Autor Tema: Smoktech R-Tank  (Pročitano 3697 puta)

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
  • Thank You
  • -Given: 10949
  • -Receive: 10516
  • Ugled: +22268/-0
Smoktech R-Tank
« poslato: Decembar 13, 2012, 11:03:43 »
  • Publish
  • Nisam siguran da se ovo moze svrstati u kliromizere jer po nekoj logici vise pripada atomizer modovima, ali dolazi vreme kada je sve moguce lako reparirati, pa je granica izmedju ove dve kategorije sve manje vidljiva. Ovo je direktan naslednik smoktech vivi tank-a, na kome su ispravljeni svi nedostaci prethodnog modela. Ovaj model nisam koristio, ali na osnovu iskustava sa prethodnim, mogu reci da je ovo jako koristan dodatak kolekciji. Koriscenje ovakvih sprava najvise potseca na produzeno dripanje. Grejac je horizontalan, dovod vazduha je odmah ispod grejaca, pa je putanja idealna. Tecnost isparava tik ispod nasih usta, i mi je udisemo najboljom mogucom putanjom bez ikakvih prepreka, pa je sigurno i aroma fenomenalna, ali i jako topla, pa za one koji to ne vole, pozeljno je koristiti dugacak drip tip. Naravno, za dobijanje dobrih performansi, uslovi su dobar setap i kvalitetan fiber. Velika prednost u odnosu na prethodni model je to sto se u celini skida gornji poklopac pa je postavljanje setapa lakse. Takodje, tu je i izmenljivi drip tip, a cini mi se da je i polozaj polova nesto bolje resen. Ovaj atomizer se lako moze prepraviti da radi kao genesis, ali to je steta raditi, narocito sada kad postoji toliko vec gotovih resenja po pribliznoj ceni, a on je vec savrsen za ono za sta je namenjen. Ljubiteljima dripanja koje mrzi da ukapavaju svaki cas po nekoliko kapi, ovo ce biti sigurno biti omiljena sprava, jer su performanse gotovo identicne.

Van mreže oki01

• Full Member
    • Thank You
    • -Given: 0
    • -Receive: 0
    • Ugled: +63/-0
    • Pol: Muškarac
    Re: Smoktech R-Tank
    « Odgovor #1 poslato: Decembar 13, 2012, 12:23:26 »
  • Publish
  • Naručio sam ga prošli tjedan, jedva čekam da dođe.

Sent from my U8650 using Tapatalk 2

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    Odg: Re: Smoktech R-Tank
    « Odgovor #2 poslato: Decembar 13, 2012, 12:32:27 »
  • Publish
  • Naručio sam ga prošli tjedan, jedva čekam da dođe.

Taman cemo da imamo utiske iz prve ruke. ;D

Van mreže oki01

• Full Member
    • Thank You
    « Odgovor #3 poslato: Decembar 13, 2012, 21:42:51 »
  • Publish
  • Da i Para ga je naručio tako da bi trebali imati i Paramodanje.

Van mreže oki01

• Full Member
    • Thank You
    « Odgovor #4 poslato: Decembar 17, 2012, 20:47:59 »
  • Publish
  • Stigao danas r-tank. Prvi dojmovi su pozitivni, atiy sličan drip sustavu a ima tank. Problema sa dray hitovima nisam imao. Vrlo izražena aroma. Uskoro više dojmova.

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    • -Given: 5
    • -Receive: 31
    • Ugled: +1267/-0
    Odg: Smoktech R-Tank
    « Odgovor #5 poslato: Decembar 18, 2012, 14:03:29 »
  • Publish
  • Idem redom:

- Chrome - lažu, radis e o nekoj najgoroj kineskoj leguri, podseća na one jeftine lampione za jelku.
    - Okruglo podnožje na kome se nalaze + i - pol je izrađeno od plastike.
    - Ventilaciona cevčica koja hladi hrejač je takođe plastična.
    - Opruge za montiranje setupa su odvratno loše i nekvalitetne. Jedva sam ih uspio pomaknuti.
    - Pri svakom povlačenju plastika se topi i oslobađa jedan od najodvratnijih ukusa koje sam probao u poslednjih godinu dana.
    - Veliki broj nezadovoljnih korisnika.
    - Bačenih 17$ plus poštarina.
    - Navoj na konektoru je takav da se može navrnuti samo na SMOK baterije. Ostalo nema teorije.
    - Prilikom odvrtanja gornje kape, vrlo lako se skida i deo iznad tanka i eto poplave.
    - Navoj na gornjoj kapi je loše nazubljen i jedva pasuje.

Nadam se da je ovo dovoljno da vas odvratim od bilo kakve želje da ovo probate.

