miris...
    svidela mi se  ;D

Van mreže bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 4987
    • -Receive: 7353
    • Ugled: +8179/-0
    • Pol: Muškarac
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #33 poslato: Avgust 13, 2017, 15:33:56 »
  • Publish
  • Halo Tribeca

Na sajtu Halo kazu da nema u proizvodnji tecnosti druge tajne sem pazljivo ukomponovanih komponenti i,bar u slucaju Tribece,sklon sam da im poverujem.
    Takodje,mislim da je ovo odlican primer kako se dolazi do uspeha postovanjem nekih osnovnih pravila kreiranja proizvoda.

Prvo,za osnovu su upotrebili popularan ukus (cini mi se da je RY4 u pitanju,tacnije RY4 Double od TPA ili neka slicna varijanta) a ne neku krabu ili djurdjevak koji bi se eventualno svideo promilu korisnika i to tek posle puno rada i truda na njoj i oko nje.

Drugo,upotrebili su je mnogo.Cinjenica je da vecina ljudi (a posebno ljudi u USA) vole jake ukuse jer da nije tako ne bi bilo toliko MNG i slicnih pojacivaca ukusa u upotrebi,prakticno u svakom proizvodu.

Trece-na samom kraju ukusa je mentol (ili Koolada mozda) ali tek u tragovima,nikako napadno ili dominantno.Time su postigli da osnovna aroma ne bude otuzna u tom doziranju a opet zadrzi snagu ukusa koju bi manjim doziranjem izgubila .

Cetvrto je nesto sto povezuje stvar u celinu i daje "masu" i u isto vreme ne dozvoljava da se mentol-koolada istaknu a takodje i suzbija "gornje" note iz RY4D.Nisam siguran sta je,nesto slatko mozda ili mozda i ne...zapravo nemam pojma ali mislim da i nema svrhu ukusa vec vise nesto tipa...dodatka soli u kolacima radi isticanja ukusa i slatkoce.

Sve u svemu-prilicno impresivno.Ne verujem da je sam recept previse komplikovan ali uskladiti to na ovaj nacin je ipak umetnost.Ja bih,da sam pravio,verovatno prepolovio doziranje i dobio tek nesto prosecno a verovatno i ispod toga.Ovi ljudi su uspeli da "savladaju" i oblikuju ukus dodavanjem pravih stvari na prava mesta u pravom odnosu i onda ne iznenadjuje uspeh i popularnost koju su postigli.

I naravno,da se zahvalim nasem dragom clanu (necu imenovati jer nisam siguran zeli li ali neka se sam prozove  ;D ) na tecnostima jer sumnjam da bih ih drugacije , bar po cenama po kojima se prodaju,u skorije vreme probao.

Van mreže bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #34 poslato: Avgust 14, 2017, 00:00:25 »
  • Publish
  • Halo Torque 56

Gotovo sam siguran da koriste TPA arome za svoje tecnosti... ;D

Ovde bi osnova bila slicna TPA DK ali umerenije dozirano nego kod predhodne.Tu je i malo neke tamne cokolade (ili kakao) a ponekad mi se ucini i da,mimo orasastog dela iz DK,ima tek malo i nekih kikirikija.I na kraju opet mentol/koolada.Mozda sam nesto i propustio ali od onog sto osecam to bi bilo to.

Ovde je glavna "umetnost" u doziranju i uskladjenosti - jednostavno ni jedna nota u aromi ne kvari celinu,ne istupa ili kasni u odnosu na ostale.Sve je veoma dobro balansirano i verujem da je bez tacnog recepta u deseti procenta veoma tesko ako ne i nemoguce dobiti identicnu tecnost u kucnoj radinosti.

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 10840
    • -Receive: 10439
    • Ugled: +22191/-0
    « Odgovor #35 poslato: Avgust 14, 2017, 02:07:48 »
  • Publish
  • Tribeca je zapravo jako slicna TPA Red Type. Inace, sa Bobovim opisom bih se uglavnom slozio i ako nisam tako skoro probao Halo tecnosti.

Van mreže bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #36 poslato: Avgust 14, 2017, 23:32:41 »
  • Publish
  • Halo Malibu

Pina Colada...Ovo mi se bas svidja.
    Cak razmisljam da sutra potrazim kokosovo mleko i pokusam da napravim koktel. ;D

Mozda bih licno stavio trunku vise anansa a trunku manje mentola ali sasvim je dobro i ovako.
    Na prste jedne ruke mogu izbrojati neduvanske tecnosti koje bih mogao da koristim redovno i ovo je definitivno jedna od njih.