Oki, oprosti što baš imam loše mišljenje o ovome, ali ne može kod spotova da bude plastika. Ne može poklopac da bude kao novogodišnji lampion, ne mogu navoji da budu tako skrnavi, ne može tank da bude tako loše dihtovan, ne može ventilacija setupa da bude plastična...

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #6 poslato: Decembar 18, 2012, 14:14:16 »
  • Publish
  • Znaci lepo zamisljena sprava ali losa realizacija? Nije to prvi takav slucaj od smoktech-a. Izgleda da im je takva poslovna politika da na osnovu par dobrih proizvoda prodaju gomilu losih.

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #7 poslato: Decembar 18, 2012, 14:44:08 »
  • Publish
  • Sve super osim kvaliteta. Mislim da ću ubuduće da zaobilazim SMOK. :thumbsdown:

Van mreže LiberPrint

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #8 poslato: Decembar 18, 2012, 14:59:36 »
  • Publish
  • Imali su oni i dobre proizvode. Recimo screw tank je fenomenalan proizvod ali nikad nije bio nesto popularan, verovatno zbog prevelikih dimenzija i nestandardnih glava.

Van mreže oki01

• Full Member
    • Thank You
    « Odgovor #9 poslato: Decembar 18, 2012, 15:24:32 »
  • Publish
  • Zato i imamo Paramodanje! Ono su bili moji prvi dojmovi tako da se moraju uzimati sa rezervom. Slažem se izrada i upotreba materijala je i više nego upitna. Nisam ga imao previše vremena za testiranje tako da i nisam imao nekih problema sa njim, međutim kao što sam i naveo nesviđa mi se upotreba materijala u izradi r-tanka.

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #10 poslato: Decembar 18, 2012, 21:26:42 »
  • Publish
  • Zato i imamo Paramodanje! Ono su bili moji prvi dojmovi tako da se moraju uzimati sa rezervom. Slažem se izrada i upotreba materijala je i više nego upitna. Nisam ga imao previše vremena za testiranje tako da i nisam imao nekih problema sa njim, međutim kao što sam i naveo nesviđa mi se upotreba materijala u izradi r-tanka.

Ma sve bih ja progutao, ali kad vidim plastiku neposredno oko grijača muka me spopadne. Na fotkama to nisam primijetio. E sad ne mogu reći da ne dimi dobro, dimi. Samo što ja valjda utripujem da mi to smrducka na plastiku. Ajde Oki pogledaj još malo, jel kod tebe tukne? Da li se počela deformisati ona plastična cevčica ispod grejača? A, samo da je od metala, bio bi sigurno super. Vidjećete da će izbaciti verziju sa metalnom pregradom, R-Tank v.2.  ;D

Van mreže oki01

• Full Member
    • Thank You
    Re: Odg: Re: Smoktech R-Tank
    « Odgovor #11 poslato: Decembar 18, 2012, 23:31:33 »
  • Publish

Ma sve bih ja progutao, ali kad vidim plastiku neposredno oko grijača muka me spopadne. Na fotkama to nisam primijetio. E sad ne mogu reći da ne dimi dobro, dimi. Samo što ja valjda utripujem da mi to smrducka na plastiku. Ajde Oki pogledaj još malo, jel kod tebe tukne? Da li se počela deformisati ona plastična cevčica ispod grejača? A, samo da je od metala, bio bi sigurno super. Vidjećete da će izbaciti verziju sa metalnom pregradom, R-Tank v.2.  ;D

Nije se plastična tubica izdeformirala iako sam čitao da se je ekipi. Dobro si rekao vjerovatno če izbaciti uskoro verziju 2 pa 2.5. Bilo bi dobro kad bi bilo za kupiti posebno metalnu bazu sa polovima i naravno kapicu. Živi bili pa vidjeli.:))

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #12 poslato: Decembar 19, 2012, 00:38:34 »
  • Publish
  • Za početak sam mu izdigao setup u ravnini onih šarafčića, što dalje od plastike i tako ću da čekam Fe update.  :cap:

Van mreže oki01

• Full Member
    • Thank You
    « Odgovor #13 poslato: Decembar 19, 2012, 08:47:09 »
  • Publish
  • Tu se i meni nalazi negdje setup, nažalost pukla mi je gumica ispod poklopca. U biti ona gumica na bazi sa polivima.

Van mreže Para

• Hero Member
    • Thank You
    « Odgovor #14 poslato: Decembar 19, 2012, 12:21:49 »
  • Publish
  • Tu se i meni nalazi negdje setup, nažalost pukla mi je gumica ispod poklopca. U biti ona gumica na bazi sa polivima.

Misliš na O ring? Probaj sa nekim starim sa nekog drip tipa.