Van mreže bobpp

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #37 poslato: Avgust 16, 2017, 00:36:43 »
  • Publish
  • Halo Turkish Tobacco

Halo kaze "combination of sun-cured tobacco flavor with a very light semi-sweet top note" a ja...ja ne znam sta bih dodao.Nikako ne mogu da ga definisem.Ima neku parfemsku notu(posebno po mirisu iz bocice) ali se kasnije gubi i nije neprijatno pa ne smeta.U ovoj mentol ne osecam.

Duvan u ovoj tecnosti je blag i nenapadan a ima tu jos i gomila dodataka koji tako ukomponovani da ne uspevam ni jedan da razaznam.I sad zaista ne znam sta da napisem...  ;D Treba probati.
    Meni se svidja.

Van mreže Morgana

• Global Moderator
    • Hero Member
    • Thank You
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #38 poslato: Avgust 30, 2017, 22:57:59 »
  • Publish
  • Toasted Reserve

hmmmmm...

miris ... grozan... ruzan... kao neka mast...

ukus... kremasto gorkasto... neki maslac u pozadini... blaga... sirova... nedovrsena ... kao da je kikiriki nezreo... zelen... nepecen... ili su zaboravili da ga stave  :o

nedefinisano... prazno.... razocaravajuce ... mislim - ja stvarno volim puter od kikirikija... al gde im je taj kikiriki... ma deca da su se igrala bolje bi ga smuckala...  :shutup:

..................................................................................................

!!! NAPOMENA !!!

komentar nekolicine ( u mom okruzenju) koji su probali ovu tecnost je bio naj blaze receno  :sick: :sick: :sick: :sick: :sick:
    kao mast  :sick:  kao da je pomesana mast i ulje  :sick:  kao uzeglo ulje  :sick:  kao mast koja je stajala celo leto na suncu  :sick:  i prosto  :sick:   

Van mreže teodorica

• eCiginfo prijatelj
    • Sr. Member
    • Thank You
    • -Given: 407
    • -Receive: 460
    • Ugled: +796/-0
    « Odgovor #39 poslato: Septembar 01, 2017, 00:53:29 »
  • Publish
  • Da ga nisam potrosio,poslao bih ti na probu JF Peanut Butter.Imas ga u tolikoj meri da ce ti se kikiriki smuciti u bilo kom obliku na duze vreme.Cela bocica arome je otisla u 480ml miksa u cugu zimus i evo,cedio sam je do pre nedelju dana.Iskreno nisam se nadao da ce se toliko pojacati stajanjem,ali kikiriki vise ne mogu ni da omirisem.
    Sorry na off-u,cisto preporuka.

Van mreže rankosuns

• Jr. Member
    • **
    • Thank You
    • -Given: 36
    • -Receive: 80
    • Ugled: +80/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #40 poslato: Maj 14, 2019, 23:40:15 »
  • Publish

• Sad kad sam bio u Njujorku i naleteo na vape bar Spartan i kad sam usao u taj Spartan vapers i upoznao sa osobljem ponudise mi da probam uz pivo od samo 4$ (u NYC je malo pivo u restoranima od 12 do 15$) i neke tečnosti. Probah ih i padoh na teme od lepote ukusa. Da li je to zbog toga što nisam pario već 15 dana jer u SAD nisam poneo "pribor" ili je stvarno fenomenalan ukus ja kupih ove dve tečnosti koje ću tek probati jer sam tek stigao u NS. Platih ih papreno 50+60ml ukupno 50$.
    Normalno nije mi žao

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока
    Ako hoćeš da naučiš da plivaš moraš skočiti u vodu

Van mreže Bolle

• Drug član
    • Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 9699
    • -Receive: 3240
    • Ugled: +3753/-0
    • elektronske cigarete
    « Odgovor #41 poslato: Maj 15, 2019, 07:47:59 »
  • Publish
  • Ranko, tako nešto, a cenim da možda i malo više smo i mi ovde ih plaćali pre 4-5 godina... Samo što su bočice bile od 30ml...  ;D Tako da, uživaj...  :00000003: